Forum

Tej nocy doszło niestety do przykrego incydentu w linii...

zdjęcie
Tej nocy doszło niestety do przykrego incydentu w linii nocnej 531
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

A można szerzej? Co się stało?
1
PiNgWiN napisał(a):

> A można szerzej? Co się stało?

Dotarła do mnie informacja, że w Autosanie jakiś pijany pasażer rozbił drugiemu butelkę na głowie. Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale wiem, że zamiaszanie na Wyszyńskiego trwało torchę czasu i na linię 531 wyjechał rezerwowy Ikarus 280 PKS-u.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Nie wiem ile w tym jest prawdy, ale wiem, że zamiaszanie > na Wyszyńskiego trwało torchę czasu i na linię 531 > wyjechał rezerwowy Ikarus 280 PKS-u.

Na pewno Ikarus to nie była po prostu inna linia, a na rezerwę nie wyjechał czasem turystyczny MAN Lion's cośtam? ;)

-- WSIADAĆ!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Lukasy napisał(a):

> Na pewno Ikarus to nie była po prostu inna linia, a na rezerwę > nie wyjechał czasem turystyczny MAN Lion's cośtam? ;)

Chmmm ciężko powiedzieć. Ikarus jechał wcześniej, więc nie widziałem jego numeru linii. Oprócz Autosana i Ikarusa pojawił się jeszcze MAN Lion's Star, ale na zdjęciu nie widać żadnych tablic liniowych. Jechał też Jelcz M11 #568 na linii 521.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Oprócz Autosana i Ikarusa pojawił się jeszcze MAN Lion's > Star, ale na zdjęciu nie widać żadnych tablic liniowych.

Jednak zatrzymał się na chwilę i to jest zastanawiające. Chociaż być może tylko "po koleżeńsku"...

-- WSIADAĆ!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/
Lukasy napisał(a):

> Jednak zatrzymał się na chwilę i to jest zastanawiające. Chociaż > być może tylko "po koleżeńsku"...

Ale pozniej też jeszcze krążył po mieście z garstką pasażerów. Widziałem go conajmniej 3 razy. Poza tym Ikarus 280 jezdził wczoraj na pewno na 522. Widziałem go na skrzyżowaniu Komuny x Wilcza.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.