Forum

Niecodzienna promocja w wydaniu SPAK

wysłane przez volvo

Ciekawe jak się on pomieścił na tych uliczkach koło Wałów Chrobrego...?

Szkoda, że nikt fotki nie zrobił.

wysłane przez man1449

A co SPAK miał wystawić jak melony jeżdżą na 80A, a któregoś SU10 musieli zostawić na zajezdni?

wysłane przez LLUZNIAK

...heh, czytając tego newsa przypomniały mi się jęki niektórych osób, że SU10 będą miały, z racji swojej długości, problemy z niektórymi zakrętami i że będą bezużyteczne na 70'ce... Jak to jest, że 12-metrowiec daje radę?! ;)

P.S. Zróbcie w końcu coś z tą dziadowską moderacją, bo to naprawdę jest upierdliwe, a nie każdy ma tyle czasu i chęci, żeby czekać z napisaniem posta, aż ktoś zmoderuje pierwszą wiadomość w wątku... Nie wie, osobna tabela z kolejką wiadomości do moderacji, a dopiero po zatwierdzeniu podpinanie pod właściwy wątek? Da się...

wysłane przez torwid  67

LLUZNIAK napisał(a):

> ...heh, czytając tego newsa przypomniały mi się jęki > niektórych osób, że SU10 będą miały, z racji swojej > długości, problemy z niektórymi zakrętami i że będą > bezużyteczne na 70'ce... Jak to jest, że 12-metrowiec daje > radę?! ;)

No właśnie nie dawał i wg moich informacji omijał np. Admiralską i kursował Trasą Zamkową. Tylko z aparatem nie zdążyłem :(

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
torwid napisał(a):

> No właśnie nie dawał i wg moich informacji omijał np. > Admiralską i kursował Trasą Zamkową. Tylko z aparatem nie > zdążyłem :(

Tomek, trzeba było zamienić aparat na czołg i zapukać do panów policjantów, że jest zablokowany przejazd dla autobusów. Potem czołg zmienić na wóz holowniczy...

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
torwid napisał(a):

> No właśnie nie dawał i wg moich informacji omijał np. > Admiralską i kursował Trasą Zamkową. Tylko z aparatem nie > zdążyłem :(

Trzeba kupić następne dwa SU 10.

wysłane przez LLUZNIAK

torwid napisał(a):

> No właśnie nie dawał i wg moich informacji omijał np. > Admiralską i kursował Trasą Zamkową. Tylko z aparatem nie > zdążyłem :(

No co Ty? A znasz więcej szczegółów? Na przykład przyczyny takiego stanu rzeczy (źle zaparkowane samochody, rzeczywiste niemieszczenie się na łukach)?
LLUZNIAK napisał(a):

> No co Ty? A znasz więcej szczegółów? Na przykład przyczyny > takiego stanu rzeczy (źle zaparkowane samochody, rzeczywiste > niemieszczenie się na łukach)?

Raczej to pierwsze, bo Ikarusem już nie raz po Wałach się jeździło - i nie tylko nim jeżeli chodzi o przeguby.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids