Forum

2000 minęło...

Jak sami dobrze wiecie, od czasu do czasu przypada w naszym serwisie dzień, w którym dzieje się coś szczególnego, coś co warto uwypuklić. Jeśli już się uprzeć, można by ten fakt przemilczeć, ale postanowiliśmy jednak uwidocznić Wam efekty bacznego śledzenia KOMISowych statystyk.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Tak dużo administracji, więc nie dziwię się tej cenzury. Pozdro dla społeczności Komisowej!

wysłane przez Moderator 0

ZEUS napisał(a):

> Tak dużo administracji, więc nie dziwię się tej cenzury. > Pozdro dla społeczności Komisowej!

Przepuszczone specjalnie, żebyście nie mówili że jest cenzura.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez Boczek_Majowe

Moderator napisał(a):

> Przepuszczone specjalnie, żebyście nie mówili że jest > cenzura.

Na tym serwisie zawsze była, jest i będzie cenzura.

wysłane przez Bauer

Boczek_Majowe napisał(a):

> Na tym serwisie zawsze była, jest i będzie cenzura.

Nie cenzura a moderacja postów to po pierwsze. Po drugie jak by jej nie było to by ten serwis mocno podupadł, a po trzecie gdybyś widział co czasami ludzie piszą to byś bólu głowy dostał.

-- Armin van Buuren - In And Out Of Love

wysłane przez paki

A ja chcę podziękować i pogratulować wszystkim zdobywcom zielonych kartek, bo dzięki nim Komis jest dziś bogatą skarbnicą wiedzy dotyczącej historii i życia codziennego KM.

-- Brak logicznych rozwiązań powoduje głupotę nawet u najmądrzejszych.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez Luke_Police  163

Ja również dziękuję i gratuluję. Jako ciekawostki wymienię swoje 2 najciekawsze moim zdaniem (zielone) kartki, których się defakto nie spodziewałem: - za dodanie do Galerii zdjęcia numer 5000 - za ładny wierszyk

Takie pytanko: kto z pierwszego grona administracji wpadł na pomysł dawania użytkownikom kartek?

-- Szczecin, czy Wrocław - gdziekolwiek jestem, zawsze chętnie zajrzę na Komis :)

Technik serwisu :)

wysłane przez djdark  0

Luke_Police napisał(a):

> Takie pytanko: kto z pierwszego grona administracji wpadł na > pomysł dawania użytkownikom kartek?

No wydaje mi się że Marcin :P

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek