Forum

W pływających ogrodach

zdjęcie
W pływających ogrodach
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Nie rozumiem dziwnych praktych stosowanych w Szczecinie. Skoro wydawane są pieniądze na nowe malowanie, to czemu żałuje się funduszy na większy diodowy wyświetlacz. Dla mnie ta maluszki pasują do Ikarusów, a do tego typu autubusów lepiej pasuja większe wyświetlacza. Czemu wkładane są takie małe? Kwestia techniczna czy finansowa?

wysłane przez Luke_Police  163

sliwka napisał(a):

> Kwestia techniczna czy finansowa?

Raczej nazwałbym to udoskonalaniem pojazdu metodą gospodarczą, czyli montują w nim to, co mają pod ręką, a więc tutaj wyświetlacz z Ikarusa. Ciekawe czy mozaiki z #1191, #1183 i dąbskich 120MM/1 też trafią do jakichś wozów SPAK-u.

-- Szczecin, czy Wrocław - gdziekolwiek jestem, zawsze chętnie zajrzę na Komis :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Wojciech

Luke_Police napisał(a):

> Ciekawe czy mozaiki z > #1191, #1183 i dąbskich 120MM/1 też trafią do jakichś > wozów SPAK-u.

Z Dąbskich 120MM/1 wyświetlacze trafiły do SPAKowskich 120M.

"Co u innych nierealne, u nas staje się normalne" Tramwaje Szczecińskie

wysłane przez Luke_Police  163

Wojciech napisał(a):

> Z Dąbskich 120MM/1 wyświetlacze trafiły do SPAKowskich 120M.

Tak, ale przecież sporo jeszcze tego zostało. SPAD wycofał więcej niż 2 wozy z wyświetlaczami i ciekawy jestem, czy przypadkiem jakiejś mozaiki nie wsadzą w SPAK do Volvo po remoncie... Diodowe wyświetlacze są o tyle dobre, że chociaż same świecą w nocy. Jak jest z mozaiką, chyba nie muszę tłumaczyć. Nieoświetlonej w ciemności nie przeczytasz, choć w Jelczach 120M zdaje się, poradzili sobie jakoś z tym problemem.

-- Szczecin, czy Wrocław - gdziekolwiek jestem, zawsze chętnie zajrzę na Komis :)

Technik serwisu :)

wysłane przez Boczek_Majowe

sliwka napisał(a):

[ciach]

Oczywiście ,że finansowa,poniewaz szkoda było sprzedawać Ikarusy do Bobrownik z wyświetlaczami, które można zamontować w Volvach.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dlaczego jest tak mało zielonego koloru? Czy oprócz żałowania pieniędzy na wyświetlacze, żałują także na farbę? Schemat malowania nie ma nic wspólnego z zasadami estetyki.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Narzekałem na mały przedni wyświetlacz w tym autobusie. Powinienem się jednak cieszyć, że w ogóle jakiś jest. Widok zaspawanych i zamalowanych miejsc gdzie powinny znajdować się małe boczne wyświetlacze był dla mnie żenujący. Pomijam już fakt, że przy okazji malowania można było zrobić coś z trzecią parą drzwi w tym autobusie, bo znów się zacinają i otwiera się tylko jeden płat.

wysłane przez 105ngs

sliwka napisał(a):

> Narzekałem na mały przedni wyświetlacz w tym autobusie. > Powinienem się jednak cieszyć, że w ogóle jakiś jest. > Widok zaspawanych i zamalowanych miejsc gdzie powinny > znajdować się małe boczne wyświetlacze był dla mnie > żenujący.

Śliwka, a mówił ci już ktoś, że te wyświetlacze są wyciągnięte z Ikarusa i należy się cieszyć, że w ogóle jakieś są ? Co prawda, mogli je wsadzić do 120M i lepiej by to wyglądało, ale powtarzam : rozmiar tego wyświetlacza to nie czyjeś widzimisię - taki mieli, to taki wstawili. No i gdzie niby w Volvo masz jakieś "małe boczne wyświetlacze", co ?

> Pomijam już fakt, że przy okazji malowania można było > zrobić coś z trzecią parą drzwi w tym autobusie, bo znów > się zacinają i otwiera się tylko jeden płat.

A to swoją drogą. Ja ubolewam jeszcze nad nie ruszonym wnętrzem.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

105ngs napisał(a):

> Śliwka, a mówił ci już ktoś, że te wyświetlacze są > wyciągnięte z Ikarusa i należy się cieszyć, że w ogóle > jakieś są ?

To było nawiązanie do poprzedniego pierwszego posta. Luke_Police ładnie wyjaśnił

> No i > gdzie niby w Volvo masz jakieś "małe boczne wyświetlacze", > co ?

Oj. Chodziło o miejsce na tablice, filmy czy cokolwiek można tam wsadzić. Wydaje mi się, że to Volvo przed malowaniem miało takie miejsce, teraz jest ono zakryte ładnie pomalowaną blachą...

> A to swoją drogą. Ja ubolewam jeszcze nad nie ruszonym > wnętrzem.

O usunięciu wody (ewentualnie wpuszczenia tam hodowli rybek) nie wspominając.

wysłane przez paki

sliwka napisał(a):

> Oj. Chodziło o miejsce na tablice, filmy czy cokolwiek można > tam wsadzić. Wydaje mi się, że to Volvo przed malowaniem > miało takie miejsce, teraz jest ono zakryte ładnie pomalowaną > blachą...

http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2007/1175000815.jpg http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2006/1155055043.jpg

Między pierwszymi a drugimi drzwiami był film, ale teraz wszystkie klonowickie Volva mają go zaklejone.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez man1995 55

paki napisał(a):

[ciach]

A teraz... :D http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2008/1215452826.jpg
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez pawelp19 −3

paki napisał(a):

> Między pierwszymi a drugimi drzwiami był film, ale teraz > wszystkie klonowickie Volva mają go zaklejone.

Właśnie, już dawno chciałem o to zapytać. Dlaczego we wszystkich Volvach Klonowickich już nie ma bocznych filmów?

wysłane przez Jasiek 36

pawelp19 napisał(a):

> Właśnie, już dawno chciałem o to zapytać. Dlaczego we wszystkich > Volvach Klonowickich już nie ma bocznych filmów?

Bo widocznie SPAK stwierdził, że nie opłaca się już utrzymywać ich w stanie należytej sprawności.

-- lukas -> jasiek