Forum

Reaktywacja linii 10

zdjęcie
Reaktywacja linii 10
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez Czarny87

Oj wiele bym dał żeby znowu przejechać się numerem 10. Właśnie, kiedy ją zlikwidowano?
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Lukasy

Czarny87 napisał(a):

> Oj wiele bym dał żeby znowu przejechać się numerem 10. > Właśnie, kiedy ją zlikwidowano?

http://www.mkm.szczecin.pl/encyklopedia/linia10

Szukanie zajęło mi 10 sekund. Następnym razem proszę spróbować samemu.

homepage: http://lukasy.kolej.org.pl/

wysłane przez lhb178 19

Lukasy napisał(a):

> Czarny87 napisał(a):

> > Oj wiele bym dał żeby znowu przejechać się numerem 10.

A inna trasa może być?

> > Właśnie, kiedy ją zlikwidowano? >  > http://www.mkm.szczecin.pl/encyklopedia/linia10 >  > Szukanie zajęło mi 10 sekund.

Szkoda tylko, że podlinkowana informacja jest nieprawdziwa :( Ostatnia odsłona linii 10 kursowała (w dni powszednie OIDP) na trasie Stocznia Szczecińska - Potulicka do 31.08.1992.

-- "...and not even a single pedestrian street."

wysłane przez t105n  49

lhb178 napisał(a):

> Ostatnia odsłona linii 10 kursowała (w dni powszednie OIDP) na > trasie Stocznia Szczecińska - Potulicka do 31.08.1992.

Mnie się wydaje, że do końca swojego życia kursowała na Gocław, ale upierać się nie będę. Na pewno kursowała tylko w dni powszednie.

-- "Dlaczego Bóg lubi ateistów? Bo nie zadręczają go swoimi problemami!" - wypatrzone na Comedy Central

wysłane przez LLUZNIAK

t105n napisał(a):

> Mnie się wydaje, że do końca swojego życia kursowała na > Gocław, ale upierać się nie będę. Na pewno kursowała tylko w > dni powszednie.

Ja popieram wersję Olafa, bo pamiętam że pomimo istnienia linii nie było jej na Gocławiu (została sama szóstka), przez co stała się dla mnie bezużyteczna... Ale był to raczej krótki okres czasu.

wysłane przez lhb178 19

LLUZNIAK napisał(a):

> Ja popieram wersję Olafa, bo pamiętam że pomimo istnienia linii > nie było jej na Gocławiu (została sama szóstka), przez co stała > się dla mnie bezużyteczna... Ale był to raczej krótki okres > czasu.

Dwa miesiące :) "10" skrócono razem z rozpoczęciem remontu Piłsudskiego "z uwagi na skierowanie na linię 6 wysokopojemnego taboru" (szkoda, że jeszcze przez 5 lat jeździł też niskopojemny).

-- "...and not even a single pedestrian street."

wysłane przez torwid  67

Czarny87 napisał(a):

> Oj wiele bym dał żeby znowu przejechać się numerem 10. > Właśnie, kiedy ją zlikwidowano?

A ona jest zlikwidowana? Olaf, coś mi chodzi po głowie, że "tylko" zawieszona. Od prawie 20 lat :)

W encyklopedii raz jest o zawieszeniu, potem o likwidacji, więc jak to jest naprawdę?

-- Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...

Przełożony ma ZAWSZE rację, niestety...
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

torwid napisał(a):

> A ona jest zlikwidowana? Olaf, coś mi chodzi po głowie, że > "tylko" zawieszona. Od prawie 20 lat :)

Tia, zupełnie jak w PKS-ach. "Od dnia 01.05.2010 z przyczyn ekonomicznych zawieszamy wykonywanie kursów: (...)" i w praktyce już nigdy którykolwiek z kursów wymienionych w komunikacie nie zostaje odwieszony. Oczywiście rzucona data jest tylko przykładowa.

-- "Po tramwaj przyjechał zapasowy motorniczy, który zawiózł go do zajezdni" - Gazeta Wyborcza o zgubionym na trasie wagonie T6A2D.

Technik serwisu :)

wysłane przez riversedge_pl 1

Mam nadzieję, że w przyszłym roku znowu zorganizujecie jubileuszowy przejazd :)

2008, 1410, 2876, 1571