Forum

Golęciński skład "stopiątek" za chwilę wjedzie na...

zdjęcie
Golęciński skład "stopiątek" za chwilę wjedzie na teren WNT
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez dzbikosz87

Czy oznacza to, że będzie to kolejna modernizacja, czy tylko "koszmarkowe" malowanie?
dzbikosz87 napisał(a):

> Czy oznacza to, że będzie to kolejna modernizacja, czy > tylko "koszmarkowe" malowanie?

http://www.mkm.szczecin.pl/news.php?detail=1207045675.news

"Naprawa bieżąca" nie oznacza modernizacji. Więc to pewnie tylko nowe malowanie.

-- Mój ulubiony nieistniejący już skład 783-784
manieQ1991 napisał(a):

> "Naprawa bieżąca" nie oznacza modernizacji. Więc to pewnie > tylko nowe malowanie.

Być może, ale nie sądzę. Dokładnie skład będzie przechodził leczenie układu elektrycznego.

-- Życie
> "Naprawa bieżąca" nie oznacza modernizacji. Więc to pewnie > tylko nowe malowanie.

Dobrze by było, ale niestety nawet z tym będzie kłopot. Pożegnamy się na jakiś czas ze stadami "koszmarków". Niemal pewny strajk oznacza brak dopływu kasy na rewitalizację wagonów, a tej było zarezerwowane sporo... I tak doczekaliśmy czasów gdy połowa wagonów będzie biała, a druga połowa czerwona. Co prawda jeden skład się maluje, ale to jest jak na razie wszystko.
man751 napisał(a):

> Co prawda jeden skład się maluje, ale to jest jak na > razie wszystko.

A nie dwa? Bo wiem, że w Wydziale Napraw Taboru są: 1027+1028 i 766+765. Nie mówiąc o modernizowanych obecnych wagonów.

-- Życie
Mario napisał(a):

> A nie dwa? Bo wiem, że w Wydziale Napraw Taboru są: 1027+1028 i > 766+765.

Owszem są dwa, ale malowany jest jeden. Drugi poczeka na lepsze czasy. Oby nie długo.

> Nie mówiąc o modernizowanych obecnych wagonów.

Chyba stojących i dogorywających szkieletach.