Forum

"Melon" w obsłudze linii 803A wyruszył właśnie z...

zdjęcie
"Melon" w obsłudze linii 803A wyruszył właśnie z tymczasowej pętli "Pawła VI"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Dodam, że to nie jest ta właściwa pętla. Energopol rulz :|

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Dodam, że to nie jest ta właściwa pętla. Energopol rulz > :|

Mogę jedynie dodać, że przed południem trwały gorączkowe prace przy budowie i porządkowaniu terenu przyszłej tymczasowej pętli Pawła VI. Z tego co się dowiedziałem prace mają zostać zakończone jeszcze dzisiaj lub najpóźniej jutro.

-- cogito ergo sum

cogito ergo sum
jas59 napisał(a):

> Z tego co się dowiedziałem > prace mają zostać zakończone jeszcze dzisiaj lub > najpóźniej jutro.

Tuż przed zmianą widoczny w tle Golf Plus kogoś ważnego zatarasował całkowicie przejazd do skrzyżowania, a kierowcę poinformowano, ze już za dłuższą chwilę pętla zostanie oddana dla 803A, a teraz ma zawrócić przy niej, bo inaczej się samochody pałętają. Bardzo sympatyczny kierowca H6 stwierdził... że on z wstecznym to sobie raczej nie da rady (jest umieszczony tak, że ciężko operować pedałami po jego wrzuceniu) i kierownik z Golfa puścił H6 do zawrócenia na skrzyżowaniu :) Ale pętlę chyba oddano niedługo później.
BatiX napisał(a):

> Tuż przed zmianą widoczny w tle Golf Plus kogoś ważnego > zatarasował całkowicie przejazd do skrzyżowania, a kierowcę > poinformowano, ze już za dłuższą chwilę pętla zostanie > oddana dla 803A, a teraz ma zawrócić przy niej, bo inaczej się > samochody pałętają.

Czytałem gdzieś, że odcinek Niemierzyńskiej od Pawła VI w stronę Krasińskiego miał być przejezdny dopóki nie będą tam działać. Dużo osób jadąc właśnie Pawła VI załapała zonka przy wiadukcie i jechali Niemierzyńską.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D