Forum

Mieszkańcy Pogodna w akcji

zdjęcie
Mieszkańcy Pogodna w akcji

wysłane przez yoss83

Ten wiek ludzi ma coś do siebie, że większośc chce wtedy sobie poprotestować... Poza nimi protestują pewnie posiadacze samochodów... totalna arogancja...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

yoss83 napisał(a):

> Ten wiek ludzi ma coś do siebie, że większośc chce wtedy > sobie poprotestować... Poza nimi protestują pewnie > posiadacze samochodów... totalna arogancja...

Jak dla mnie kryzys wieku średniego... ;P

wysłane przez leks 17

Gdyby nie to całe zamieszenie sprzed roku nie było by tu teraz żadnej mazgajady. Czasami chciałbym żeby na moment powróciły dawne czasy a odpowiednie ekipy szybko zrobiły z tymi ludźmi porządek...

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez Michal105N

Najchętniej pozostawił bym to bez komentarza ale jednak muszę napisac. Pierwsza sprawa "TIR" to ciężarówka, po drugie cysterny nie mogą samodzielnie jechac, bo cysterna to jest tylko ta beczka a nie cały zestaw(cysterna+ ciągnik siodłowy). Po trzecie no cóż, każdy po częsci cierpi z powodu ciężarówek bo owszem niszczą drogi hałasują ale pomyślmy też, że gdyby nie one to byśmy nie mieli co kupic w sklepie albo zatankowac paliwa na stacji benzynowej.

wysłane przez LLUZNIAK

Gdyby nie ten tekst na początku poprzedniego postu... ;)

Michal105N napisał(a):

> Pierwsza sprawa "TIR" to ciężarówka,

A taki. TIR to nie ciężarówka, lecz konwencja celna mająca charakter międzynarodowy, która reguluje kwestie odpraw na granicach państw leżących "na trasie" (w skrócie: kontrola celna odbywa się na pierwszej i ostatniej z przekraczanych granic).

> po > drugie cysterny nie mogą samodzielnie jechac, bo cysterna to > jest tylko ta beczka a nie cały zestaw(cysterna+ ciągnik > siodłowy).

A patrz, że chociażby w takiej cysternie Scanii 144L 460 nie zauważyłem ani ciągnika siodłowego, ani doczepy (czy jak to tam nazwałeś cysterny) :>

> Po trzecie no cóż, każdy po częsci cierpi z > powodu ciężarówek bo owszem niszczą drogi hałasują ale > pomyślmy też, że gdyby nie one to byśmy nie mieli co > kupic w sklepie albo zatankowac paliwa na stacji benzynowej.

Jedyna rzecz z tego postu, z którą się zgadzam, choć te niszczenie drogi to trochę naciągane (gdyby były dobrej jakości to by się tak nie niszczyły) :>

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> Michal105N napisał(a):

> > Pierwsza sprawa "TIR" to ciężarówka,

> A taki. TIR to nie ciężarówka, lecz konwencja celna mająca > charakter międzynarodowy,

Jemu chodzi o to, że to co nazywają TIR'em Ci mieszkańcy to jest ciężarówka - przynajmniej ja tak to rozumiem.

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez Michal105N

> Jemu chodzi o to, że to co nazywają TIR'em Ci mieszkańcy to > jest ciężarówka - przynajmniej ja tak to rozumiem.

Tak o to mi chodzi.

wysłane przez Ralf

LLUZNIAK napisał(a):

> Michal105N napisał(a):

> A taki. TIR to nie ciężarówka, lecz konwencja celna mająca > charakter międzynarodowy, która reguluje kwestie odpraw na > granicach państw leżących "na trasie" (w skrócie: > kontrola celna odbywa się na pierwszej i ostatniej z > przekraczanych granic). > > > po > > drugie cysterny nie mogą samodzielnie jechac, bo cysterna to > > jest tylko ta beczka a nie cały zestaw(cysterna+ ciągnik > > siodłowy). > > A patrz, że chociażby w takiej cysternie Scanii 144L 460 nie > zauważyłem ani ciągnika siodłowego, ani doczepy (czy jak to > tam nazwałeś cysterny) :>

TIR to konwencja ale z tego co się orientuje to już od pewnego czasu nie istniejąca. A zestaw to nie "cysterna+ciągnik siodłowy" tylko jak już to ciągnik siodłowy+naczepa bo cysterna jest to tylko sposób zabudowy. A LLUZNIAK to co podajesz o Scanii 144L 460 to też nie koniecznie jest prawda bo istnieje wiele wersji podwozia w tym podwozie z siodłem, chodzi Ci bardziej o nadwozie typu tandem gdzie występuje pojazd solowy + ewentualnie przyczepa. A doczep w świecie ciężarówek nie ma - są tylko naczepy i przyczepy ;)

-- Tramwaje z Golęcina - w nich nawet proste tory stają się krzywe.

wysłane przez Administracja 0

Naucz się ciąć cytaty.

wysłane przez piotrek

Stop Europejskiej przez moje boisko bo mój młodszy kuzyn nie ma gdzie grać w piłkę.

Chcemy rozwoju cywilizacji? Taki los..

wysłane przez MaK

Mi to przypomina te powojenne 3xTAK. A wyobraźmy sobie, że tacy ludzie decydują o np. ustawie antyaborcyjnej.

Demokracja ma swoje minusy. Przenieść trase autobusów, albo mieszkańców. To drugie w tym przypadku byłoby chyba korzystniejsze...

-- Firma poszukuje młodej kobiety z umiejętnością pracy na komputerze.... krześle i wszędzie, gdzie nadarzy się okazja.

wysłane przez leks 17

MaK_86 napisał(a):

> Demokracja ma swoje minusy. Przenieść trase autobusów, > albo mieszkańców. To drugie w tym przypadku byłoby chyba > korzystniejsze...

Tylko żeby kosztu ich wyprowadzki nie musiało pokrywać miasto... A zresztą co z tego, że się wyniosą, przyjdą następni.

-- To jest Miejsce na Twoją Reklamę!

wysłane przez konjo  4

lex napisał(a):

> A zresztą co z tego, że się wyniosą, przyjdą następni.

Proponuje zbudować miasto z samymi kwietnikami, nie będzie takich problemów. :>

So never mind the darkness.

wysłane przez Lukasy

konjo napisał(a):

> Proponuje zbudować miasto z samymi kwietnikami, nie będzie > takich problemów. :>

Wtedy przyjdą ekologowie i się będą pienić, że auta zatruwają powietrze kwiatkom :P

-- WSIADAĆ!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Przecież to jest koszmar. Co to są za ludzie, widzę same moherki. To ludzie, którym brak oleju w głowie. Proponuję (nawet mogę się w to włączyć) wystawić tym ludziom rachunek za spowodowanie zatrzymania tylu autobusów i im więcej protestów tym droższe rachunki. Może by SPAK zarobił na 2-3 nowe autobusy :-) Ciekawe czemu ludzie z Okulickiego nie protestują choć im tramwaj w szczycie co 6 minut jeździ pod oknami, w takiej samej odległości, a wiemy, że to jeszcze większy hałas. pozdrawiam PS. Z całym szacunkiem dla policji, ale powinni przyjechać i grupy antyterrorystyczne powinni przepędzić te .... (no bo jak to nazwać-ludzie? eee...nie).

wysłane przez Bauer

bjorki napisał(a):

> Przecież to jest koszmar. Co to są za ludzie, widzę same > moherki.

Fakt, starszym ludziom wszystko przeszkadza.

> Proponuję wystawić tym ludziom > rachunek za spowodowanie zatrzymania tylu autobusów

Zwykła pikieta ot co...

> im więcej protestów tym droższe rachunki. Może by SPAK > zarobił na 2-3 nowe autobusy :-)

Rotfl!

-- Obejrzy to 80% użytkowników KOMISu.