Forum

"Białas" w obsłudze nowej linii 110 wjeżdża do Siedlic

zdjęcie
"Białas" w obsłudze nowej linii 110 wjeżdża do Siedlic
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
A na wyświetlaczu pustynia... Jak w przypadku 101,107 to raczej ludzie wiedzą co to jest, tak w przypadku 110 nowej linii można było wgrać to w pierwszej kolejności. (jak i w 8 bis) Ciekawe: * Ilu ludzi tego dnia zapytało kierowce gdzie jedzie? * Ilu ludzi zostało na przystanku czekając na 109 do Siedlic? Choć sama idea 110 bardzo słuszna.

-- "H" Dworzec Gł. - Krzywoustego - 26Kwietnia - Taczaka - Szeroka - Zawadzkiego!

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Michal napisał(a):

[ciach]

A w białasach jest o tyle dobrze że samemu można wgrac napis na wyświetlacz...
Michal napisał(a):

> Jak w przypadku 101,107 to raczej ludzie wiedzą co to jest, > tak w przypadku 110 nowej linii można było wgrać to w > pierwszej kolejności.

Spokojnie, SPPK powoli kończy wgrywanie rozkładów. Wygląda na to, że dziś już większość przegubowców miała aktualne rozkłady w autokomputerach. Czas jeszcze na krótkie wozy.

Inna sprawa to olewcze podejście do oznakowania tablicowego. Dziś pierwszy raz popatrzyłem sobie, jak wyglądają kursy skrócone do Osiedla Chemik na 109 (konkretnie to jeden kurs). Przyjazd z rynku był opóźniony - trzeba będzie sprawdzić, czy to tak zawsze, czy przypadek. Ale opis kierunku na tablicy bocznej był rozbrajający - "109 Police Rynek - Siedlice". Najwyraźniej przewoźnikowi wszystko jedno, więc chyba trzeba będzie go jakoś zdyscyplinować.
> Spokojnie, SPPK powoli kończy wgrywanie rozkładów.

Dziś w MAN-ie NG313 #760 na wewnętrznym wyświetlaczu widniał napis: "Kierunek: Police Osiedle Chemi", a "k" już się nie zmieściło...

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Dziś w MAN-ie NG313 #760 na wewnętrznym wyświetlaczu widniał > napis: "Kierunek: Police Osiedle Chemi", a "k" już się nie > zmieściło...

Jest jakiś bug w oprogramowaniu. Data też czasem się nie mieści (ostatnia cyfra roku). IMO powinno się to przewijać.
Luke_Police napisał(a):

> Dziś w MAN-ie NG313 #760 na wewnętrznym wyświetlaczu widniał > napis: "Kierunek: Police Osiedle Chemi", a "k" już się nie > zmieściło...

Dziś jechałem Lewkiem (numeru nie pamiętam) i też to występowało. A więc coś w tym jest...

-- Ich habe grube Babe.
--
Meine Mutter ist Computer.
mkubien napisał(a):

> Spokojnie, SPPK powoli kończy wgrywanie rozkładów. Wygląda > na to, że dziś już większość przegubowców miała > aktualne rozkłady w autokomputerach.

Obserwacje z wczoraj i dziś rano: 107 mają napis w dwóch wierszach "Police Osiedle Chemik" bez względu na rzeczywisty kierunek jazdy.

-- Węzeł anty-przesiadkowy "Kołłątaja"

wysłane przez BatiX  14

O nie nie nie. Wczoraj wszystko było jak należy. Nie widziałem, żeby jakiś wóz jadący na Rodła miał na wyświetlaczu Osiedle - a widziałem je około 20 razy. Więc nie było to regułą. Jeden tylko wóz, 752 zdaje się, miał kilka kursów "Z ZAJEZDNI" na wyświetlaczu. Chyba że mówisz o wyświetlaczu wewnętrznym.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez t105n  49

BatiX napisał(a):

> O nie nie nie. Wczoraj wszystko było jak należy. Nie widziałem, > żeby jakiś wóz jadący na Rodła miał na wyświetlaczu Osiedle

Jechałem do Rodła takim, który miał "Police Osiedle Chemik" na wyświetlaczu. Nie twierdzę, że wszystkie tak miały, ale tylko te, które widziałem (a było ich kilka).

> Chyba że mówisz o wyświetlaczu wewnętrznym.

Nie, chodzi mi o zewnętrzne przednie.

-- Węzeł anty-przesiadkowy "Kołłątaja"