Forum

Szczecińskich przewoźników wspomógł także PKS Gryfice

zdjęcie
Szczecińskich przewoźników wspomógł także PKS Gryfice
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
I tak oto przez Nowogardzki oddział PKS Gryfice mieliśmy dziś na szczecińskich liniach kilka debiutów autobusówych. A Mercedes O303-11R stał się chyba niezłym rarytasem.
emespob napisał(a):

> A Mercedes O303-11R stał się chyba niezłym > rarytasem.

On akurat jeździł od rana na brygadzie całodziennej 801, tak jak 2 polickie wozy. W międzyszczycie były na tej linii tylko 3 brygady.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> On akurat jeździł od rana na brygadzie całodziennej 801 (ciach)

No ale chyba nie prędko znów go ujrzymy na liniach miejskich.

wysłane przez Michal 2

Gratuluję ujęcia!!! Na 2 PKS-y Gryfice na jednym rondzie w ruchu trzeba było długo czekać lub mieć dużo szczęścia, a przy tym jeszcze zdążyć pstryknąć!

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez Luke_Police  163

Michal napisał(a):

> Gratuluję ujęcia!!!

Dzięki :)

> Na 2 PKS-y Gryfice na jednym rondzie w ruchu trzeba było > długo czekać lub mieć dużo szczęścia, a przy tym > jeszcze zdążyć pstryknąć!

Po prostu trzeba było być w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie z przygotowanym aparatem w ręku. Szczerze mówiąc czekałem na inny autobus, ale jak zobaczyłem na Wojska Polskiego Merca, przepuszczającego samochody, a z Piłsudskiego wjeżdżał Jelcz, to przebiegłem o jedno skrzyżowanie dalej niż stałem by móc utrwalić 2 wozy na jednym zdjęciu :) Choć przyznam, że był to pierwszy kurs tego Jelcza, więc nie wiedziałem jaką linię obsługuje, sądziłem, że 812 albo 808, a tu się okazało, że 801 jednak.

Technik serwisu :)