Forum

Autobus - lew, jezdnia - rzeka, liście - brzeg

zablokowany
zdjęcie
Autobus - lew, jezdnia - rzeka, liście - brzeg
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Opis - masakra

Alle weiteren Rechte vorbehalten!

wysłane przez kasiek007

Warszewiak napisał(a):

> Opis - masakra

Jaki autor taki opis. Żadna nowość u tego użytkownika ;)

Z zakamarków wszystkich szczecińskich śmietników,
wypełzła armia ciepłych guzików...
Warszewiak napisał(a):

> Opis - masakra

Czyżbyś nie wyczuwał tej delikatnej nutki romantyzmu? Zadumaj się więc nad płynącym jak rzeka czasem, nad pożółkłymi liśćmi, które swym kolorem przypominają nam niedawne lato, czy wreszcie nad autobusem, który z każdym przejechanym kilometrem, przybliża nas do oszronionych ramion zimy. Zadumaj się nad wjazdu kolorem, nad tortem, nad wiśnią ...

Starczy tych pierdół, opis jest żenujący!
Mr_Reaper napisał(a):

> Starczy tych pierdół, opis jest żenujący!

A Państwo użytkownicy jak zwykle muszą dorzucić swoje trzy grosze. Może po oceniajmy zdjęcia, a nie tytuły. Każdy ma prawo do swojego opisu.

-- lukas -> jasiek
Jasiek napisał(a):

> Może po oceniajmy zdjęcia, a nie tytuły. Każdy ma > prawo do swojego opisu.

Dla mnie tytuł jest częścią integralną zdjęcia w galerii i zdecydowanie ma wpływ na ocenę. Lwa pośrodku rzeki też ocenię łącznie.
Warszewiak napisał(a):

> Opis - masakra

Toż to "wisienka na torcie jesieni" haha :D

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Opis jak dla mnie jest ładny pomysłowy. Może,ktoś wymyśli lepszy ?

wysłane przez end 52

kasiek007 - przynajmniej masz możliwość wypowiedzenia się po długim milczeniu na forum.

Mr_Reaper - nie zawiodłeś mnie. Wiem, że uwielbiasz moje opisy i chcesz więcej ;)

Sprawdziło się powiedzenie - uderz w stół, a nożyce się odezwą. Uderzyłem i się odezwały (wiedziałem, że się odezwą). Nie zaskoczycie mnie już niczym, ekscytujcie się dalej. ;)

-- http://www.youtube.com/watch?v=nk_jT_OQTp8

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew

wysłane przez BatiX  14

end napisał(a):

> Sprawdziło się powiedzenie - uderz w stół, a nożyce się > odezwą. Uderzyłem i się odezwały (wiedziałem, że się > odezwą). Nie zaskoczycie mnie już niczym, ekscytujcie się > dalej. ;)

A to nie podpada pod trollowanie przypadkiem?

wysłane przez end 52

BatiX napisał(a):

> A to nie podpada pod trollowanie przypadkiem?

Bo coś się nie podoba większej liczbie osób i wiedziałem, że im się nie będzie podobać? Nie żartuj... Poza tym trollami to powinni być raczej chyba Ci wszyscy co mnie zaatakowali. No ale widzę, że tylko tutaj ofiara jest uważana za przestępcę. :>

-- http://www.youtube.com/watch?v=nk_jT_OQTp8

Na giełdzie większość nie ma racji; Na giełdzie drzewa nie rosną do nieba; Kupuj plotki, sprzedawaj fakty; Kupuj kiedy leje się krew
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez BatiX  14

end napisał(a):

[ciach!]

Taki przycisk mam z boku:

Wielka prośba do wszystkich: \|||/ (o o) ,----ooO--(_)-------. | nie karmić | | TROLLI! | `--------------Ooo--` |__|__| || || ooO Ooo

Nie o oskarżanie się tu chodzi, tylko o prowadzenie spokojnej i merytorycznej dyskusji, a nie podjazdy pod wrogie okopy w celu wywołania reakcji lawinowej :P. Kubeł zimnej wody dla wszystkich, ja stawiam :)