Forum

"Ogórek" w drodze do Warszawy na zeszłoroczną "Noc...

zdjęcie
"Ogórek" w drodze do Warszawy na zeszłoroczną "Noc Muzeów"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
"W drodze do Warszawy" i on dojechal o wlasnych silach? hmm wspolczuje kierowcy 500km "ogorkiem" :P
totu25 napisał(a):

> "W drodze do Warszawy" i on dojechal o wlasnych silach? hmm > wspolczuje kierowcy 500km "ogorkiem" :P

No pewnie, że dojechał i to bez problemów :) To było rok temu Ja oraz inni miłośnicy jechaliśmy do Warszawy na I międzynarodowy zlot ogórków.Jechaliśmy w sumie około 13 godzin.Tak na marginesie jedzie zawsze dwóch kierowców, którzy zmieniaja się na trasie co 4 godziny. W tym roku ogórek też już pojechał do Warszawy.Chłopaki wyjechali wczoraj w piatek o 1 rano i zajechali do Warszawy ok 14:30.Właśnie teraz w stolicy odbywa się kolejny zlot ogórków oraz "Noc Muzeów". Zainteresowanych odsyłam na stronę http://www.kmkm.waw.pl/noc/
No to ładnie a tak wogole mam dwa pytania: czy on ma tachograf jak wyjezdza na takie dluzsze trasy? i jaka on ma norme moze sie ktos orientuje?
totu25 napisał(a):

> No to ładnie a tak wogole mam dwa pytania: czy on ma tachograf > jak wyjezdza na takie dluzsze trasy? i jaka on ma norme moze sie > ktos orientuje?

Tak ma tachograf, który jest tam zainstalowany na stałe.Jeżeli chodzi o normę zużycia paliwa tak się domyślam to, ogórek spala średnio 30 l/100km natomiast na trasie może zejsć nawet do 28 litrow.
MAN756 napisał(a):

> Tak ma tachograf, który jest tam zainstalowany na stałe.Jeżeli > chodzi o normę zużycia paliwa tak się domyślam to, ogórek > spala średnio 30 l/100km natomiast na trasie może zejsć nawet do > 28 litrow.

Aha no ok bo sie pytalem z tym tachografem bo moj ojciec na tirach jezdzi i wlasnie cos mi nie pasilo bo na takie trasy musi miec :) A co do normy i na jego lata to mysle ze jest dobra :D pozdrawiam
totu25 napisał(a):

> Aha no ok bo sie pytalem z tym tachografem bo moj ojciec na tirach > jezdzi i wlasnie cos mi nie pasilo bo na takie trasy musi miec

Ale tachograf nie jest jedynym urządzeniem umożliwiającym taki wyjazd w dłuższą trasę poza miasto.
MAN756 napisał(a):

> Właśnie teraz w stolicy odbywa się [...] "Noc Muzeów"

... w trakcie której "ogórek" obsługiwał brygadę 1 linii muzealnej A. Tradycyjnie już wypadł na jedno kółko ze względu na problemy techniczne (w tym roku ze skrzynią biegów). Po doraźnej naprawie wrócił jednak na linię i dotrwał dzielnie do końca służby o 1:30. A dziś wyjechał w trasę do Polic z zajezdni przy ul. Włościańskiej chwilę po 11 i myślę, że najpóźniej o 23 powinien być w macierzystej bazie.