Forum

Wagon GT6 #508 w drodze na kasację do zajezdni Pogodno

zdjęcie
Wagon GT6 #508 w drodze na kasację do zajezdni Pogodno
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Czy może mnie ktoś oświecić, czemu zawsze były ciągnięte tyłem i czemu nigdy nie jechały same?
Przyjrzyj się zdjęciu :D

Pozdrawiam.
JohnAvery napisał(a):

> Czy może mnie ktoś oświecić, czemu zawsze były > ciągnięte tyłem i czemu nigdy nie jechały same?

No bo jak tramwaj, który jest przygotowany do cięcia palnikami miałby sam jechać? Przecież nie ma pantografu,silników... To sama buda na kółkach przecież jest. A jedzie tyłem bo na WNT wjechała przodem i nie chciało im się obracać wagonu na trójkącie...

Czy powyższy tekst nie mija się z prawdą?

-- PKS - Tęczowa Linia xDD

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Sebastin821 napisał(a):

>  > No bo jak tramwaj, który jest przygotowany do cięcia > palnikami miałby sam jechać? Przecież nie ma > pantografu,silników... To sama buda na kółkach przecież > jest. A jedzie tyłem bo na WNT wjechała przodem i nie > chciało im się obracać wagonu na trójkącie... >  > Czy powyższy tekst nie mija się z prawdą?

A może dlatego, że z przodu nie ma sprzęgu?
estepein napisał(a):

> A może dlatego, że z przodu nie ma sprzęgu?

A co znajduje się pod numerem taborowym?
Sebastin821 napisał(a):

> A jedzie tyłem bo na WNT wjechała przodem i nie > chciało im się obracać wagonu na trójkącie...

Jak stał, tak pojechał. Dla celu w jakim jest holowany (kasacja) nie ma to znaczenia w którą stronę wagon jest obrócony.

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Jak stał, tak pojechał. Dla celu w jakim jest holowany > (kasacja) nie ma to znaczenia w którą stronę wagon jest > obrócony.

W dodatku ciągnąc tyłem drzwi mamy po lewej stronie, więc unika się sytuacji, gdy jakiś pasażer "ma fantazję" i próbuje wsiąść do wagonu.

-- Każde małe dziecko powinno mieć na wyposażeniu pilot z dużym przyciskiem MUTE.