Forum

Czyszczenie dąbskiej tablicy informacyjnej po ataku wandali

zdjęcie
Czyszczenie dąbskiej tablicy informacyjnej po ataku wandali

wysłane przez Sebastin821

Debili na tym świecie nie brakuje... Jak nie szyby w pojazdach to wiaty przystankowe... A co teraz? Kolej na informacje pasażerską? Głupota... :/

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Sebastin821 napisał(a):

> Debili na tym świecie nie brakuje...

O AHRE.
> O AHRE.

Czy tego debila nie można namierzyć, większość szyb tramwajowych jest tym samym durnym inicjałem wyrysowanych, i nie tyko, samochód pomocy drogowej stojący pod podstacją Piesza również, jak osłony na zjeździe z portu są wymalowane również takimi inicjałami? Domniemam, że ten debil jest z okolic ulicy Gdańskiej, może to będzie podpowiedź dla służb porządkowych, które ten problem powinny rozwiązać. Link do fotki, takiemu podobnych http://w764.wrzuta.pl/obraz/7E2vUj4uJR9/mazak

-- Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> Link do fotki, takiemu podobnych > http://w764.wrzuta.pl/obraz/7E2vUj4uJR9/mazak

Ostatnio na Pomorzanach na dole widziałem, jak Ityle malował po garażach swoje graffity.

-- Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.

Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.
PLADAM napisał(a):

> Ostatnio na Pomorzanach na dole widziałem, jak Ityle malował po > garażach swoje graffity.

Trzeba było go za "coś" powiesić! Ile bym dał, żeby takich powyłapywali i wsadzili do paki na 10 lat! Od razu by się nauczyli, że tak się nie robi. Ale i tak pewnie do połowy by nie dotarło, bo głupoty się nie da wyleczyć ani ot tak pozbyć.

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...
Sebastin821 napisał(a):

> > Ostatnio na Pomorzanach na dole widziałem, jak Ityle malował po > > garażach swoje graffity. >  > Trzeba było go za "coś" powiesić! Ile bym dał, żeby takich > powyłapywali i wsadzili do paki na 10 lat!

No przecież jego już złapali: http://www.mmszczecin.pl/28096/2009/8/26/szczecin-grafficiarz-bazgral-po-scianach-nagral-go-monitoring-wideo?districtChanged=true

I co? Dalej bazgroli.

-- "...and not even a single pedestrian street."
lhb178 napisał(a):

> I co? Dalej bazgroli.

Sam się tym interesuję ale na każdym osiedlu powinien stanąć mur i tam byłoby to dozwolone bo nikt tego nie docenia a naprawdę piękne grafity by się na takim murku znalazło.

-- Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.

Adam --->Volvo nr.1 w Szczecinie.
lhb178 napisał(a):

>  > No przecież jego już złapali: > http://www.mmszczecin.pl/28096/2009/8/26/szczecin-grafficiarz-bazgral-po-scianach-nagral-go-monitoring-wideo?districtChanged=true >  > I co? Dalej bazgroli.

Ciekawostką jest to, że ''I TYLE'' jest leworęczny, co widać na tym nagraniu. A podobno leworęczni, są inteligentniejsi...
man napisał(a):

A podobno leworęczni, są inteligentniejsi...

Bycie inteligentnym niekoniecznie oznacza bycie mądrym. Te rzeczy nie muszą iść w parze.

Possibly I have seen too much, Hangar 18, I know too much...
alat57 napisał(a):

> Czy tego debila nie można namierzyć, większość szyb > tramwajowych jest tym samym durnym inicjałem wyrysowanych,

To nie jest jeden osobnik, a szajka posługująca się tymi samymi znakami.
Jasiek napisał(a):

> To nie jest jeden osobnik, a szajka posługująca się tymi samymi > znakami.

Ja uważam, że ręka jest ta sama w przypadku wszystkich skrobanek i malowanek.

-- Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)
alat57 napisał(a):

> Ja uważam, że ręka jest ta sama w przypadku wszystkich skrobanek > i malowanek.

Ostatnio jak jednemu zwróciłem uwagę, że rysuje tenże znak w tramwaju, to mnie nie posłuchał. Na następnym przystanku przesiadłem się do pierwszego wagonu i zgłosiłem sprawę motorniczej, to ta poszła i postraszyła chuligana, że dowód w postaci "monitoringu" ma. Oczywiście to był straszak, bo w T6A2D nie ma monitoringu.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Tatra108 napisał(a):

> Ostatnio jak jednemu zwróciłem uwagę, że rysuje tenże znak w > tramwaju, to mnie nie posłuchał.

Poproszę o datę, porę dnia i nr linii, na której miało to miejsce.

wysłane przez matiuszek

Po co oni zakładają teraz te tablice. Nie mogą ich gdzieś na razie przetrzymać i założyć dopiero po starcie systemu. W ten sposób wydawane są niepotrzebne pieniądze.

wysłane przez zack1989 12

matiuszek napisał(a):

> Po co oni zakładają teraz te tablice. Nie mogą ich gdzieś > na razie przetrzymać i założyć dopiero po starcie > systemu. W ten sposób wydawane są niepotrzebne pieniądze.

I jeszcze psują ludziom nerwy tak brzydkim montowaniem.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez (użytkownik usunięty)

matiuszek napisał(a):

> Po co oni zakładają teraz te tablice. Nie mogą ich gdzieś > na razie przetrzymać i założyć dopiero po starcie > systemu. W ten sposób wydawane są niepotrzebne pieniądze.

Czy przypadkiem to mycie nie wiązało się z próbnym uruchomieniem tej tablicy? Bodajże na SCC była o tym mowa.

wysłane przez Sebastin821

matiuszek napisał(a):

> Po co oni zakładają teraz te tablice. Nie mogą ich gdzieś > na razie przetrzymać i założyć dopiero po starcie > systemu. W ten sposób wydawane są niepotrzebne pieniądze.

Osobiście uważam, że tego typu tablice powinny być montowane po jednej sztuce na dany peron... Oczywiście jeden główny "ekran,monitor" mógłby się też gdzieś tam pokazać, np pętla Kołłątaja. Po jednym na peron i jeden wielki (główny) np na dyspozytorni. Lecz i na to znajdą haczyk aby czegoś takiego nie zrobić i przy okazji "zaoszczędzić" pieniądze...

Pozdrawiam Wszystkich Szpicli z SPA-Klonowica...

wysłane przez PiotrSekula

Sebastin821 napisał(a):

> (...) > > Osobiście uważam, że tego typu tablice powinny być > montowane po jednej sztuce na dany peron... Oczywiście jeden > główny "ekran,monitor" mógłby się też gdzieś tam > pokazać, np pętla Kołłątaja. Po jednym na peron i jeden > wielki (główny) np na dyspozytorni. Lecz i na to znajdą > haczyk aby czegoś takiego nie zrobić i przy okazji > "zaoszczędzić" pieniądze...

OT z innego miasta on: W Krakowie, na Krowodrzej Górce jest tak połowicznie zrobione - jest jedna wielka tablica na pięć tramwajów (czytelna bynajmniej i na poziomie wzroku), która zaczyna migać daną linią na minutę przed planowanym odjazdem oraz na peronie tramwajowym i (pierwszym z rzędu...) jest zwykła mała, wysoko zamontowana tablica, takiego samego typu, co wyrósł na innych, zwykłych przystankach. Ta ostatnia ma dwa tramwaje - górny to ten, który ma odjechać za pół/całą minutę, a dolny się zmienia pomiędzy następnymi dwoma/trzema odjazdami z całego dworca tramwajowego - rozwiązanie równie głupie, jak zamontowanie tylko jednej, wielkiej, cztero-wierszowej tablicy na cały dworzec (na Krowodrzej, jeśli dobrze pamiętam, są 3 perony tramwajowe). OT z innego miasta off.

Pasażer uciekającego pojazdu jest pasażerem:
a) w przypadku rzadkiej linii - innej linii,
b) w przypadku korku - poprzedniej brygady, która została wyprzedzona przez tą, co uciekła.

wysłane przez alat57

matiuszek napisał(a):

> Po co oni zakładają teraz te tablice. Nie mogą ich gdzieś > na razie przetrzymać i założyć dopiero po starcie > systemu. W ten sposób wydawane są niepotrzebne pieniądze.

Jakie to ma znaczenie, jeżeli debile będą chcieli zniszczyć, zrobią to wcześniej czy później?

-- Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

Jak by nie było, pasażerom zawsze będzie źle:)

wysłane przez Jasiek 36

alat57 napisał(a):

> Jakie to ma znaczenie, jeżeli debile będą chcieli > zniszczyć, zrobią to wcześniej czy później?

Na Polaków monitoring.

wysłane przez riversedge_pl 1

Dąbska tablica informacyjka ponownie stała się celem wandali. Czarne bohomazy widnieją także na budce ZDiTM'u, na której szczycie znajduje się owa tablica.

2008, 1410, 2876, 1571

wysłane przez Tatra108 10

Przy tych tablicach przydałby się monitoring, bo to co się wyprawia jest po prostu śmieszne. Potem niech wandale pokrywają koszta czyszczenia. Jeśli pojawi się w Szczecinie cud techniki w postaci unowocześnienia to zawsze znajdzie się ktoś komu się nie spodoba i trzeba pobazgrać. Jestem ciekaw czy swoje nowe telewizory, monitory itp. też bazgrolą markerami. :/

-- Tu ma promise Volvo, et est arrivé... Solaris. Pourquoi?

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja