Forum

Czwarty przegubowiec z drugiej dostawy, który kilka dni...

zdjęcie
Czwarty przegubowiec z drugiej dostawy, który kilka dni temu zadebiutował na linii 7
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Mam pytanie, dlaczego tatry które do nas przyjeżdżają nie mają przyciemnionych okien? W Berlinie wszystkie tatry które widziałem miały okna przyciemnione.
bus113 napisał(a):

> Mam pytanie, dlaczego tatry które do nas przyjeżdżają nie > mają przyciemnionych okien? W Berlinie wszystkie tatry > które widziałem miały okna przyciemnione.

Pewnie to była folia, która przy okazji chroniła szyby przed wandalami. A propos - kiedy u nas zaniechano naklejania przezroczystych folii?
mike_1994 napisał(a):

> Pewnie to była folia, która przy okazji chroniła szyby przed > wandalami. A propos - kiedy u nas zaniechano naklejania > przezroczystych folii?

Nowoprzybyłe Tatry są oklejane.

-- Zjeżdżaj z torów albo zastosujemy wuwuzele!
lhb178 napisał(a):

> Nowoprzybyłe Tatry są oklejane.

Tak, ale nie w 100%. Pomijając już kwestie tego, że nie okleja się szyb w kabinie motorniczego, to w przedziale pasażerskim szyba pod wyświetlaczem bocznym okelojna jest tylko do kasety wyświetlacza. Dodatkowo na wszystkich szybach jest około 1cm martwego obszaru między uszczelką boczną, a krawędzią folii na szybie.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Pomijając już kwestie tego, że nie okleja > się szyb w kabinie motorniczego, to w przedziale pasażerskim > szyba pod wyświetlaczem bocznym okelojna jest tylko do kasety > wyświetlacza. Dodatkowo na wszystkich szybach jest około 1cm > martwego obszaru między uszczelką boczną, a krawędzią folii na > szybie.

Tak było od zawsze i zapewne nie o to Mike'owi i LHB chodziło.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Tak było od zawsze i zapewne nie o to Mike'owi i LHB chodziło.

Nie twierdzę, że o to im chodziło, tylko informuję, że szyba nie jest oklejana folią w 100% swej powietrzchni.

Technik serwisu :)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Luke_Police napisał(a):

> Nie twierdzę, że o to im chodziło, tylko informuję, że szyba nie > jest oklejana folią w 100% swej powietrzchni.

Ale mi chodzi o przyciemnione szyby w tatrach... Wszystkie kursujące po Berlinie posiadają przyciemnione szyby, a u nas tak nie ma.
bus113 napisał(a):

> Ale mi chodzi o przyciemnione szyby w tatrach... Wszystkie kursujące > po Berlinie posiadają przyciemnione szyby, a u nas tak nie ma.

Toć napisałem przecież, że była w Berlinie naklejona folia (taka czarna, ograniczająca przepływ światła). Bo wątpię aby mieli tak dobrze zaopatrzony magazyn lub zamawiali nowe.

wysłane przez Dymitr

Jestem ciekaw dlaczego nowo przybyłe Tatry nie są malowane w nowe obowiązujące barwy.

Homo sum et nihil ferrivium stratarium a me alienum esse putto.

wysłane przez Jasiek 36

Dymitr napisał(a):

> Jestem ciekaw dlaczego nowo przybyłe Tatry nie są malowane > w nowe obowiązujące barwy.

Bo mają poza wyjątkami w miarę dobry lakier. niech najpierw przemalują te, które już jakiś czas jeżdżą w TS, będzie to bardziej racjonalne.

-- lukas -> jasiek