Forum

Z powodu dzisiejszej awarii "siódemki" oba tory na pętli...

zdjęcie
Z powodu dzisiejszej awarii "siódemki" oba tory na pętli "Gumieńce" były zajęte
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Z czterech tylko jedna tablica "8" założona poprawnie... :]
kicek napisał(a):

> Z czterech tylko jedna tablica "8" założona poprawnie... > :]

... a oba sklady z Golęcina. Zbieg okoliczności? :P
Bauersoon napisał(a):

> ... a oba sklady z Golęcina. Zbieg okoliczności? :P

Hmmm... Przecież w dni świąteczne na linii 8 jeżdżą same golęcińskie składy. :-)
Bella napisał(a):

> Hmmm... Przecież w dni świąteczne na linii 8 jeżdżą same > golęcińskie składy. :-)

Tak, wiem tylko ja miałem na myśli to, że te złe ułożenie tablic zdarzyło się akurat w składach golęcińskich i pytałem ironicznie czy to zbieg okoliczności ;)

-- Obejrzy to 85% użytkowników KOMISu.
Bauersoon napisał(a):

> Tak, wiem tylko ja miałem na myśli to, że te złe ułożenie > tablic zdarzyło się akurat w składach golęcińskich i pytałem > ironicznie czy to zbieg okoliczności ;)

Kolega DamTram wywołany do tablicy ;-)

-- Z cyklu prawa Murphy'ego: Autobusy są punktualne tylko wtedy, gdy jadą w przeciwnym kierunku.
t105n napisał(a):

> Kolega DamTram wywołany do tablicy ;-)

Tak słucham?

Wg mnie to ktoś tu po znajomości w 1003 załatwił sobie tablice, a w tym po lewiej to ta jedna to przypadek ;]

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]
DamTram napisał(a):

> Wg mnie to ktoś tu po znajomości w 1003 załatwił sobie tablice, a w > tym po lewiej to ta jedna to przypadek ;]

Może nie tyle po znajomości, a kiedyś np. skład jeździł na rezerwie i motorniczy pobrał tablice z punktu na Basenie i już tam nie wróciły.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Niemierzyńska - Arkońska. Stan śmierci klinicznej.
DamTram napisał(a):

> Wg mnie to ktoś tu po znajomości w 1003 załatwił sobie tablice, a w > tym po lewiej to ta jedna to przypadek ;]

A to, że połowa z tych tablic jest założona do góry nogami to też przypadek? Nie rozumiesz? Mniejszy brzuszek cyfry "8" powinien być na górze, a większy na dole.

-- Z cyklu prawa Murphy'ego: Autobusy są punktualne tylko wtedy, gdy jadą w przeciwnym kierunku.
t105n napisał(a):

> A to, że połowa z tych tablic jest założona do góry nogami to też > przypadek? > Nie rozumiesz? Mniejszy brzuszek cyfry "8" powinien być na górze, a > większy na dole.

Tego to mnie uczyć nie trzeba. Chodzi mi o to, że zostały odwrócone do zdjęcia. Sam mam fotkę z obróconymi tablicami z linii 9, dzięki czemu mam solówkę na głębokim z tablicami linii 6 ;]

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]