Forum

Jeszcze sześć lat temu stacjonowały tu liniowe tramwaje,...

zdjęcie
Jeszcze sześć lat temu stacjonowały tu liniowe tramwaje, dziś miejsce to czeka na pierwsze eksponaty muzealne
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Pięknie tam. Tylko czekać aż ustawią eksponaty i otworzą :)
Helionpl napisał(a):

> Pięknie tam. Tylko czekać aż ustawią eksponaty i otworzą > :)

Szkoda tylko że te eksponaty nie są takie piękne...

wysłane przez Phobos 17

Pytanie do autora: a co to znaczy, że w zajezdni "stacjonowały linie"? :-/ Na noc torowiska były zwijane i chowane do magazynów czy jak?

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> Pytanie do autora: a co to znaczy, że w zajezdni > "stacjonowały linie"? :-/

Pytanie do autora postu: gdzie Ty coś takiego widzisz? Proponuję przeczytać jeszcze raz, a potem ładnie przeprosić. A w przyszłości najlepiej nie komentować, będąc mocno zmęczonym.

wysłane przez arko5 30

> Pytanie do autora postu: gdzie Ty coś takiego widzisz? > Proponuję przeczytać jeszcze raz, a potem ładnie > przeprosić. A w przyszłości najlepiej nie komentować, > będąc mocno zmęczonym.

Staje w obronie Phobosa. Było tak jak napisał. Ktoś poprawił na "liniowe tramwaje" ;-)

wysłane przez MQ ?

arko5 napisał(a):

> Staje w obronie Phobosa. Było tak jak napisał. Ktoś poprawił > na "liniowe tramwaje" ;-)

Tak się składa, że wiem, jaki tytuł wpisałem i wiem, że od początku był on poprawny. Węszącym spisek polecam naszą stronę na Facebooku. Tam można sprawdzić, jak było od początku, bo tam nie ma możliwości poprawienia raz opublikowanej rzeczy.

Ktoś jeszcze ma jakieś ciekawe uwagi?

wysłane przez Phobos 17

mkubien napisał(a):

> Pytanie do autora postu: gdzie Ty coś takiego widzisz? > Proponuję przeczytać jeszcze raz, a potem ładnie > przeprosić. A w przyszłości najlepiej nie komentować, > będąc mocno zmęczonym.

Nikt lepiej niż admini nie wie, że w bazach danych wyedytować można wszystko - opis zdjęcia i tytuły wątków/postów nie są żadnym wyjątkiem. Ale skoro zarówno ja jak i arko5 mamy omamy wzrokowe, to nie pozostaje mi nic innego jak wycofać się ze swoich słów przed wszechwiedzącymi adminami :-)

-- Mieszkanie przy stacji A15 Ratusz Arsenał, praca przy A14 Świętokrzyska, a studia przy C15 Dworzec Wileński

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Phobos napisał(a):

> Nikt lepiej niż admini nie wie, że w bazach danych wyedytować > można wszystko - opis zdjęcia i tytuły wątków/postów nie > są żadnym wyjątkiem.

Oczywiście. Własnoręcznie wyedytowałem wszystko, byle tylko Cię skompromitować. Czy wskażesz mi też, gdzie jest możliwość edycji na Facebooku? Bo nie znalazłem takiej opcji, a chciałbym wiedzieć na przyszłość.

> Ale skoro zarówno ja jak i arko5 mamy omamy wzrokowe, to nie > pozostaje mi nic innego jak wycofać się ze swoich słów przed > wszechwiedzącymi adminami :-)

Ja na Wasze omamy nic nie poradzę, ale może da się to leczyć. Admini nie są "wszechwiedzący", jednak gdy użytkownik sobie coś ubzdura, to chyba logiczne, że się bronią?

wysłane przez Phobos 17

Dziecinny jesteś, wiesz? Napisałem, że wycofuje się ze swoich słów - czego jeszcze oczekujesz kontynuując te dyskusje?

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

wysłane przez MQ ?

Wycofałeś się, okraszając wypowiedź paroma epitetami i zawoalowanymi sugestiami, w swoim stylu. Ale masz rację, czas na koniec.