Forum

Oby to nie był kolejny zmarnowany rok...

zdjęcie
Oby to nie był kolejny zmarnowany rok...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Sebastin821

No i rok przeleciał już...

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Sebastin821 napisał(a):

> No i rok przeleciał już...

Ikarus jak stał tak stoi. Byłem tam z tydzień temu i zobaczyłem jego straszny stan. Rdza przebija lakier na tylnej ścianie i nadkola powoli odpadają. Najgorsze jest to, że gołębie zrobiły sobie punkt postojowy na dachu (boję się myśleć co się dzieje pod brudem, który zostawiają). Mam nadzieję na remont tego biednego Ikara w ciągu następnych miesięcy.

-- Co powiedzieli robole wycinający drzewa na pętli Las Arkoński?
"Wycięliśmy je, bo liście niszczyły tramwaje" - wypowiedź z 19.11.2011r.

wysłane przez Koszalinianin

Wiadomo w ogóle co się dzieje z tym Ikarusem?

wysłane przez Kacpi 27

Koszalinianin napisał(a):

> Wiadomo w ogóle co się dzieje z tym Ikarusem?

Ja bym się zapytał czy on wogóle jeszcze jest ;)

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
1

wysłane przez Jasiek 36

Kacpi napisał(a):

> Ja bym się zapytał czy on wogóle jeszcze jest ;)

Jest jest stoi sobie grzecznie pod dachem magazynów muzeum i czeka na lepsze czasy. Tak samo jak M11.

wysłane przez Kacpi 27

Jasiek napisał(a):

> Jest jest stoi sobie grzecznie pod dachem magazynów muzeum i > czeka na lepsze czasy. Tak samo jak M11.

To jeszcze rdza go nie zjadła? :o Jeśli nie, to niech się jeszcze długo trzyma :D

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.
1

wysłane przez Jasiek 36

Kacpi napisał(a):

> To jeszcze rdza go nie zjadła? :o > Jeśli nie, to niech się jeszcze długo trzyma :D

Podobno IKarus się trzyma dobrze.

wysłane przez Cezar007 2

Jasiek napisał(a):

> Podobno IKarus się trzyma dobrze.

Są jakieś plany odnośnie tego auta? Autosan zrobił na mnie wrażenie, dużo kasy i chęci potrzebne?

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Jasiek 36

Cezar007 napisał(a):

> Są jakieś plany odnośnie tego auta? Autosan zrobił na mnie > wrażenie, dużo kasy i chęci potrzebne?

Autosan dużo, dlatego namawiaj znajomych na 1% przynajmniej tyle możemy zrobić jak na razie. Co do Ikarusa nie wiem jakie plany są, pytaj MTiK.

wysłane przez MlodyS53 78

Cezar007 napisał(a):

> Jasiek napisał(a):

> > Podobno IKarus się trzyma dobrze. >  > Są jakieś plany odnośnie tego auta? Autosan zrobił na mnie > wrażenie, dużo kasy i chęci potrzebne?

Zacznijmy od tego że są to pojazdy różnych właścicieli. Muzeum jak to muzeum kiedyś może wyremomtuje, a STMKM wyremomtuje jak będą środki.

Namawiam i zachęcam do wpłacania 1% na rzecz STMKM dzięki temu napewno odzyska od blask i piękny stan (tak jak SAN H100 który też jest własnością STMKM.

--
Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez MlodyS53 78

Lata mijają a temu Ikarusowi bliżej jak dalej do dematerializacji.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
1

wysłane przez Karton_03 91

MlodyS53 napisał(a):

> Lata mijają a temu Ikarusowi bliżej jak dalej do > dematerializacji.

Wina Horoszki, który coraz bardzo zapomina, że jego muzeum jest również KOMUNIKACJI.

-- "A dlaczego ta świnia ma kły? Bo to jest guziec, taka świnia z Afryki!"

Na całym świecie źle się dzieje, koledzy...
1