Forum

Szybki powrót na ulice Szczecina

zdjęcie
Szybki powrót na ulice Szczecina
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez leks 17

Tylko czegoś tu brakuje ;). Ale pewnie uzupełnią niedługo.

wysłane przez bartez 336

leks napisał(a):

> Ale pewnie uzupełnią niedługo.

Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Czy logo Solarisa i jamnik są na swoim miejscu czy tylko numer taborowy powrócił po stłuczce?

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

wysłane przez Jasiek 36

bartez napisał(a):

> Jak to wygląda na dzień dzisiejszy? Czy logo Solarisa i > jamnik są na swoim miejscu czy tylko numer taborowy powrócił > po stłuczce?

Unowocześniony herb Szczecina FG i numer taborowy powrócił, jednak jamnik do dnia dzisiejszego nie. A logo Solarisa nie wiem, trzeba sprawdzić, bo nie pamiętam.

-- lukas -> jasiek

wysłane przez mike_1994

Jasiek napisał(a):

> Unowocześniony herb Szczecina FG i numer taborowy powrócił, > jednak jamnik do dnia dzisiejszego nie. A logo Solarisa nie wiem, > trzeba sprawdzić, bo nie pamiętam.

Na tego wrócił, ale chyba 1951 nie ma jamnika.

wysłane przez Jasiek 36

mike_1994 napisał(a):

> Na tego wrócił, ale chyba 1951 nie ma jamnika.

Aha to w takim razie dobrze, jak na #1953 wrócił. A czemu #1951 nie ma naklejki z jamnikiem, przecież on nie miał kolizji, tylko #1952 i #1953?

-- lukas -> jasiek

wysłane przez mike_1994

Jasiek napisał(a):

> Aha to w takim razie dobrze, jak na #1953 wrócił. A czemu #1951 nie > ma naklejki z jamnikiem, przecież on nie miał kolizji, tylko #1952 > i #1953?

Właśnie teraz patrzę na zdjęcia i 1951 ma, w takim razie któryś z serii 195x, bo jeden na pewno nie miał.

wysłane przez Jasiek 36

mike_1994 napisał(a):

> Właśnie teraz patrzę na zdjęcia i 1951 ma, w takim razie któryś z > serii 195x, bo jeden na pewno nie miał.

Nie miał na pewno właśnie #1953, tylko nie wiem czy nie ma nadal.

-- lukas -> jasiek