Forum

Wyjazdowy 109/2 i miłośnik, który właśnie zrobił mu...

zdjęcie
Wyjazdowy 109/2 i miłośnik, który właśnie zrobił mu zdjęcie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Zrobili Wam taras widokowy?;). Policzanie to mają dobrze :P
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Piotr napisał(a):

> Zrobili Wam taras widokowy?;). Policzanie to mają dobrze :P

Beznadziejny ten taras, nic nie widac co się dzieje w zajezdni :P Ale fotki stamtąd mogą byc ;)
Piotr napisał(a):

> Policzanie to mają dobrze :P

Kilka minut później z pobliskiego magazynu usłyszeliśmy lecące w naszym kierunku dzikie przekleństwa, groźby oraz instrukcje aby Nas złapano i nakopano w cztery litery ;-/

-- Zaczynam mieć dość :(
Bauersoon napisał(a):

> Kilka minut później z pobliskiego magazynu usłyszeliśmy > lecące w naszym kierunku dzikie przekleństwa, groźby oraz > instrukcje aby Nas złapano i nakopano w cztery litery ;-/

Przyznam szczerze, że myślałem, iż wrzaski były elementem kłótni dwóch robotników za płotem, bo poza hałaśliwym wrzeszczeniem i paroma bluzgami nie usłyszałem żadnej treści. Dopiero później dowiedziałem się, że groźby były od pracowników firmy do nas, komuś nie podobało się, że robimy zdjęcia na Fabrycznej...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Przyznam szczerze, że myślałem, iż wrzaski były elementem > kłótni dwóch robotników za płotem, bo poza hałaśliwym > wrzeszczeniem i paroma bluzgami nie usłyszałem żadnej treści. > Dopiero później dowiedziałem się, że groźby były od > pracowników firmy do nas, komuś nie podobało się, że robimy > zdjęcia na Fabrycznej...

No, szczerze to nie zdziwiłem się zachowaniem pracowników jeśli Was kilku wpadło ze sprzętem. :> Na mnie jednego przez 20 minut się kilka miesięcy temu przyglądali jakbym co najmniej ukradł pół rurociągu. Fakt zakład, który tam jest chroniony i boją się "szpiegów", więc proponuję unikac tam przez jakiś czas fotek.
man751 napisał(a):

> Fakt zakład, który tam jest chroniony i boją > się "szpiegów", więc proponuję unikac tam przez jakiś czas > fotek.

A co tam jest do ukrycia? Po godzinach bomby składają?:).
Piotr napisał(a):

> A co tam jest do ukrycia? Po godzinach bomby składają?

Bomby jeszcze nie. :P Towar na który jest teraz popyt na rynku ochrony środowiska. I zapewne nie lubią podglądania. A co dopiero fotki...
Piotr napisał(a):

> A co tam jest do ukrycia? Po godzinach bomby składają?:).

Czy jest tam gdzieś umieszczona tabliczka o treści "Zakaz fotografowania", znana z komunistycznych czasów? Jeżeli nie, to wara od focących!!!

Tabliczka kierująca w prawo do jakiejś firmy(niestety nic nie da się z niej odczytać), świadczy o tym że jest to miejsce publiczne i każdy może z tego miejsca korzystać.

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
alat57 napisał(a):

> Czy jest tam gdzieś umieszczona tabliczka o treści "Zakaz > fotografowania", znana z komunistycznych czasów? > Jeżeli nie, to wara od focących!!!

A jeśli tak, a nie jest to teren wojskowy - jw. :>

-- Engel fliegen einsam
Bauersoon napisał(a):

> Kilka minut później z pobliskiego magazynu usłyszeliśmy > lecące w naszym kierunku dzikie przekleństwa, groźby oraz > instrukcje aby Nas złapano i nakopano w cztery litery ;-/

Zgłosiliście przestępstwo na numer alarmowy policji?

-- Engel fliegen einsam
lhb178 napisał(a):

> Zgłosiliście przestępstwo na numer alarmowy policji?

A co zrobiła by policja? Napewno nie dużo. Powiedzieliby, żeby poszli sobie gdzie indziej zdjęcia robić.

-- linia 52 Gocław - Police Osiedle
linia 53 Głębokie - Pilchowo
linia 65 Wiszesława Golęcino - Glinki Kościelna
MaK_86 napisał(a):

> > Zgłosiliście przestępstwo na numer alarmowy policji? > > A co zrobiła by policja? Napewno nie dużo. Powiedzieliby, żeby > poszli sobie gdzie indziej zdjęcia robić.

Nie musisz mówić, z jakiego powodu ktoś Ci wygraża. Zresztą już tacy jedni byli co ignorowali zgłoszenia i najbardziej zaszkodziło to... napastnikowi.

-- Engel fliegen einsam
Piotr napisał(a):

> Zrobili Wam taras widokowy?;). Policzanie to mają dobrze :P

Nic z tych rzeczy. Wcześniej pod tym "tarasem" przebiegały rury ciepłownicze, zaś powstał on po to, by można się było dostać z ulicy na drugą stronę rur, gdzie znajdują się jakieś drobne firmy. Teraz rury są wymieniane na nowe, które generalnie położone będą pod ziemią... betonowe elementy po rozebranych rurach posłużyły mi za miejsce do robienia zdjęć, a mostek i jeden z redaktorów tego serwisu za motyw do zdjęcia :)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> betonowe > elementy po rozebranych rurach posłużyły mi za miejsce do > robienia zdjęć

I mi również tyle że jak nie ludzie, słupy albo samochody przeszkadzają to jakieś badyle ;-/

-- Zaczynam mieć dość :(

wysłane przez Luke_Police  163

Mimo, że 109/2 to najkrótsza z popołudniowych szczytówek na tej linii (robi po 4 kółka w obie strony), to Berlińczyk nie wytrzymał do końca służby. Na ostatniom kółku zamiast niego kurs wykonał Jelcz 120M #3009.

Technik serwisu :)