Forum

Wkrótce rozkład jazdy dla linii 68 ulegnie zmianie

zdjęcie
Wkrótce rozkład jazdy dla linii 68 ulegnie zmianie
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Przy okazji wielkie podziekowania dla SPAK-u za wypuszczenie autobusu dwudrzwiowego na linię 68. Opóźnienie można przedstawić jedynie w formie spółgłoski.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Przy okazji wielkie podziekowania dla SPAK-u za wypuszczenie > autobusu dwudrzwiowego na linię 68. Opóźnienie można > przedstawić jedynie w formie spółgłoski.

Również wczoraj na 68 można było spotkać 1802-i również opóźnienie...

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Opóźnienie można > przedstawić jedynie w formie spółgłoski.

yyy?

P.S. Albo mi się wydaje, albo, tam prowadzi kobieta...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MC napisał(a):

> yyy?

Nie. (Do) n-tej

> P.S. Albo mi się wydaje, albo, tam prowadzi kobieta...

Dokładnie, jedna z nowszych i też ładna ;)

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Dokładnie, jedna z nowszych i też ładna ;)

Ładna, ładna ;) Nie wiem, czy ona tylko na #1802 nie jeździ, bo jej w innym autobusie jeszcze nie widziałem.

-- Cyfrówka padła :(
luki663719 napisał(a):

> Ładna, ładna ;) Nie wiem, czy ona tylko na #1802 nie jeździ, bo > jej w innym autobusie jeszcze nie widziałem.

Widziałem ją na 170X, z zepsutymi ostatnimi drzwiami (co przystanek trzeba było kręcić awaryjną gałką). Współczucia :/

-- Kierowca "puszki" na Dworcowej:
- Może Pan odjechac!? Przecież Pan blokuje tym tramwajem wyjazd z parkingu!
- Tak mogę za 11 minut. (C) Iwo

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mareczek napisał(a):

> Nie. (Do) n-tej

A bo myślałem, że o dwuznak chodzi :)

> > P.S. Albo mi się wydaje, albo, tam prowadzi kobieta... > > Dokładnie, jedna z nowszych i też ładna ;)

Imo oprócz tego, że to dwudrzwiowiec, to tę okoliczność, że to nowa kierowczyni też powinieneś wziąć pod uwagę przy powstawaniu opóźnienia :>

-- jednym słowem - Volvo
MC napisał(a):

> Imo oprócz tego, że to dwudrzwiowiec, to tę okoliczność, że > to nowa kierowczyni też powinieneś wziąć pod uwagę przy > powstawaniu opóźnienia :>

Tylko że już trochę czasu pracuje, około 4-5 miesięcy.
MC napisał(a):

> Imo oprócz tego, że to dwudrzwiowiec, to tę okoliczność, że > to nowa kierowczyni też powinieneś wziąć pod uwagę przy > powstawaniu opóźnienia :>

Rano był Pan i na ostatnim kursie +6, a 68 w godzinach rannych o dziwo jeździ dość punktualnie.

-- Kierowca "puszki" na Dworcowej:
- Może Pan odjechac!? Przecież Pan blokuje tym tramwajem wyjazd z parkingu!
- Tak mogę za 11 minut. (C) Iwo

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
> Rano był Pan i na ostatnim kursie +6, a 68 w godzinach rannych o > dziwo jeździ dość punktualnie.

Po południu zawsze są duże opóźnienia. Głównie dlatego, iż ciężko jest wyjechać z Przyjaciół Ronda na Przyjaciół Żołnierza.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez05 napisał(a):

> Po południu zawsze są duże opóźnienia. Głównie dlatego, iż > ciężko jest wyjechać z Przyjaciół Ronda na Przyjaciół > Żołnierza.

Rano jeździ się punktualnie lub kilka minut opóźnienia, czasem przyjeżdża się na odjazd na pl. Rodła. Ale źle nie jest. Tzn. nie jest, gdy wyjadą wszystkie trzy brygady. Bo jednak trochę ludzi jeździ z Kormoranów i Bandurskiego czy od Komuny Paryskiej. Po południu wyjazd z Przyjaciół Ronda jest dość kłopotliwy, potem zakorkowana Wilcza w dół i w górę, no i ciągle Matejki. Trzeba wygrzebać się później z Rodła w Wyzwolenia - korkują chcący wjechać do galaxy. No i nie zawsze się uda szybko przejechać skrzyżowanie Wilcza/Przyjaciół Żołnierza w lewo. Także jest tych parę punktów + tabuny ludzi wsiadających na Rodła no i to daje dość znaczne opóźnienia. Chyba tylko raz udało mi się zakończyć popołudniowe 68 punktualnie. A tak to -4, -5, a i to podobno niezły czas. Bez wyrzucania kółek oczywiście :P

-- Kierowca bombowca :)
Gdy już trochę pojeździsz w nowym rozkładzie, daj znać, jak się sprawdza.