Forum

Bahn - październik 2004

Ukończona została symulacja szczecińskiej sieci komunikacyjnej w wersji z października 2004 roku.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czy my naprawdę nie mamy co robić.Zamiast kupować nowe autobusy bo stan tych co mamy jest tragiczny to robią symulacje.I po co te symulacje są ?.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Mareczek 5

przemek napisał(a):

> Czy my naprawdę nie mamy co robić.Zamiast kupować nowe > autobusy bo stan tych co mamy jest tragiczny to robią > symulacje.

Słyszałeś Maciek, masz kupić nowe autobusy! :D Jak się nie dorzucam :>

> I po co te symulacje są ?.

Abyś zobaczył jak funkcjonuje komunikacja w Szczecinie bez jazdy przez dany miesiąc po całej sieci i sprawdzania wszystkiego.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez MQ ?

Mareczek napisał(a):

> Słyszałeś Maciek, masz kupić nowe autobusy! :D

Słyszę. Poprosimy Marcina, żeby znów odpalił skrypty zbiórkowe i zaczynamy zbiórkę na nowy autobus :-)

wysłane przez kajetansz 65

mkubien napisał(a):

> Słyszę. Poprosimy Marcina, żeby znów odpalił skrypty > zbiórkowe i zaczynamy zbiórkę na nowy autobus :-)

A może lepiej tu pieniądze dawać: http://www.infoludek.pl/stmkm/san.html :-). Też autobus i to zabytkowy. :-)

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez LLUZNIAK

Stirlitz napisał(a):

> A może lepiej tu pieniądze dawać: > http://www.infoludek.pl/stmkm/san.html :-). Też autobus i to > zabytkowy. :-)

Eee tam Stirlitz - Przemek chciał nowy to musi być zbiórka na nowy, a nie na remont "tych co mamy" w "tragicznym" stanie ;)

-- ...nadchodzi nowa jakość...

wysłane przez kajetansz 65

LLUZNIAK napisał(a):

> Eee tam Stirlitz - Przemek chciał nowy to musi być zbiórka na > nowy, a nie na remont "tych co mamy" w "tragicznym" stanie ;)

Pisząc ten post bałem się jak zareaguje Przemek na moją propozycję zbiórki na remont starego autobusu. ;-)

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez leks 17

przemek napisał(a):

> Czy my naprawdę nie mamy co robić.Zamiast kupować nowe > autobusy bo stan tych co mamy jest tragiczny to robią > symulacje.I po co te symulacje są ?.

Sugerujesz, że mamy wszyscy urządzać zrzuty pieniędzy na nowy tabor zamiast robić różnego rodzaju symulacje czy gry dotyczące komunikacji miejskiej?

-- PKS Gryfice na KOMIS! Dodałem na Komis już 50 cennych informacji :) !

wysłane przez kajetansz 65

przemek napisał(a):

> Czy my naprawdę nie mamy co robić.Zamiast kupować nowe > autobusy bo stan tych co mamy jest tragiczny to robią > symulacje.I po co te symulacje są ?.

A co oni są? Szefowie spółek? Przeczytaj na dole strony, że to strona miłośnicza. ROTFL kompletny. :-)

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez Phobos 17

LOL!

Wielka prośba do wszystkich: \|||/ (o o) ,----ooO--(_)-------. | nie karmić | | TROLLI! | `--------------Ooo--` |__|__| || || ooO Ooo

-- Pesymistów uprasza się o niezabieranie głosu.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez lukasz007 5

A może ktoś wie kiedy wyjdzie jakaś wersja z roku 2007 powiedzmy "Styczeń 2007"? Z najnowszym taborem

wysłane przez Iwo

lukasz007 napisał(a):

> A może ktoś wie kiedy wyjdzie jakaś wersja z roku 2007 > powiedzmy "Styczeń 2007"? Z najnowszym taborem

W grudniu 2009 roku.

wysłane przez MQ ?

Iwo napisał(a):

> W grudniu 2009 roku.

Mniej więcej pewnie tak.

wysłane przez M21 8

mkubien napisał(a):

> Mniej więcej pewnie tak.

A nie mozna przeskoczyc do roku 2007 a poprzednie lata robic jako ciekawostki ??

wysłane przez MQ ?

M21 napisał(a):

> A nie mozna przeskoczyc do roku 2007 a poprzednie lata robic jako > ciekawostki ??

Pewnie, że można. Ale praca potrzebna do wykonania będzie podobna. Tak czy siak, większość zmian wprowadzonych przez ten czas trzeba będzie w symulacji uwzględnić, więc nie ma większego znaczenia, czy jest to robione jednorazowo, czy etapami. Odpadną nam m.in. rozkłady wakacyjne, ale to stosunkowo niewiele pracy w porównaniu do reszty.

wysłane przez dinek4541

Orientuje się ktoś, kiedy ukaże się kolejna, nowa symulacja?
re:

wysłane przez (użytkownik usunięty)

nie mówię że mamy sie składać na nowe autobusy ale sami przyznajcie przydałby sie jakieś nowe many może nie nowe ale jakieś używki z Berlina.Nic nie mam przeciwko tym symulatorą sam jeden pobrałem.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mike_1994

przemek napisał(a):

> nie mówię że mamy sie składać na nowe autobusy ale sami > przyznajcie przydałby sie jakieś nowe many może nie nowe > ale jakieś używki z > Berlina.Nic nie mam przeciwko tym symulatorą sam jeden > pobrałem.

To o co dym? Chyba Ci co kupują autobusy nie robią tego symulatora, więc masło jest maślane. Z mojej strony EOT.