Forum

"Mig" jedzie na Tkacką

zdjęcie
"Mig" jedzie na Tkacką
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Cezar007 2

No właśnie, linia 52 - jaki tabor w przyszłości? Teraz Solarisy typu 250X + 2402 i 2700, 2 przegubowe Volva i Neoplan - stały bywalec na linii 85. Coś jeszcze przejedzie? Volva się "kończą", testowany był może SU10? A może 8 - metrowy Solaris przejdzie? :)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
1

wysłane przez Tatra108 10

Ale marudzisz, Czarek. Jak nic nie znajdą to będą tam dorożki jeździć :D Myślę, że SPAD zakupi jeszcze trochę pojazdów z wysokim tyłem.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez Cezar007 2

Tatra108 napisał(a):

> Ale marudzisz, Czarek. Jak nic nie znajdą to będą tam > dorożki jeździć :D Myślę, że SPAD zakupi jeszcze trochę > pojazdów z wysokim tyłem.

Nie marudzę Marian, zastanawiam się nad taborem w przyszłości na tej linii. Jakiś czas temu zabrano mi z 65 autobus (który chwilę wcześniej wysprzątałem :P), bo jedno z 52 padło ;)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez MlodyS53 78

> Nie marudzę Marian, zastanawiam się nad taborem w przyszłości > na tej linii.

Sprintery !

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez torwid  67

MlodyS53 napisał(a):

> Sprintery !

No to w sezonie działkowym na jednym kursie ile by ich musiało jechać? 15? 18? :D

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

wysłane przez Cezar007 2

torwid napisał(a):

> No to w sezonie działkowym na jednym kursie ile by ich musiało > jechać? 15? 18? :D

No trudno, 803 jeździły dwa na jednej brygadzie, to sprintery sztuk 3 też sobie posmigaja. Dobrze, że PKS ma swoje białe strzały, bo na lotniska to chyba już niedługo koniec ;)

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez MlodyS53 78

Cezar007 napisał(a):

> No trudno, 803 jeździły dwa na jednej brygadzie, to sprintery sztuk 3 > też sobie posmigaja.

W samo sedno!

> Dobrze, że PKS ma swoje białe strzały, bo na > lotniska to chyba już niedługo koniec ;)

Chciałbyś. A raczej łyse by chcieli.

--
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.