Forum

Skład z nową reklamą "Lotto"

zdjęcie
Skład z nową reklamą "Lotto"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Iwo

Paskudztwo! To chyba jedna z najgorszych reklam jakie pojawiły się ostatnio w naszej komunikacji! Ale i tak nic nie przebije Różowej Pantery :)

wysłane przez Neo 42

Iwo napisał(a):

> Ale i tak nic nie przebije Różowej Pantery :)

Mnie akurat ta reklama na 102Na podobała mi się.Chociaż są gorsze reklamy niż ta.

wysłane przez Iwo

MAN_2254 napisał(a):

> > Mnie akurat ta reklama na 102Na podobała mi się.Chociaż są > gorsze reklamy niż ta.

Pisałem pod kątem tego, że mi się właśnie reklama pantery podobała. Ale jak dla mnie najlepszą reklamą przy której wyszły mi oczy z orbit jak pierwszy raz ją zobaczyłem była całopojazdowa reklama Pewexu umieszczona na... składzie eNek! Wrażenia niesamowite.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Panie, ta Lka to na Ludową jedzie? (c) dziadek na Pl. Rodła

wysłane przez nuevo

Iwo napisał(a):

Ale jak dla mnie najlepszą reklamą przy której > wyszły mi oczy z orbit jak pierwszy raz ją zobaczyłem była > całopojazdowa reklama Pewexu umieszczona na... składzie eNek! > Wrażenia niesamowite.

Podzielam Twoją opinię. Choć muszę przyznać, że wrażenie to na mnie wywarło ze względu na unikatowość reklamy na eNkach. Chyba, że się mylę bo ja nie kojarzę innych reklam na eNkach (prócz banerów na dachach).

-- Nienawidzę przerostu formy nad treścią...

Nienawidzę przerostu formy nad treścią...

wysłane przez Pepe 235

nuevo napisał(a):

> Chyba, że się mylę bo ja nie kojarzę innych reklam na eNkach > (prócz banerów na dachach).

Nie było więcej całopojazdówek, ewentualnie nalepki, co ciekawe reklamujące chyba w 1992 czy 1993 roku "Lotto".

wysłane przez Iwo

nuevo napisał(a):

> > Podzielam Twoją opinię. Choć muszę przyznać, że wrażenie to > na mnie wywarło ze względu na unikatowość reklamy na eNkach. > Chyba, że się mylę bo ja nie kojarzę innych reklam na eNkach > (prócz banerów na dachach).

Nie jestem pewny, czy oprócz Pewexu nie było jeszcze jakiejś całopojazdowej reklamy. Poza banerami na dachach o których wspomniałeś były jeszcze tablice reklamowe na burtach wagonów.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez lhb178 19

Iwo napisał(a):

> Nie jestem pewny, czy oprócz Pewexu nie było jeszcze jakiejś > całopojazdowej reklamy.

Nie było.

wysłane przez Lukasy

Iwo napisał(a):

> Paskudztwo!

Ciesz się, że szyb nie zakleili :P Btw, tak jaskrawy pojazd na pewno będzie dobrze widoczny. Mogliby jeszcze pomalować czoło na żółto i dodać trzeci reflektor na dachu :D

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez Iwo

Lukasy napisał(a):

> Ciesz się, że szyb nie zakleili :P

Z tego co mi wiadomo nie będzie już takich reklam całopojazdowych. Dla mnie największym kretynizmem jest reklama na 744 - ten wóz jest wozem egzaminacyjnym.

> Btw, tak jaskrawy pojazd > na pewno będzie dobrze widoczny. Mogliby jeszcze pomalować > czoło na żółto i dodać trzeci reflektor na dachu :D

Jasne, a motorniczego ubrać na żółto i dać rózowe okulary :))

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Panie, ta Lka to na Ludową jedzie? (c) dziadek na Pl. Rodła

wysłane przez leks 17

Iwo napisał(a):

> Paskudztwo! To chyba jedna z najgorszych reklam jakie > pojawiły się ostatnio w naszej komunikacji! Ale i tak nic > nie przebije Różowej Pantery :)

Ja mam odmienne zdanie, mi się podoba ta reklama szczególnie z tego względu iż nie zalepia szyb. Szkoda, że nie pomalowano przodu na żółto.

-- PKS Gryfice na KOMIS! Przepraszam wszystkich urażonych moim ostatnim zachowaniem.