Forum

Pomorzany opanowane przez zajezdnię Golęcin

zdjęcie
Pomorzany opanowane przez zajezdnię Golęcin
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez t105n  49

Najlepsza jest tablica "11" z kawałka gałgana (!). Ale brawa dla Golęcina za pomarańczowe tablice na "11", 3 dni po czasie, ale zawsze.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
t105n napisał(a):

> Najlepsza jest tablica "11" z kawałka gałgana (!). > Ale brawa dla Golęcina za pomarańczowe tablice na "11", 3 > dni po czasie, ale zawsze.

Tablica - jak to nazwałes z gałgana - jest z helmuta, a tak otablicowany tram jeździł od piątku rano, kiedy go tak udekorwałem. Bo sorki, ale nowych tablic od miasta nie dostaliśmy więc zawsze to coś.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
M21 napisał(a):

> Bo sorki, ale nowych tablic od miasta nie > dostaliśmy więc zawsze to coś.

Od tablic są zajezdnie a nie miasto.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Od tablic są zajezdnie a nie miasto.

Tak to ciekawe że jak 8 Bis 1-szy raz było w grudniu to przyszły naklejki na tablice z Klonowica.
M21 napisał(a):

> Tak to ciekawe że jak 8 Bis 1-szy raz było w grudniu to przyszły > naklejki na tablice z Klonowica.

To nie były naklejki tylko szablon do pomalowania tablic i to tylko dobra wola ZDiTM. No chyba że piszesz o termometrach, ale to też zamawia MZK.

-- "Cudowne dziecko dwóch pedałów..." - (C) Włodzimierz Szaranowicz o jednym z kolarzy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> To nie były naklejki tylko szablon do pomalowania tablic i to tylko > dobra wola ZDiTM. No chyba że piszesz o termometrach, ale to też > zamawia MZK.

Wtedy przyszło wszystko, termometry kierunkowe i do kaset z cyframi. A co do 11 to to jest wszystko tymczasowe, nie wiadomo jak długo więc nie ma co obwiniać zajezdni że nie ma wszytkich tablic.

--
M21 napisał(a):

> Wtedy przyszło wszystko, termometry kierunkowe i do kaset z cyframi. A > co do 11 to to jest wszystko tymczasowe, nie wiadomo jak długo więc nie > ma co obwiniać zajezdni że nie ma wszytkich tablic.

Nie obwiniam, a wręcz przeciwnie, jestem bardzo pozytywnie zaskoczony.

-- "Cudowne dziecko dwóch pedałów..." - (C) Włodzimierz Szaranowicz o jednym z kolarzy.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
M21 napisał(a):

> Wtedy przyszło wszystko, termometry kierunkowe i do kaset z cyframi.

Termometry MZK gdzieś_tam zamawia. Może nawet na Klonowica, ale raczej nie 5 ;>
M21 napisał(a):

> Tablica - jak to nazwałes z gałgana - jest z helmuta,

Z bliska wyglądała jakby była namalowana na kawałku materiału i rozciągnięta na kasecie.
t105n napisał(a):

> Z bliska wyglądała jakby była namalowana na kawałku > materiału i rozciągnięta na kasecie.

Ale masz swiadomość tego że tablice do GT6 są większe?

--
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
M21 napisał(a):

> Ale masz swiadomość tego że tablice do GT6 są większe?

Wiem o tym, choć dokładnych wymiarów nie znam.

wysłane przez DamTram

t105n napisał(a):

> Wiem o tym, choć dokładnych wymiarów nie znam.

36x25cm ;)
t105n napisał(a):

> Wiem o tym, choć dokładnych wymiarów nie znam.

Ale kiedyś, przed sprowadzeniem do Szczecina w ich miejscach były wyświetlacze... W Krakowie je zostawili i przeprogramowali, ale u nas musieli je zamienić na tablice...
webbur2008 napisał(a):

> Ale kiedyś, przed sprowadzeniem do Szczecina w ich miejscach były > wyświetlacze... W Krakowie je zostawili i przeprogramowali, ale u nas > musieli je zamienić na tablice...

Na żadnym zdjęciu z Düsseldorfu nie widziałem wyświetlaczy w GT6.

-- ...tylko domek z kart

wysłane przez DamTram

webbur2008 napisał(a):

> Ale kiedyś, przed sprowadzeniem do Szczecina w ich miejscach były > wyświetlacze...

Jak już to filmy ale nie wiem czy na pewno były na przodzie i tyle u góry. Na 100% filmy były na czole wagonu (są do tej pory, ale już praktycznie nie sprawne), na bokach wagonu od strony drzwi i w mniejszej kasecie od strony okien (te się jeszcze w niektórych wozach zachowały). Jak otworzysz te kasety, do których wkładane są tablice z termometrami to zobaczysz wewnątrz resztki mechanizmu od filmów.

> W Krakowie je zostawili i przeprogramowali, ale u nas > musieli je zamienić na tablice...

W Krakowie na miejsce filmów wstawili wyświetlacze.

-- ...ZDiTM to w ogóle powinni wysadzić powietrze razem z Wiejską w Warszawie...
DamTram napisał(a):

> W Krakowie na miejsce filmów wstawili wyświetlacze.

No i to mnie zmyliło. :> Sorka za niepotrzebne zamieszanie.