Forum

Solaris zawraca i dojeżdża do przystanku "Plac Rodła"

zdjęcie
Solaris zawraca i dojeżdża do przystanku "Plac Rodła"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Nie dało by się zrobić czegoś z tą stopką? Przecież ucięcie zdjęcia od dołu, o 40px. powoduje jego oszpecenie. Dobrze że jeszcze na pojazd nie weszła...
ADIK napisał(a):

> Nie dało by się zrobić czegoś z tą stopką? Przecież > ucięcie zdjęcia od dołu, o 40px. powoduje jego oszpecenie. > Dobrze że jeszcze na pojazd nie weszła...

Ale te pretensje do autora, ponieważ wiedząc, że wrzuci to zdjęcie na Komis(może by nie przeszło, ale jednak) mógł uciąć trochę góry i dać więcej asfaltu podczas robienia zdjęcia. Wtedy by problemu nie było.

-- Robiła babcia na drutach. Przejechał tramwaj i spadła.
lukaszenko napisał(a):

> Ale te pretensje do autora.

Tylko tutaj to autor ma pretensje do Administracji...
PiotrSzczecin napisał(a):

> Tylko tutaj to autor ma pretensje do Administracji...

Administracja nigdzie nie widzi.

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
lukaszenko napisał(a):

> Ale te pretensje do autora, ponieważ wiedząc, że wrzuci to > zdjęcie na Komis(może by nie przeszło, ale jednak) mógł > uciąć trochę góry i dać więcej asfaltu podczas robienia > zdjęcia. Wtedy by problemu nie było.

Do czego to doszło. Autor zdjęcia nie może zrobić ujęcia wg własnego uznania, tylko ma dostosowywać kadr do jakiś ciap które są na siłe wklejane? Chyba ktoś ma niepokolei w głowie.

PS. I z tego też powodu szkoda publikować zdjęcia w serwisie, skoro odbiór ma być "zakłócony". Z resztą widzę, że ktoś mi już jedno ze zdjęc "poprawił" - http://foto.mkm.szczecin.pl/big/2005/1108238841.jpg PKP :|

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
Poczekajcie. Bo ja czego tu nie rozumiem. A co z opcją "dodaj 40 pikseli na wysokość stopki"?
MaK napisał(a):

> Poczekajcie. Bo ja czego tu nie rozumiem. > A co z opcją "dodaj 40 pikseli na wysokość stopki"?

Czy ją zaznaczysz czy nie i tak na zdjęcie nachodzi Ci jakieś coś.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
MaK napisał(a):

> Poczekajcie. Bo ja czego tu nie rozumiem. > A co z opcją "dodaj 40 pikseli na wysokość stopki"?

Działa normalnie. Po prostu admin powinien się zreflektować i wrzucić zdjęcie jeszcze raz, z obniżoną stopką. Zaraz to zrobię.
Mareczek napisał(a):

> Do czego to doszło. Autor zdjęcia nie może zrobić ujęcia > wg własnego uznania, tylko ma dostosowywać kadr do jakiś ciap > które są na siłe wklejane? Chyba ktoś ma niepokolei w > głowie.

Mareczek, nie jęcz. Wygląd stopki został demokratycznie wybrany przez czerwonych użytkowników. Sam w tym uczestniczyłeś.

> Z resztą widzę, że ktoś > mi już jedno ze zdjęc "poprawił"

A o tym, że stare zdjęcia są do poprawki informacja wisi w zielonym wątku od dłuższego czasu.
mkubien napisał(a):

> Mareczek, nie jęcz. Wygląd stopki został demokratycznie wybrany > przez czerwonych użytkowników. Sam w tym uczestniczyłeś.

Uczestniczyłem, ale widać miałem za mała siłę przebicia. BTW, technika nadal stoi w miejscu, że jest tylko jedna opcja stopki i basta?

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Uczestniczyłem, ale widać miałem za mała siłę przebicia.

[OT]Demokracja ma to do siebie, że mało kto jest zadowolony.[/OT]

> BTW, > technika nadal stoi w miejscu, że jest tylko jedna opcja stopki i > basta?

Sprecyzuj.
mkubien napisał(a):

> > BTW, > > technika nadal stoi w miejscu, że jest tylko jedna opcja stopki i > > basta? >  > Sprecyzuj.

Wprowadzić funkcję wyboru rodzaju stopki.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Wprowadzić funkcję wyboru rodzaju stopki.

Mniejsza? Większa? Inne kolory czy czcionka? No to na to nie licz, bo nie po to zrobiliśmy stopkę spójną z wyglądem reszty serwisu, żeby teraz dopuszczać twórczość własną.
mkubien napisał(a):

> Mniejsza? Większa? Inne kolory czy czcionka? No to na to nie licz, bo > nie po to zrobiliśmy stopkę spójną z wyglądem reszty serwisu, > żeby teraz dopuszczać twórczość własną.

Wywalić to badziwie co nachodzi na zdjęcie.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Mareczek napisał(a):

> Wywalić to badziwie co nachodzi na zdjęcie.

Sorry.
mkubien napisał(a):

> Mareczek, nie jęcz. Wygląd stopki został demokratycznie wybrany > przez czerwonych użytkowników. Sam w tym uczestniczyłeś.

Maciek. Ale sam powiedz, czy nie zachowujecie się jk PiS dążący do prawdy smoleńskiej!

Sami nie pozwalacie mieć stopek w zdjęciach, BO NIE! Lukasemu już to wypomnieliście. Przy czy SAMI (bez pytania się się zielonych, bo po co) wpieprzacie nam w zdjęcia jakieś esy-florelsy, bo taki wygląd serwisu.

Pieprze ten wygląd. Nie znaczy się, że moje zdjęcia muszą być przez "wygląd serwisu" oszpecane.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
Jak już ujarzmisz swój niewyparzony język, to wtedy możemy podyskutować.
mkubien napisał(a):

> Jak już ujarzmisz swój niewyparzony język, to wtedy możemy > podyskutować.

Mój język jest jak najbardziej na miejscu. Władza wie lepiej. Władza dba o użytkownika.

Despotyzm?

O ile sama stopka nawet mi się podoba, to tej zawijas już nie. Jeszcze bym to przetrawił, gdyby nie to, że sami nie pozwalacie na dodawanie stopek i popisów własnych na zdjęciach.

No al, muru głową nie przebiję. Zasady panujące na KOMISie, są, będą i zawsze były na wzór komuny.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
MaK napisał(a):

> Pieprze ten wygląd. Nie znaczy się, że moje zdjęcia muszą być > przez "wygląd serwisu" oszpecane.

Krótka piłka; nie musisz dodawać zdjęć jak coś Ci się nie podoba i po problemie.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> Krótka piłka; nie musisz dodawać zdjęć jak coś Ci się nie podoba > i po problemie.

Ale czy o to chodzi naprawdę?
MaK napisał(a):

> Ale czy o to chodzi naprawdę?

No właśnie chyba tak. Bo jak na razie to idziesz w zaparte że jest beee. Nikt nie zmusza Cię do wstawiania tutaj swoich fotek. My od tego nie umrzemy. Takie panują tutaj zasady i szlus.

Pozdrawiam Młody

-- "Kto jeździ MAN-em jest drogi panem"

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.
MlodyS53 napisał(a):

> No właśnie chyba tak.

No właśnie chyba nie.

> Bo jak na razie to idziesz w zaparte że jest > beee.

Chodzi o to, że Ty nie wstawiaj nic w swoje zdjęcie, bo My i tak tam wstawimy swoje "coś".

> Nikt nie zmusza Cię do wstawiania tutaj swoich fotek. My od tego > nie umrzemy.

Właśnie takim podejściem KOMIS traci użytkowników, którzy wkładają/włożyli sporo pracy w serwis. Takim dziwnym podejściem.

> Takie panują tutaj zasady i szlus.

No to chyba nie wiele wiesz o panujących tutaj zasadach. Ale to może wynikać z Twojego stażu tutaj.

-- Miłośnik i pracownik... dwa pojęcia w konflikcie ze sobą...
MlodyS53 napisał(a):

> No właśnie chyba tak. Bo jak na razie to idziesz w zaparte że jest > beee.

Wcześniej nie było beee, dla mnie czy dla Marcina. A skoro po zmianach dla niektórych pojawiło się beee tzn. że coś jest chyba nie tak i wypada coś z tym zrobić, prawda?

A wiadomo że najlepiej zrobić jest nic nie robiąc, czyli olać.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.