Forum

Wynajęty MAN w ośrodku wypoczynkowym Podgrodzie

zdjęcie
Wynajęty MAN w ośrodku wypoczynkowym Podgrodzie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Iwo

Jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, przepalone na maxa...
Iwo napisał(a):

> Jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, przepalone > na maxa...

Ciężko naświeltić zdjęcie równomiernie przy takim oświetleniu. Damtram (a raczej jego aparat) wybrał mniejsze zło - lepiej przepalić kawałek autobusu niz niedoświetlić większość.

-- "Proszę Państwa, mamy muchę w studiu! Może chce z nami pograć?" - (C) Paweł Orleański podczas teleturnieju "Lingo"

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Iwo napisał(a):

> Jakość zdjęcia pozostawia wiele do życzenia, przepalone > na maxa...

Tak troche OT. Nie miałem zbyt dużo czasu na fotki bo by mnie wychowawczyni zaraz zastrzeliła, bo opóxniałem całą grupę, a wybieraliśmy się na plaże ;] Potem fociłem raz jeszcze ale było jescze gożej więc dałem take -> czyli wg. mnie najlepsze.

-- Golęcin to najzacniejsza zajezdnia po Niemierzynie :]
DamTram napisał(a):

> Tak troche OT. Nie miałem zbyt dużo czasu na fotki bo by mnie > wychowawczyni zaraz zastrzeliła,

Może dobry uczynek by zrobiła? :D

>bo opóxniałem całą > grupę, a wybieraliśmy się na plaże ;] > Potem fociłem raz jeszcze ale było jescze gożej więc dałem > take -> czyli wg. mnie najlepsze.

Spoko, ja tylko zwrócilem uwage na jakość techniczną, a nie merytoryczną zdjęcia bo ta jest ok, zdjęcie nie jest typowe z cyklu autobus na Basenie Górniczym :)

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Niemierzyńska - Arkońska. Stan śmierci klinicznej.