Forum

To już druga Tatra, która zawitała na WNT po wypadku

zdjęcie
To już druga Tatra, która zawitała na WNT po wypadku

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Fajnie by było jak by ja przemalowali na nowe barwy... Ciekawie by to wygladalo. Moze ktos wie czy bedzie malowana na zolto czy na "koszmarkowo"? :)
Benek napisał(a):

> Moze ktos wie czy bedzie malowana > na zolto czy na "koszmarkowo"? :)

Narazie żadnej czerwieni na tatrze się nie przewiduje. Inna sprawa, że nim uporają się z kolejką wagonów (znowu 10) i dojdą do tej #101 to może byc już przyszły rok i nowa kasa na rewitalizacje, więc wtedy może "kanarek" się załapie na świeżą czerwoną farbkę.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

man751 napisał(a):

> Narazie żadnej czerwieni na tatrze się nie przewiduje. Inna > sprawa, że nim uporają się z kolejką wagonów (znowu 10) i > dojdą do tej #101 to może byc już przyszły rok i nowa kasa > na rewitalizacje, więc wtedy może "kanarek" się załapie > na świeżą czerwoną farbkę.

No, ale jak by nie patrzec to kawałek tej Tatry został uszkodzony i chyba bardziej oplacalne by bylo przemalowac ja na nowe barwy. Mysle, ze ładnie by to wygladalo. ;) Czas pokaze. Dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.
Benek napisał(a):

> Fajnie by było jak by ja przemalowali na nowe barwy... > Ciekawie by to wygladalo. Moze ktos wie czy bedzie malowana > na zolto czy na "koszmarkowo"? :)

Skoro juz ja mają na WNT i wiadomo, ze trochę postoi, to zamiast myśleć o kolorystyce mogliby przy okazji zamontować kasownik przy 2 drzwiach. Ale jak znam życie i MZK, to pewnie nie ma podstaw, bo w środku nie będą grzebać. Niech pasażerowie dalej biegają z biletem w zębach po wagonie.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Benek napisał(a):

> Fajnie by było jak by ja przemalowali na nowe barwy... > Ciekawie by to wygladalo. Moze ktos wie czy bedzie malowana > na zolto czy na "koszmarkowo"? :)

Skoro jesteś ciekawy jak by Tatra wyglądała w wymienionych kolorach wystarczy ją przemalować przy pomocy jednego z wielu programów graficznych:):):)

Na poważnie, w tym i w przyszłym roku nie przewiduje się zmian w barwach kanarków, chyba że nastąpi jakiś kataklizm.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

> Skoro jesteś ciekawy jak by Tatra wyglądała w wymienionych > kolorach wystarczy ją przemalować przy pomocy jednego z wielu > programów graficznych:):):)

Mógłbyś powiedzieć w jakim programie można to zrobić ? chodzi o dokładną nazwe tak jak zrobił ktoś "bulwokoszmara" :)
marcinek napisał(a):

> Mógłbyś powiedzieć w jakim programie można to zrobić ? > chodzi o dokładną nazwe tak jak zrobił ktoś "bulwokoszmara" > :)

Akurat ja to robiłem w programie do 3d, a to już nie jest łatwe, żeby siąść i od razu coś takiego zrobić. Jeśli chodzi o koszmarkową Tatre to Damtram powinien mieć jakieś proste moje wizualki na których można zobaczyć, pamiętam, że chciałem to chyba kiedyś dać na komis, ale administracja się nie zgodziła. No a zawsze można wziąść zdjęcie i się pobawić też w jakimś programie typu Photoshop, ale ja się na tym nie znam.

-- Skład 105N 651+639 wymiata! :)
ZDiTM - Piechotą zdrowiej !
Od 23.09 korzystam z KM tylko w syt. koniecznych :)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
marcinek napisał(a):

> Mógłbyś powiedzieć w jakim programie można to zrobić ? > chodzi o dokładną nazwe tak jak zrobił ktoś "bulwokoszmara" > :)

Chociażby PhotoShop, jak to "lex" wcześniej podpowiedział. Próbowałem to robić, ale zaznaczam Ci że strasznie "koszmarnie" to wygląda.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.