Forum

"Solniczka" powoli poruszająca się w korku

zdjęcie
"Solniczka" powoli poruszająca się w korku
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez end 52

Ciekaw jestem kiedy zrobisz kolejne zdjęcie dokładnie z tego samego miejsca. Zaklinam, żeby to nie było jutro ani w ciągu następnego miesiąca. :P

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
end napisał(a):

> Ciekaw jestem kiedy zrobisz kolejne zdjęcie dokładnie z > tego samego miejsca. Zaklinam, żeby to nie było jutro ani w > ciągu następnego miesiąca. :P

Żenujące...

Dla twojej odpowiedzi po pierwsze: byłapogoda, słońce świeciło tak jak bym chciał, to pomyślałem, że zrobię jeszcze raz z tego miejsca, co poprzednio.

A tak po za tym daruj sobie te złośliwości bo ja ci takich nie robie
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
arkom napisał(a):

> Żenujące...

Tak, żenujące jak ktoś robi 3 zdjęcia z tego samego miejsca w ciągu półtora miesiąca.

> Dla twojej odpowiedzi po pierwsze: byłapogoda, słońce > świeciło

Pogoda zawsze jest. Lepiej powtórz geografię.

> Po drugie miejsce z którego robiłem były metr dalej od > miejsca z poprzedniego zdjęcia

Jesteś pewien, że metr? A może 1,2 metra? Poza tym rozumiem, że Szczecin to miasto o powierzchni 10 metrów kwadratowych. W takim razie OK. ;)

> A tak po za tym daruj sobie te złośliwości bo ja ci takich > nie robie

Zwróciłem Ci uwagę. Nie podoba mi się to i wyartykułowałem swoje zdanie. A że Cię to tak ubodło to trudno.

-- андекальбин

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Ja nie mam czasu jak ty, żeby jeździć i do Chin aby zrobić zdjęcie. Po drugie chodzę do szkoły, a geografii się jak na razie uczę ale nie doszliśmy jeszcze do Wyszyńskiego. Bo jak się rozmawia na lekcji o kuli ziemskiej itd., to raczej nagle do Szczecina nie przejdziemy.

Może i rzeczywiście zrobiłem zdjęcia prawie takie same lecz ja to zdjęcie dodałem do Sandboxa i to moja jak i ADMINISTRACJI sprawa. Masz prawo komentować jak każdy, ale w taki sposób nie musiałeś pisać. Moim zdanie temat nie ma sensu bo ty również robiłeś zdjęcia, i to dwa (prawda, ogromna liczba) z pętli Cukrowej. I ja Ci tego nie wypominam.

A tak poza tym daruj sobie te złośliwości, bo ja ci takich nie robię. Ja ogólnie nie komentuję zdjęć, bo wiem, że autor zrobił to co chciał.

-- Solniczka,Soldek,Solidaris, a może po prostu Solaris?
Panowie, wyluzujcie.