Forum

Skład 105N przejeżdza przez Most Długi

zdjęcie
Skład 105N przejeżdża przez most Długi
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez totu25

Skąd to było robione?

wysłane przez mike_1994

totu25 napisał(a):

> Skąd to było robione?

Z pewnością z wierzy katedralnej, tak jak drugie :)
> Z pewnością z wierzy katedralnej,

No nie wierzę, panie moderatorze wieŻy

> tak jak drugie :)

Mi to raczej wygląda budynek Urzędu Celnego.

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz
X napisał(a):

> Mi to raczej wygląda budynek Urzędu Celnego.

Urząd jest po drugiej stronie wody Panie X ;) Zwróć uwagę na namalowane pasy przed skrzyżowaniem Wyszyńskiego z Nabrzeżem Wieleckim.

-- "Cudowne dziecko dwóch pedałów..." - (C) Włodzimierz Szaranowicz o jednym z kolarzy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez LLUZNIAK

Mareczek napisał(a):

> Urząd jest po drugiej stronie wody Panie X ;) Zwróć uwagę na > namalowane pasy przed skrzyżowaniem Wyszyńskiego z Nabrzeżem > Wieleckim.

Poza tym gdyby było z urzędu to pod mostem widać by było bulwar ;)
> Urząd jest po drugiej stronie wody Panie X ;) Zwróć uwagę na > namalowane pasy przed skrzyżowaniem Wyszyńskiego z Nabrzeżem > Wieleckim.

Przecież tylko podałem swoje przypuszczenia, a głowy uciąć nie dałem;-).

-- "Ja tam myślałem że jakiś gwałt był czy coś, a tu kapturek Damtrama" - (c) Mareczek

"W Szwecji jest tyle samo samobójstw co w Polsce, bo tam jest ciemno" (c) Piotr Szumlewicz

wysłane przez mike_1994

X napisał(a):

> No nie wierzę, panie moderatorze wieŻy

O Jezu, chyba każdy ma prawo się raz pomylić. ;> Wierzę, że błąd z "wieżą" się więcej nie powtórzy :P

-- "Awaryjne otwieranie szyby. Uderzyć głową w sam środek"
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
totu25 napisał(a):

> Skąd to było robione?

Hmm,czy to nie z dachu tej mniejszej katedry po drugiej stronie Wyszyńskiego ? (Nie wiem co to dokładnie jest ale wymieniają tam na dachu dachówki chyba :P)
pawelp19 napisał(a):

> Hmm,czy to nie z dachu tej mniejszej katedry po drugiej stronie > Wyszyńskiego ?

Nie, nie było robione z dachu Kościoła Św. Jana Ewangelisty, zdecydowanie z "większej katedry".

wysłane przez Piotr

MAN751 napisał(a):

> Nie, nie było robione z dachu Kościoła Św. Jana Ewangelisty, > zdecydowanie z "większej katedry".

Oczywiście masz rację :). Fotka zrobiona z katedralnej wieży.