Forum

Objazd ulicy Goleniowskiej w Dąbiu - Solaris wykonuje...

zdjęcie
Objazd ulicy Goleniowskiej w Dąbiu - Solaris wykonuje wjazd kieszeniowy na ulicę Kniewską
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Bajeczne ujęcie :D idealny moment wybrałeś :P
Bauer napisał(a):

> Bajeczne ujęcie :D idealny moment wybrałeś :P

Dzięki, obawiałem się, że mi samochody wjadą w kadr, ale jakoś się udało zrobić takie zdjęcie jak chciałem :)

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Bauer napisał(a):

> > Bajeczne ujęcie :D idealny moment wybrałeś :P > > Dzięki, obawiałem się, że mi samochody wjadą w kadr, ale > jakoś się udało zrobić takie zdjęcie jak chciałem :)

Jak już to może by tak małe sprostowanie bo te obrzeża miasta to należą do już do Załomia a nie do Dąbia tam gdzie jeździ autobus
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
wiktor2115 napisał(a):

> Jak już to może by tak małe sprostowanie bo te obrzeża miasta > to należą już do Załomia a nie do Dąbia

Jak już, to może najpierw należałoby przed napisaniem posta pofatygować się i sprawdzić, w którym w miejscu przebiega granica pomiędzy osiedlem Dąbie a osiedlem Załom. http://osiedla.szczecin.pl/osiedla/chapter_38325.asp

-- 62, 69, 72, 74
Błażej napisał(a):

> Jak już, to może najpierw należałoby przed napisaniem posta > pofatygować się i sprawdzić, w którym w miejscu przebiega > granica pomiędzy osiedlem Dąbie a osiedlem Załom. > http://osiedla.szczecin.pl/osiedla/chapter_38325.asp

No co z tego, że się posługujesz planami dzielnic, skoro jak by nie patrzeć, do Załomia należy odcinek od ulicy Kniewskiej do przystanku "Załom na żądanie". To odcinek niecałych 2.5 km. Plany w takim przypadku nic nie mówią, rzeczywistość jest inna, chociaż może jest w tym troszkę prawdy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
wiktor2115 napisał(a):

> Plany w takim przypadku nic nie mówią, rzeczywistość jest > inna

A na czym opierasz swoje stwierdzenie, że administracyjny podział na osiedla jest błędny? Na swoim widzimisię?
wiktor2115 napisał(a):

> No co z tego, że się posługujesz planami dzielnic, skoro jak > by nie patrzeć, do Załomia należy odcinek od ulicy Kniewskiej do > przystanku "Załom na żądanie".

Niemniej jednak ulica Goleniowska leży w Dąbiu i choćby zaledwie 2 metry tej ulicy za krzyżówką z Lubczyńską należały administracyjnie do Dąbia, mam prawo napisać w tytule zdjęcia, że objazd dotyczy ulicy Goleniowskiej w Dąbiu, gdyż na tych 2 metrach należących do Dąbia autobus się nie pojawił, tylko pojechał objazdem przez Lubczyńską. Jeżeli granica przebiega od skrzyżowania z Kniewską, tytuł jest tym bardziej prawidłowy. Byłoby tak również w przypadku, gdyby objazd prowadził przez Pogodno, Gryfino lub Police.

Technik serwisu :)