Forum

Dwudrzwiowy MAN na linii 58

zdjęcie
Dwudrzwiowy MAN na linii 58
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez pawelp19 −3

Tyle czasu minęło a wyświetlaczy dalej brak...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

pawelp19 napisał(a):

> Tyle czasu minęło a wyświetlaczy dalej brak...

I nie będzie.

wysłane przez mike_1994

MC napisał(a):

> I nie będzie.

A to ci! Ciekawe czemu, brakuje pieniędzy? :)

wysłane przez LLUZNIAK

mike_1994 napisał(a):

> A to ci! Ciekawe czemu, brakuje pieniędzy? :)

W sumie to nie prawda, że wyświetlaczy nie ma, bo są i mają się dobrze. Tyle tylko, że nie mają zaprogramowanych naszych tras, a SPAK z nieznanych mi przyczyn stwierdził jakiś czas temu (czyt. w okolicy przyjazdu tych wozów), że nie będzie się z nimi cackał i stawia w tych wozach na dyktę.

-- ...nadchodzi nowa jakość...

wysłane przez leks 17

LLUZNIAK napisał(a):

> W sumie to nie prawda, że wyświetlaczy nie ma, bo są i mają > się dobrze. Tyle tylko, że nie mają zaprogramowanych naszych > tras, a SPAK z nieznanych mi przyczyn stwierdził jakiś czas temu > (czyt. w okolicy przyjazdu tych wozów), że nie będzie się z > nimi cackał i stawia w tych wozach na dyktę.

Co za prywitywizm... Ech już jedyna cywilizowana firma w okolicy to chyba tylko SPPK... Nie wiem czemu, ale coś takiego mnie najbardziej dobija. Może prezes przejechał się na wyświetlaczach i postanowił ich nie montować?

-- PKS Gryfice na KOMIS! Dodałem na Komis już 50 cennych informacji :) !

wysłane przez Filip_Police

lex napisał(a):

> Ech już jedyna cywilizowana firma w okolicy to chyba tylko SPPK...

A czy SPPK nie stawia na dyktę w MAN-ach NL313 (#3033 i #3034)? Nie wiem czy mają zamiar umieścić te wyświetlacze ale jakoś to mi nie pasuje. Po drugie nie wiem czy cywilizowana firma posiada pojazdy w 4 róznych(!) malowaniach ...

-- Reaktywacja 120M w Policach - prawie jak powrót zombii (prawie robi wielką róznicę) ;D

wysłane przez Lukasy

marcin_bozek napisał(a):

> A czy SPPK nie stawia na dyktę w MAN-ach NL313 (#3033 > i #3034)?

Być może wstawią. I tak w sumie ludzie na zajezdniach wiedzą, do czego służy wyświetlacz. To nie trzeci świat.

> Po drugie nie wiem czy cywilizowana firma posiada > pojazdy w 4 róznych(!) malowaniach ...

Trzeba było zajrzeć do Brzydgoszczy, dopóki było tam stado 280.26.

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/