Forum

Witamy w Policach!

zdjęcie
Witamy w Policach!
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Sebastin821

No nie... Śmiesznie, ale jednak i ciekawie wygląda w tych kolorkach... Ale i tak usiedzieć w miejscu nie moge z tego :D

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Ale w takim malowaniu to już totalna porażka. On jest po prostu brzydki. Zdecydowanie mogli bardziej popracować nad dostosowaniem polickiego malowania do solniczki.

Nadaktywni donosiciele mogą mnie pocałować w niedopowiedzenie :)
Kilofownikownia napisał(a):

> Ale w takim malowaniu to już totalna porażka. On jest po > prostu brzydki. Zdecydowanie mogli bardziej popracować nad > dostosowaniem polickiego malowania do solniczki.

Masz rację. Przód pojazdu to jest jakaś pomyłka. To malowanie wg mnie zupełnie nie pasuje do tego autobusu.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez LLUZNIAK

zack1989 napisał(a):

> Masz rację. Przód pojazdu to jest jakaś pomyłka. To > malowanie wg mnie zupełnie nie pasuje do tego autobusu.

Nie, nie, nie. Ten autobus zupełnie nie pasuje do tego malowania - to tak powinno brzmieć ;-)

wysłane przez MlodyS53 78

... w tym malowaniu jest piękny (puki lakier świeży). Malowanie jest o wiele, wiele, wiele lepsze od pływającego szajsu.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Z tego co widać na zdjęciu wyposażone zostały w odróżnieniu od klonowickich i dąbskich w dodatkowy klimatyzator kabiny kierowcy czy się mylę?
lech11 napisał(a):

> Z tego co widać na zdjęciu wyposażone zostały w > odróżnieniu od klonowickich i dąbskich w dodatkowy > klimatyzator kabiny kierowcy czy się mylę?

Nie mylisz się. Wszystkie 13szt. Polickich Solarisów ma tak mieć.

-- "Kto jeździ MAN-em jest drogi panem"

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.