Forum

W nowych ramkach nareszcie pojawiły się tablice

zdjęcie
W nowych ramkach nareszcie pojawiły się tablice
Chcę dodać,ze z tyłu tabliczki widnieje numer brygady danej linii.
> Chcę dodać,ze z tyłu tabliczki widnieje numer brygady > danej linii.

Ciekawe jak długo, póżniej na zajezdni pomieszają tabliczki i np na C/3 bedzie tabliczka z C/1.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez MaK

Tak. Pomysł dobry. Ale czy ktoś wzioł pod uwage, że na autobusie który ma nabazgraną jakąś reklame (tak jak ten przedstawiony na zdjęciu) stojąc z odległości 50 m ta tablica będzie słabo zauważalna?

-- Uroda niektórych kobiet jest wprost proporcjonalna do wypitego alkoholu, a odwrotnie proporcjonalna do natężenia oświetlenia. :)

wysłane przez Iwo

MaK_86 napisał(a):

> Tak. Pomysł dobry. Ale czy ktoś wzioł pod uwage, że na > autobusie który ma nabazgraną jakąś reklame (tak jak ten > przedstawiony na zdjęciu) stojąc z odległości 50 m ta > tablica będzie słabo zauważalna?

A czy to ważne? Zarząd wymaga, przewoźnik zakłada. Kółko się zamyka. Nie ważne jak wygląda, ważne, że z umowy się wywiązano.

-- Strzeż tajemnicy państwowej i służbowej ! -- Zbieram kartki. Czerwone, a co, takie "hobby"

wysłane przez Mareczek 5

Iwo napisał(a):

> A czy to ważne? Zarząd wymaga, przewoźnik zakłada. Kółko > się zamyka. Nie ważne jak wygląda, ważne, że z umowy się > wywiązano.

Typowe podejście :/ To "C" jest prawie takiej samej wielkości jak numer taborowy...

-- - A jak długo się znacie? - Od dziecka. - O, to bardzo długo, prawda? - Nasze dziecko ma 3 miesiące... - (C) KMN

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Lukasy

Mareczek napisał(a):

> To "C" jest prawie takiej samej wielkości jak numer > taborowy...

Ekhm... jeśli o mnie chodzi, to na początku nawet nie zauważyłem tych tablic, bo myślałem, że to część... reklamy :/

-- Baczność! Dozorca w wagonie!

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez 105ngs

Lukasy napisał(a):

> Ekhm... jeśli o mnie chodzi, to na początku nawet nie > zauważyłem tych tablic, bo myślałem, że to część... reklamy > :/

Nie jest aż tak źle, ale moim zdaniem najlepiej wygląda to w przypadku MANów. Tablica jest umieszczona za pierwszą (czy tam drugą) szybą od drzwi i tam już ewidentnie rzuca się w gały. W Volvobusach mogłoby być podobnie, choć z drugiej strony, biorąc pod uwagę "przejrzystość" niektórych szyb w tych pojazdach, obawiam się, że "mogłoby" się nie sprawdzić...

wysłane przez t105n  49

105ngs napisał(a):

> W Volvobusach mogłoby być podobnie, choć z drugiej strony, biorąc > pod uwagę "przejrzystość" niektórych szyb w tych pojazdach, > obawiam się, że "mogłoby" się nie sprawdzić...

Dlatego należy umieścić je na zewnątrz pojazdu, np. przykleić dwustronną taśmą (tak jak to wymyślono w SPAD).

-- "Czy chcesz, żeby się poprawiło, ale będzie gorzej?" (c) Jan Pietrzak

wysłane przez MaK

Iwo napisał(a):

[ciach]

Popatrz na to zdjęcie. Na 1 metrze kwad. znajduje się tyle informacji, że ślepe babcie i tak nie zauważą tej "wspaniałej" tablicy.