Forum

Z wizytą w Szczecinku

Letnia pogoda zachęca do wycieczek, tym bardziej komunikacyjnych. W tym artykule postaram się jak najbardziej przybliżyć szczecinecką komunikację.

wysłane przez leks 17

Brawo za profesjonalny artykuł. W sumie to tabor nie jest najgorszy, szczególnie na takie miasto. Wydaję się, że dość cywilizowana mieścina. A jak oceniasz ogólne zadbanie miasta? Jak długi jest ten deptak? Większy od naszego na Bogusława? A ścieżki rowerowe? Robią już z asfaltu :P?

-- Może kiedyś przyjdą lepsze czasy...

wysłane przez mike_1994

leks napisał(a):

> Brawo za profesjonalny artykuł. > W sumie to tabor nie jest najgorszy, szczególnie na takie > miasto. Wydaję się, że dość cywilizowana mieścina. A > jak oceniasz ogólne zadbanie miasta? > Jak długi jest ten deptak? Większy od naszego na > Bogusława? > A ścieżki rowerowe? Robią już z asfaltu :P?

Dziękuję. :) Tabor jak na takie miasto idealny. Ogólnie miasto oceniam trochę lepiej od Szczecina, choć w porównaniu do naszego to mało śmietników (jak wszędzie zresztą). Deptak dosyć długi z placem gdzieś na środku długości, ścieżki rowerowe z polbruku, aczkolwiek jest ich dużo i są zadbane. Gdyby co to zapraszam na prive, bo trochę temat nie bardzo związany z KM. :P

wysłane przez mamol 4

Artykuł bardzo dobry i dobrze że ktoś odwiedza miasta w województwie zachodniopomorskim posiadające własną komunikację miejską. Brawo. Mam tylko jedni pytanie albowiem na forach znalazłem informacje że w dniu 1 kwietnia 2009 zakupiono 5 sztuk autobusów Scania CK270UB o numerach taborowych od 115 do 119. Nawet zamieszczono zdjęcie wozu nr 117 o numerze rejestracyjnym ZSZ 99HZ. A o tych wozach w artykule nie wspomniano. Z jakich powodów?

wysłane przez Filip_Police

mamol napisał(a):

> Mam tylko jedni pytanie albowiem na forach znalazłem > informacje że w dniu 1 kwietnia 2009 zakupiono 5 sztuk > autobusów Scania CK270UB o numerach taborowych od 115 do > 119. Nawet zamieszczono zdjęcie wozu nr 117 o numerze > rejestracyjnym ZSZ 99HZ. A o tych wozach w artykule nie > wspomniano. Z jakich powodów?

1 kwietnia jest pewne święto, sprawdź w kalendarzu :)

wysłane przez mike_1994

mamol napisał(a):

[ciach]

Potwierdzam słowa Filipa, że musiał to być żart primaaprilisowy :D Żadnych Scanii o takowych numerach nie ma w Szczecinku, aczkolwiek nie wiadomo, co zostanie zakupione w związku z projektem "Civitas". W Szczecinku jeździły Jelcze, Autosany, ale do tej pory ani Solarisów ani Scanii nie stwierdzono. ;)

wysłane przez Luke_Police  163

Artykuł krótki zwięzły i na temat, ale jest troszkę literówek do poprawienia. Dowodzi, że miasto nie musi być duże i posiadać 300 autobusów i 200 tramwajów, by móc napisać o nim ciekawe opracowanko. Brawo za pomysł i wykonanie :)

Technik serwisu :)