Forum

Potrącenie rowerzysty przez golęciński skład 105Na

zdjęcie
Potrącenie rowerzysty przez golęciński skład 105Na
Ostatno jak widziałem sygnalizacja w tym miejscu była sprawna, czyli rowerzysta olał czerwone światło... Cóż, za głupotę się płaci.
Iwo napisał(a):

> Ostatno jak widziałem sygnalizacja w tym miejscu była > sprawna,

A co, wcześniej widziałeś nie sprawną sygnalizację? Przecież zawsze była sprawna.

> czyli rowerzysta olał czerwone światło... Cóż, > za głupotę się płaci.

Prawdopodobnie rowerzysta był pod wspływem alkoholu, więc wiesz o co chodzi. A motorniczy był nowy i był pod opieką instruktora.

-- 500 moich zdjęć w galerii już za mną :-)
Bella napisał(a):

> A co, wcześniej widziałeś nie sprawną sygnalizację? > Przecież zawsze była sprawna.

Czasami zdarzało się jej nie wzbudzić.

> Prawdopodobnie rowerzysta był pod wspływem alkoholu, więc > wiesz o co chodzi.

Dokładnie. Mam nadzieje, że kara będzie przykładna.

> A motorniczy był nowy i był pod opieką > instruktora.

Nowy? A jakim cudem? Czyżby jakiś niedobitek z ubiegłorocznego kursu i dopiero teraz zaczął pracę i jeździ z patronem? Bo my kurs zaczynamy w poniedziałek.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Iwo napisał(a):

> Nowy? A jakim cudem? Czyżby jakiś niedobitek z ubiegłorocznego > kursu i dopiero teraz zaczął pracę i jeździ z patronem?

Na to pytanie nie mogę Ci odpowiedzieć, bo niestety nie wiem. :-/

-- 500 moich zdjęć w galerii już za mną :-)
Bella napisał(a):

A motorniczy był nowy i był pod opieką > instruktora.

Nie nowy tylko dzisaj po dłuższej przerwie zaczoł znów prace .
M21 napisał(a):

> Bella napisał(a):

> > A motorniczy był nowy i był pod opieką > > instruktora. > > Nie nowy tylko dzisaj po dłuższej przerwie zaczoł znów prace

Właśnie chciałem się Ciebie pytać co Wy tam kombinujecie na tym Golęcinie. Nie ma co, niezły powrót do pracy...

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
> Właśnie chciałem się Ciebie pytać co Wy tam kombinujecie na > tym Golęcinie. Nie ma co, niezły powrót do pracy...

O co ci znów chodzi? Sam kilka postów wyżej stwierdziłeś, że jest to ewidentna wina rowerzysty, a teraz czepiasz się golęcina dla zasady.

-- Boże chroń mnie przed Adminami! Przed użytkownikami obronię się sam.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> O co ci znów chodzi? Sam kilka postów wyżej stwierdziłeś, że > jest to ewidentna wina rowerzysty, a teraz czepiasz się golęcina > dla zasady.

Gdzie ja się czepiam Golęcina co? Przeczytaj uważnie o co pytałem. Zaciekawiła mnie informacja, że motorniczy jest nowy i jeździł z patronem, a skoro nie było teraz kursu to ktoś coś mógł kombinować z jakimś dziwnym przyjęciem kogoś do pracy. m21 wyjaśnił o co chodzi i po sprawie.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Iwo napisał(a):

> Właśnie chciałem się Ciebie pytać co Wy tam kombinujecie na > tym Golęcinie. Nie ma co, niezły powrót do pracy...

Nie ma ludzi a facet musiał odpowiedziec na to ogłoszenie co wisiało w tramwajach. Bo z tego co słyszałem nie zanosi sie na nowy narybek w najbliższym czasie.

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> Bo z tego co słyszałem nie zanosi sie na > nowy narybek w najbliższym czasie.

Źle słyszałeś. W poniedziałek zaczyna się kurs.
Iwo napisał(a):

> Źle słyszałeś. W poniedziałek zaczyna się kurs.

Każdy mówi inaczej wiec uwierze jak zoabcze elki na mieście :]
M21 napisał(a):

> Każdy mówi inaczej wiec uwierze jak zoabcze elki na mieście :]

Elki zobaczysz na mieście po 11 czerwca. Część teoretyczna kursu zaczyna się w poniedziałek o 7:30 rano. Jak nie wierzysz, to przyjdź sobie na Klonowica to się naocznie przekonasz.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Iwo napisał(a):

> Elki zobaczysz na mieście po 11 czerwca. Część teoretyczna kursu > zaczyna się w poniedziałek o 7:30 rano. Jak nie wierzysz, to przyjdź > sobie na Klonowica to się naocznie przekonasz.

Hehehe o 7:30 bede sie na 2 gi bok przewracac :] .No to fajnie a wiesz moze na ile osób ?

-- MÓW MI MOTORNICZY :D:D:D:D:D
M21 napisał(a):

> Hehehe o 7:30 bede sie na 2 gi bok przewracac :]

Kolorowych snów.

>.No to fajnie a wiesz > moze na ile osób ?

Tyle ile jest wymagane, aby kurs mógł się odbyć czyli 24. Czy jest coś ponad to nie wiem, bo nie przeglądałem listy.

-- Prawdziwi twardziele swych kartek nie ukrywają!
Bella napisał(a):

> Prawdopodobnie rowerzysta był pod wspływem alkoholu, więc > wiesz o co chodzi.

Na 99 proc. był pijany. P.S. A "dziękuję" dla osoby, która Ci dała cynk o zdarzeniu to gdzie? Bez tego byś nie miał fajnych fot :D

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> P.S. A "dziękuję" dla osoby, która Ci dała cynk o zdarzeniu > to gdzie? Bez tego byś nie miał fajnych fot :D

Bardzo Ci dziękuję za sms, Nawet nie wiesz, jak bardzo. :-)

Ps. Zawsze Ci dziękuję, tylko nie piszę. Przepraszam.

-- 500 moich zdjęć w galerii już za mną :-)
OT

wysłane przez torwid  67

Bella napisał(a):

> Bardzo Ci dziękuję za sms, Nawet nie wiesz, jak bardzo. :-) > > Ps. Zawsze Ci dziękuję, tylko nie piszę. Przepraszam.

Oj to tylko tak było, żart wieczorny :) Na zdrowie. często wiem dużo, a jestem uziemiony, więc dziele się z tymi, którzy mi wpadna pod palce na klawiaturze. Wolę żeby inni mieli foty, niz nikt w ogóle :)

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...