Forum

Na Pogodno zawita pierwszy tramwaj Swing

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Z tego co się dowiedziałem ,to ma przyjechać dzisiaj w nocy .Pewne na 99,9 %.
ZEUS napisał(a):

> Z tego co się dowiedziałem ,to ma przyjechać dzisiaj w > nocy .Pewne na 99,9 %.

A jak nie przyjedzie? To każdemu piwo stawiasz? :P

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez Sebastin821

djdark napisał(a):

> To każdemu piwo stawiasz? :P

Po 2. Bo do jednego nie opłaca się zasiadać :D

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
ZEUS napisał(a):

> Z tego co się dowiedziałem ,to ma przyjechać dzisiaj w > nocy .Pewne na 99,9 %.

Czy aby na pewno? Jak tak to o której dokładnie bo chciałbym porobić kilka zdjęć?

wysłane przez paki

andrew123 napisał(a):

  > Czy aby na pewno? Jak tak to o której dokładnie bo chciałbym > porobić kilka zdjęć?

Komisowe źródła medialne twierdzą, że Swing przyjedzie w nocy z piątku na sobotę. Pamiętaj, że dziś jest święto narodowe i przypuszczam, że pojazdy ciężarowe mają zakaz poruszania się po drogach.

-- Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
paki napisał(a):

> Komisowe źródła medialne twierdzą, że Swing przyjedzie w > nocy z piątku na sobotę. Pamiętaj, że dziś jest święto > narodowe i przypuszczam, że pojazdy ciężarowe mają zakaz > poruszania się po drogach.

Dolicz pozwolenie na taki przejazd. Tego się nie załatwia z dnia na dzień.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
andrew123 napisał(a):

> Czy aby na pewno? Jak tak to o której dokładnie bo chciałbym > porobić kilka zdjęć?

Nie będzie tego trama dziś w nocy.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Zakaz na przejazd ciężarówek obowiązuje do godziny 22:00, a z Bydgoszczy do nas jest raptem około 280 km, będzie dzisiaj w nocy lub nad ranem.
ZEUS napisał(a):

> Zakaz na przejazd ciężarówek obowiązuje do godziny 22:00, a z > Bydgoszczy do nas jest raptem około 280 km, będzie dzisiaj w nocy > lub nad ranem.

A to ciekawe. Wszystkie inne źródła podają noc z piątku na sobotę. To co? Jak nie przyjedzie to stawiasz każdemu po kolejce?

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
djdark napisał(a):

 > A to ciekawe. Wszystkie inne źródła podają noc z piątku na > sobotę. To co? Jak nie przyjedzie to stawiasz każdemu po kolejce?

Ja też bym liczył na dzisiejszą noc ponieważ muszą jeszcze mieć czas na przygotowanie go do prezentacji na Pogodnie. A co do godzin to bym obstawiał godzinę między 5:00 a 7:00 tak jak to miejsce miało w Warszawie.
andrew123 napisał(a):

> Ja też bym liczył na dzisiejszą noc ponieważ muszą jeszcze mieć > czas na przygotowanie go do prezentacji na Pogodnie. A co do godzin to > bym obstawiał godzinę między 5:00 a 7:00 tak jak to miejsce miało w > Warszawie.

Bierz latarkę i leć. Szukaj. Czatuj tam od 3:30 jak znajdziesz to daj znać. Jutro o tej porze z Bydgoszczy przyjadą dwie N-ki co tam remontowane były i z Poznania pudła do dwóch Moderusów. N-ki tak o 11 a pudła tak o 7 rano.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez alat57

ZEUS napisał(a):

> Zakaz na przejazd ciężarówek obowiązuje do godziny 22:00, a z > Bydgoszczy do nas jest raptem około 280 km, będzie dzisiaj w nocy > lub nad ranem.

Wydaje się że przynajmniej powinien być, skoro od 12.00 do 15.00 ma odbyć się prezentacja otwarta w zajezdni Pogodno, (TAK) prawda?

-- Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Dla zainteresowanych. 120 Na przyjedzie do Szczecina 14.11 nad ranem. Źródło : PESA, TS.

wysłane przez djdark  0

mikro napisał(a):

> Źródło : PESA, TS.

Kto? Konkretnie. Kolega z przed bramy? Kot?

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
mikro napisał(a):

> Dla zainteresowanych. > 120 Na przyjedzie do Szczecina 14.11 nad ranem. > Źródło : PESA, TS.

I co? Na prezentacji będzie duch zamiast SWINGa?

wysłane przez djdark  0

Proszę tu mały artykuł dla niedowiarków: http://www.24kurier.pl/Aktualnosci/Szczecin/Sobota-ze-Swingiem

PS. Rozładunku na Krzywoustego się nie przewiduje.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez blue87

Mam pytanie, a mianowicie czy wie ktoś z was w jakich godzinach SWING przyjedzie do Szczecina, bo z tego co pytałem prezydenta Krzystka to ma to nastąpić dnia 13 listopada. Mieszkam przy ulicy Zwierzynieckiej i chciałbym załapać się na jakieś zdjęcie jadącej do nas PESY. No i jeszcze jedno, może ktoś orientuje się jakimi ulicami będzie przebiegała trasa lawety??
blue87 napisał(a):

> Mam pytanie, a mianowicie czy wie ktoś z was w jakich > godzinach SWING przyjedzie do Szczecina, bo z tego co > pytałem prezydenta Krzystka to ma to nastąpić dnia 13 > listopada. Mieszkam przy ulicy Zwierzynieckiej i chciałbym > załapać się na jakieś zdjęcie jadącej do nas PESY. No i > jeszcze jedno, może ktoś orientuje się jakimi ulicami > będzie przebiegała trasa lawety??

Jak z Bydgoszczy to na pewno przez Kijewo, przynajmniej węzeł Kijewo.

-- lukas -> jasiek
blue87 napisał(a):

> Mam pytanie, a mianowicie czy wie ktoś z was w jakich > godzinach SWING przyjedzie do Szczecina, bo z tego co > pytałem prezydenta Krzystka to ma to nastąpić dnia 13 > listopada.

Przejazd tylko w nocy, nikt nie da zgody na jazde z ponad 30-metrową lawetą za dnia przy dużym ruchu. Obstawiam przyjazd między 3 a 5 rano.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
blue87 napisał(a):

[ciach]

Wagon przyjedzie w nocy z 9 na 10 listopada, obstawiam, że w takich godzinach, jak mówił Mareczek.
pioko17 napisał(a):

> Wagon przyjedzie w nocy z 9 na 10 listopada, obstawiam, że w > takich godzinach, jak mówił Mareczek.

Znaczy się, że już jest? Lex, wyjrzyj proszę przez okno.

-- Nasze miasto chwali się zniechęcaniem mieszkańców do korzystania z KM poprzez systematyczne pogarszanie warunków podróżowania. Gratulacje i rychłego udławienia się w korkach!
t105n napisał(a):

> pioko17 napisał(a):

> > Wagon przyjedzie w nocy z 9 na 10 listopada, obstawiam, że w > > takich godzinach, jak mówił Mareczek. >  > Znaczy się, że już jest? Lex, wyjrzyj proszę przez okno.

Ta cholerna mgła. Niech ją szlag trafi. Rano od razu do okna i co widzę? Wielkie białe nic :/
t105n napisał(a):

> Znaczy się, że już jest? Lex, wyjrzyj proszę przez okno.

Niestety wszystko wskazuje, że nie przyjechała jeszcze :(. Nie widać lawety ani wagonu w miejscu gdzie zwykle się je rozładowuje.
leks napisał(a):

> Niestety wszystko wskazuje, że nie przyjechała jeszcze :(. Nie > widać lawety ani wagonu w miejscu gdzie zwykle się je > rozładowuje.

Czyli pewnie pojawi się dopiero 13-tego.
blue87 napisał(a):

> Czyli pewnie pojawi się dopiero 13-tego.

Nie wydaje mi się, żeby wyruszyli w innym terminie niż ten, na który od dawna mają zgodę :) Zatem lex nawet bez mgły nie jest w stanie dostrzec czegoś, co jeszcze jest w Bydgoszczy.

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> Zatem lex nawet bez mgły nie jest w > stanie dostrzec czegoś, co jeszcze jest w Bydgoszczy.

Ale czemu sugerujesz, że nie mówię prawdy? Nawet artukuł w Głosie Szczecińskim potwierdził mój termin przyjazdu, a informacja ta była z góry, a nie gdzieś z plotek.
pioko17 napisał(a):

> Ale czemu sugerujesz, że nie mówię prawdy? Nawet artukuł w Głosie > Szczecińskim potwierdził mój termin przyjazdu, a informacja ta była > z góry, a nie gdzieś z plotek.

A przyjechał? Dziś też się nie pojawi. A to że ktoś napisze to nie znaczy że jest alfą i omegą. Czasami lepiej dowiedzieć się u źródła.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez pioko17 38

Orientuje się ktoś już, jaki przedział numeracyjny będą miały SWINGi?