Forum

Po południu debiutant jeździł wyposażony w ogranicznik...

zdjęcie
Po południu debiutant jeździł wyposażony w ogranicznik prędkości do 35 km/h
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Czemu tylko taka prędkość, wszystkie tak mają?
HDS napisał(a):

> Czemu tylko taka prędkość, wszystkie tak mają?

Autor pewnie miał na myśli to, że motornicza pierwszy dzień z pasażerami bardzo wolno jechała. I to nawet potwierdzam, bo jechałem tym Swingiem popołudniu.

-- To już 5 lat...
Mario napisał(a):

> Autor pewnie miał na myśli to, że motornicza pierwszy dzień > z pasażerami bardzo wolno jechała. I to nawet potwierdzam, bo > jechałem tym Swingiem popołudniu.

Patrząc na kolejną "7" za Swingiem, oznacza raczej jednoznacznie że ów ogranicznik się chyba za bardzo ograniczał.

PS. A Pani motorniczej (jak i wszystkim Paniom) wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet :D

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Patrząc na kolejną "7" za Swingiem, oznacza raczej > jednoznacznie że ów ogranicznik się chyba za bardzo > ograniczał.

Polickie solniczki też taki ogranicznik mają. Jak się widzi Solarisa na 107, to z dużym prawdopodobieństwem tuż za nim będzie jechać kolejne 107.
mkubien napisał(a):

> Polickie solniczki też taki ogranicznik mają. Jak się widzi > Solarisa na 107, to z dużym prawdopodobieństwem tuż za nim > będzie jechać kolejne 107.

Też to zauważyłem. Jak jadę do pracy Solarisem to zawsze jestem 2 minuty później niż jak jadę MAN-em. Natomiast na 101 Solaris potrafi nawet jechać przed czasem, ale to akurat nie jest dziwne, mimo korekt czasu przejazdu tej linii.

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Też to zauważyłem. Jak jadę do pracy Solarisem to zawsze jestem 2 > minuty później niż jak jadę MAN-em. Natomiast na 101 Solaris > potrafi nawet jechać przed czasem, ale to akurat nie jest dziwne, > mimo korekt czasu przejazdu tej linii.

Chciałem tylko przypomnieć że na początku autobusy te trzeba oszczędzać (dotrzeć). Jak się tego nie zrobi, to potem będą one albo chlały hektolitry oliwy, albo nie będą miały mocy. Od razu zastrzegam, że wiem, że autobusy te są fabrycznie docierane, lecz to fabryczne dotarcie to jest takie tylko na papierze. A z ciekawostek jeden z osralisów (chyba 774) w dniu przyjazdu na plac miał troszkę ponad 300 km przebiegu. Chyba przyznacie mi że 300 km to jest nic. Instrukcja przewiduje 8 tys. km. docierania.

-- SPPK... Najlepsza zajezdnia...

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
MlodyS53 napisał(a):

> ciach!

1. Tnij cytaty. 2. Sprawdzaj posty pod kątem literówek.. 3. ... i interpunkcji. 4. "Ksywka", jaką się posługujesz wobec marki nowych nabytków SPPK wydaje się być lekko wulgarna.

moderator@mkm.szczecin.pl

wysłane przez matiuszek

A ja mam takie pytanie trochę z innej beczki. Otóż 120NaS #801 nie ma elektronicznej tablicy dla niedowidzących, ma zwykłą , ale #804 już ma. Wie ktoś dlaczego dwa wozy z jednego zamówienia mają różne tablice?

wysłane przez Daniel

matiuszek napisał(a):

> A ja mam takie pytanie trochę z innej beczki. > Otóż 120NaS #801 nie ma elektronicznej tablicy dla > niedowidzących, ma zwykłą , ale #804 już ma. Wie ktoś > dlaczego dwa wozy z jednego zamówienia mają różne tablice?

Widzisz, z #801 historia jest taka, że p. Krzystek dołożył bardzo wielu starań, by przyjechał on przed wyborami, stąd kilka różnic, jak okna czy właśnie ta tablica. Nie ma się co dziwić ;)

-- #2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

#2854 - największy kozak w szczecińskiej KM ;)

wysłane przez Mario  ?

matiuszek napisał(a):

> A ja mam takie pytanie trochę z innej beczki. > Otóż 120NaS #801 nie ma elektronicznej tablicy dla > niedowidzących, ma zwykłą , ale #804 już ma. Wie ktoś > dlaczego dwa wozy z jednego zamówienia mają różne tablice?

#801 ma już elektroniczną tablicę dla niedowidzących. Tylko, że dziś jeszcze nie działała. :-)

-- To już 5 lat...