Forum

W porównaniu do #1000 mamy kolejny błąd w malowaniu...

zdjęcie
SPAK w końcu zaczął malować autobusy prawidłowo
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Moim skromnym zdaniem to pas przedni w #1000 wygląda lepiej.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> Moim skromnym zdaniem to pas przedni w #1000 wygląda lepiej.

A moim własnie nie, no im mniej białego, tym lepiej. Tu, w #1802, te malowanie jest od razu jakieś żywsze, ale to jak zwykle rzecz gustu.

-- Alle weiteren Rechte vorbehalten!

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez MQ ?

Poprawiłem opis, bo malowanie zaprezentowane na fotografii jest prawidłowe.

wysłane przez Warszewiak 20

mkubien napisał(a):

> Poprawiłem opis, bo malowanie zaprezentowane na fotografii > jest prawidłowe.

Spoko, ale tyle jest tych wersji, ze sam już nie wiem które jest które :)

-- Alle weiteren Rechte vorbehalten!

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez MQ ?

Warszewiak napisał(a):

> Spoko, ale tyle jest tych wersji, ze sam już nie wiem które > jest które :)

Ogólna zasada jest taka, że zderzak powinien być zielony.

wysłane przez DamTram

A tak najbardziej poprawnie byłoby zamiast tego zielonego pasa dać niebieski, a pod niebieskim zamiast białego zielony i usunąć niebieski w okolicach wyświetlacza jak na solniczkach. Ja rozumiem, że taka była wersja pierwotna, ale solarisów mamy pomalowanych w te barwy najwięcej i to do nich powinno się zacząć dostosowywać przemalowywane używki, takie moje zdanie.

-- Tramwajem przemierzę kiedyś całą galaktykę :D

wysłane przez MQ ?

DamTram napisał(a):

> A tak najbardziej poprawnie byłoby zamiast tego zielonego > pasa dać niebieski, a pod niebieskim zamiast białego > zielony i usunąć niebieski w okolicach wyświetlacza jak na > solniczkach.

Pisałem już wcześniej w innym wątku - Solaris jest wyjątkiem. Niebieski na dole znalazł się w wyniku braku możliwości pomalowania w taki kolor obszaru wyświetlacza.

wysłane przez bartez 336

mkubien napisał(a):

> Pisałem już wcześniej w innym wątku - Solaris jest > wyjątkiem. Niebieski na dole znalazł się w wyniku braku > możliwości pomalowania w taki kolor obszaru wyświetlacza.

No to trochę bez sensu, bo zapewne w każdym nowym autobusie nie będzie miejsca przy wyświetlaczu żeby pomalować na niebiesko.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Robert 5

DamTram napisał(a):

> A tak najbardziej poprawnie byłoby zamiast tego zielonego > pasa dać niebieski, a pod niebieskim zamiast białego > zielony i usunąć niebieski w okolicach wyświetlacza jak na > solniczkach. Ja rozumiem, że taka była wersja pierwotna, > ale solarisów mamy pomalowanych w te barwy najwięcej i to > do nich powinno się zacząć dostosowywać przemalowywane > używki, takie moje zdanie.

Też tak uważam. A jeśli malowanie ma być zunifikowane, to okolice wyświetlacza powinny być pomalowane po prostu na czarno.