Forum

Poniedziałkowy debiut MAN-a NG272 #2317

zdjęcie
Poniedziałkowy debiut MAN-a NG272 #2317
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez LLUZNIAK

Oooo.... widzę, że mamy kolejną linię pospieszną w naszym mieście - tym razem padło na H ;) A ZDiTM znowi się nie uporał z komunikatem na czas i nawet rozkładów nie umieścił :P A tak bardziej serio to fajnie padł cień na wyświetlacz.

Miał ktoś okazję się przejechać tym wozem? Jeśli tak to w jakim one są stanie w porównaniu z innymi seriami? :>

-- ...nadchodzi nowa jakość...
LLUZNIAK napisał(a):

A tak bardziej serio to fajnie padł cień na > wyświetlacz.

Hmm apropo wyświetlacza, czy to są te same wyświetlacze co w pozostałych Dąbskich używkach NG272 bo wydaje się, że mają inną czcionkę ? :)

wysłane przez konjo  4

pawelp19 napisał(a):

> Hmm apropo wyświetlacza, czy to są te same wyświetlacze co w > pozostałych Dąbskich używkach NG272 bo wydaje się, że > mają inną czcionkę ? :)

Albo mają inną czcionkę albo taką obramówkę jak w tych z BVAG tylko, że czarną... Sam wyświetlacz też chyba jest jakiś inny niż w większości używek.

-- How many times have you hit and missed?

So never mind the darkness.

wysłane przez LLUZNIAK

pawelp19 napisał(a):

> Hmm apropo wyświetlacza, czy to są te same wyświetlacze co w > pozostałych Dąbskich używkach NG272 bo wydaje się, że > mają inną czcionkę ? :)

Czcionka jest kwestią programowania, więc diabi ich tam wiedzą co namieszali. A co do producenta wyświetlacza to osobiście go nie znam, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa mogę stwierdzić, że to AdTranz :P

-- ...nadchodzi nowa jakość...

wysłane przez pawko

Szkoda, że Dąbie go przemalowało. Przedtem miał takie ciepłe kolory. P.S. Ciekawy wyświetlacz. Może jakaś innowacja co do czcionki dąbskich Man-ów...

Kleeberga->Wernyhory->Brama Portowa/Plac Zwcięstwa->LO9

wysłane przez Bauer

pawko napisał(a):

> Szkoda, że Dąbie go przemalowało. Przedtem miał takie ciepłe > kolory.

Przez takie ciepłe kolory w czasie upałów w autobusie było by jak w saunie ;]

> P.S. Ciekawy wyświetlacz. Może jakaś innowacja co do czcionki > dąbskich Man-ów...

Wcześniej była mowa na ten temat :)

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez leks 17

pawko napisał(a):

> Szkoda, że Dąbie go przemalowało.

No nie... może wszystkie autobusy mają jeździć w barwach obcych przewoźników dlatego, ze mają lepsze kolory? Zresztą ja uważam, że MAN'y w naszych barwach wyglądają ładnie.

-- PKS Gryfice na KOMIS! Dodałem na Komis już 50 cennych informacji :) !

wysłane przez konjo  4

lex napisał(a):

> > Szkoda, że Dąbie go przemalowało. > > No nie... może wszystkie autobusy mają jeździć w barwach obcych > przewoźników dlatego, ze mają lepsze kolory?

Wiesz jak to jest... każdemu nie dogodzisz. IMO jedna z lepszych robót lakierniczych SPAD-u - naprawdę nieźle go pociągnęli tak patrząc z bliska. Ciekawe jak z dachem... był i jest pomarańczowy?

-- How many times have you hit and missed?

So never mind the darkness.

wysłane przez Bauer

konjo napisał(a):

> Ciekawe jak z dachem... był i jest pomarańczowy?

Pewnie tak. Ostatniego czasu SPAD zostawia dachy w kolorze byłego przewoźnika dla zaoszczędzenia pieniędzy... I ma rację :)

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.

wysłane przez Neo 42

Z tego co tu widać to szyberdachy są pomalowane więc może pociągneli i dach.

wysłane przez konjo  4

MAN_2254 napisał(a):

> Z tego co tu widać to szyberdachy są pomalowane więc może > pociągneli i dach.

http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1172599550.jpg

Luki są białe, bo to element standardowy.

-- How many times have you hit and missed?

So never mind the darkness.

wysłane przez Kriz8

konjo napisał(a):

>Ciekawe jak z dachem... był i jest pomarańczowy?

Na 99% jest biały. Nie zwróciłem na to nawet uwagi patrząc na niego przez okno, ale gdyby był pomarańczowy to napewno by mi się rzuciło w oczy ;-).

-- ...ostatni zjazd po dykcie...

Pokemony atakują...

wysłane przez konjo  4

Kriz8 napisał(a):

> Na 99% jest biały. Nie zwróciłem na to nawet uwagi patrząc na niego > przez okno, ale gdyby był pomarańczowy to napewno by mi się rzuciło > w oczy ;-).

A gdzież to cudo dziś kursuje skoro dopiero widziałeś? Może bym wykorzystał okazję... :)

-- How many times have you hit and missed?

So never mind the darkness.

wysłane przez Mario  ?

konjo napisał(a):

> A gdzież to cudo dziś kursuje skoro dopiero widziałeś? Może bym > wykorzystał okazję... :)

To cudu kursuje dziś na szczytowej linii 61 :-)

wysłane przez Kriz8

konjo napisał(a):

> gdzież to cudo dziś kursuje skoro dopiero widziałeś? Może bym > wykorzystał okazję... :)

Eee ;-), oglądałem to we wtorek rano jak na E jeździło ;-), więc to nie dziś, ale nie raz jeszcze będzie okazja.

-- ...ostatni zjazd po dykcie...

Pokemony atakują...
LLUZNIAK napisał(a):

> Miał ktoś okazję się przejechać tym wozem? Jeśli tak to > w jakim one są stanie w porównaniu z innymi seriami? :>

Owszem jechałem większośc trasy, wrażenia na 3+. W przeciwieństwie do #2404 ma po prostu znacznie zarżnięty silnik, ale jest on i tak cichszy niż te z klonowickich NG272. Wnętrze dośc dobrze utrzymane, choc też nie ideał, szyby jakoś nie tknięte rysami.

-- admin@mkm.szczecin.pl