Forum

Zostań administratorem lub moderatorem

Serwis KOMIS poszukuje osób chętnych do objęcia stanowiska administratora lub moderatora.

wysłane przez blaszany

Myśle, że moderatorem powinna być osoba, która nie ma powiązania z użytkownikami serwisu. Wtedy nie można zarzucić jej stronniczości. To jest tylko moje skromne zdanie. :) Pozdrawiam.

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)

wysłane przez mike_1994

blaszany napisał(a):

> Myśle, że moderatorem powinna być osoba, która nie ma > powiązania z użytkownikami serwisu. Wtedy nie można > zarzucić jej stronniczości. To jest tylko moje skromne > zdanie. :) Pozdrawiam.

No nie wiem czy znajdziesz tu jakąś taką osobę która nikogo nie zna i nie ma jakichkolwiek kontaktów z innymi ;>

-- Chcesz aby wieczorem minuta była dłuższa? Chcesz mieć nowy tabor? Głosuj na mnie, a na pewno nie pożałujesz!! :D

wysłane przez Bauer

blaszany napisał(a):

> Myśle, że moderatorem powinna być osoba, która nie ma > powiązania z użytkownikami serwisu. Wtedy nie można > zarzucić jej stronniczości. To jest tylko moje skromne > zdanie. :) Pozdrawiam.

Bardzo wiele osób ze stażem powyżej 3 miesięcy zna się ze sobą. Myślę że to dobrze ponieważ jeśli zna się jakąś osobę to wiadomo w jaki sposób ją uspokoić i w ogóle.

-- "Chcesz mieć moda - nie frajera? Oddaj głos swój na Bauera!" :)))
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Daniel

Bauer napisał(a):

> Bardzo wiele osób ze stażem powyżej 3 miesięcy

A tak w ogóle to co to jest te 3 miesiące? W zasadzie nic, myślę że to kryterium powinno być postawione "troszkę wyżej" :)

-- Spak? Szajs.

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

wysłane przez blaszany

Bauer napisał(a):

> > Bardzo wiele osób ze stażem powyżej 3 miesięcy zna się ze > sobą. Myślę że to dobrze ponieważ jeśli zna się jakąś > osobę to wiadomo w jaki sposób ją uspokoić i w ogóle.

Nie zebym zgłaszał tutaj swoja kandydature, ale ja troche wiecej tu jestem na Komisie niz 3 miesiace i nigdy nikogo nie mialem okazji poznac. Po czesci zaluje, ale nic nie jest chyba stracone... ;)

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)

wysłane przez Bauer

blaszany napisał(a):

> Po czesci zaluje, ale nic nie jest chyba > stracone... ;)

Zapraszamy na linie turystyczne w lato :)

wysłane przez blaszany

Bauer napisał(a):

> Zapraszamy na linie turystyczne w lato :)

Chetnie sie wybiore, ale do lata jeszcze caaala masa czasu. ;) Pozdro.
blaszany napisał(a):

> Nie zebym zgłaszał tutaj swoja kandydature, ale ja troche > wiecej tu jestem na Komisie niz 3 miesiace i nigdy nikogo nie > mialem okazji poznac. Po czesci zaluje, ale nic nie jest chyba > stracone... ;)

Żałuj synu, żałuj. Wielu miłośników tu się poznaje i często bywa, że jak kogoś widzę na mieście z aparatem fotografującego pojazdy KM to w trakcie przedstawiania oprócz imienia pada "nick" przyjęty tutaj. :-)

-- Штирлиц

Штирлиц
blaszany napisał(a):

> ...ale ja troche > wiecej tu jestem na Komisie niz 3 miesiace i nigdy nikogo nie > mialem okazji poznac. Po czesci zaluje, ale nic nie jest chyba > stracone...

Też jestem ponad 3 miesiące, też nigdy nikogo nie mialem okazji poznac (z 1 wyjątkiem pozakomisowej wcześniejszej znajomości) i też tego żałuje. :-) Pewnie takich "żałujących" jak my jest więcej, ale oby coraz mniej! To może jakiś komisowy zlot kiedyś? :-)

-- "H" Dworzec Gł. - Krzywoustego - 26Kwietnia - Taczaka - Szeroka - Zawadzkiego!

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...
Bauer napisał(a):

> Bardzo wiele osób ze stażem powyżej 3 miesięcy zna się ze > sobą. Myślę że to dobrze ponieważ jeśli zna się jakąś > osobę to wiadomo w jaki sposób ją uspokoić i w ogóle.

No ja nie wiem. Jestem tutaj dużo ponad 3 miesiące, ale jakoś nikogo z was nie znam. Chyba tylko tyle co piszecie na forum. Ale niestety raczej nie nadaje sie na administratora czy moderatora. Ale trzymam kciuki za innych.:)

-- Mój ulubiony nieistniejący już skład 783-784

wysłane przez blaszany

manieQ1991 napisał(a):

> Ale niestety raczej nie nadaje sie na administratora czy moderatora. > Ale trzymam kciuki za innych.:) > Jakby kazdy tak podchodzil to nikt by nie mogl nim zostac. głowa do gory kolego. ;)

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)

wysłane przez Bauer

blaszany napisał(a):

> Jakby kazdy tak podchodzil to nikt by nie mogl nim zostac. głowa > do gory kolego. ;)

A widzisz :) Jako że startuje na moderatora to już teraz powiem Ci po przyjacielsku że warto stosować w wypowiedzi polskie znaki i zaczynać zdanie wielką literą :) Uwierz mi że tak będzie dużo lepiej :)

-- Chcesz mieć moda - nie frajera? Oddaj głos swój na Bauera! :)P.S Posiadam swoją posiadłość ;D

wysłane przez blaszany

Bauer napisał(a):

> A widzisz :) Jako że startuje na moderatora to już teraz powiem Ci > po przyjacielsku że warto stosować w wypowiedzi polskie znaki i > zaczynać zdanie wielką literą :) Uwierz mi że tak będzie dużo > lepiej :)

Szczerze nie mam zwyczaju uzywania polskich znakow, pisze tak od parunastu lat i mysle, ze nie jest to takie straszne jakby sie moglo wydawac, ale jezeli zajdzie taka potrzeba na Komisie to moge to zmienic. ;) A to, ze zaczelem zdanie z malej litery to czyste niedopatrzenie kolego, zazwyczaj dbam o interpunkcje, ale wiadomo zawsze mozna sie pomylic. ;) Pozdrawiam.

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)
blaszany napisał(a):

> A to, ze zaczelem zdanie z malej litery to czyste > niedopatrzenie kolego, zazwyczaj dbam o interpunkcje

Tak się trochę przyczepię :P

Błędy związane z wielką i małą literą nazywamy błędami ortograficznymi ;)

-- Spak? Szajs.

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

wysłane przez blaszany

Daniel napisał(a):

> Błędy związane z wielką i małą literą nazywamy błędami > ortograficznymi ;)

Hehe... Tak, to prawda. Ale ja serio sie zagapiłem. Normalnie na kartce papieru takich numerow nie robie. :) Pozdrawiam.

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)
blaszany napisał(a):

> Hehe... Tak, to prawda. Ale ja serio sie zagapiłem. Normalnie na > kartce papieru takich numerow nie robie. :) Pozdrawiam.

Ja wcale nie miałem zamiaru powiedzieć, że robisz takie błędy nagminnie, tylko że te błędy zostały nazwane inaczej przez językoznawców :D

-- Spak? Szajs.

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)
Daniel napisał(a):

> Ja wcale nie miałem zamiaru powiedzieć, że robisz takie błędy > nagminnie, tylko że te błędy zostały nazwane inaczej przez > językoznawców :D

I teraz by zakończyc dyskusję i wprowadzic ją na to prywatne tory powinien wkroczyc kandydat na moderatora i powiedziec: "Panowie, porozmawiajcie na ten temat na privie". ;-)

-- Штирлиц

Штирлиц

wysłane przez mike_1994

Daniel napisał(a):

[ciach]

Panowie, porozmawiajcie na ten temat na privie :D

wysłane przez emespob

blaszany napisał(a):

> Myśle, że moderatorem powinna być osoba, która nie ma > powiązania z użytkownikami serwisu. [ciach]

Wcześniej czy później i tak pozna.

wysłane przez blaszany

emespob napisał(a):

> Wcześniej czy później i tak pozna.

No racja, racja. ;) Zreszta ta osoba musi sobie zdawac doskonale sprawe z tego, ze nie moze byc stronnicza i mysle, ze wy wiecie kogo wybrac na te funkcje, bo znacie sie nie od dzis. ;)

-- Wszędzie dobrze, ale na Komisie najlepiej! Miło Was wszyskich znowu widzieć. ;)