Forum

Zmiana trasy linii 803A

W związku z całkowitym zamknięciem dla ruchu ulicy Niemierzyńskiej, od 18 października autobusy linii 803A kursować będą na zmienionej trasie: od ronda Giedroycia (dotychczasowy przystanek "Kołłątaja") ulicami Słowackiego i Pawła VI do pętli "Pawła VI" zlokalizowanej w rejonie wiaduktu kolejowego.

wysłane przez zack1989 12

Dzisiaj ustawiali przystanek przed wiaduktem na Pawła VI. Nadzorowi ruchu towarzyszył Melon, pewnie w celu sprawdzenia czy da radę jakoś wykręcić. Tak czy siak było spoooro ludzi tam ze ZDiTMu i podobnych.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez t105n  49

Z informacji wynika jakoby linia 803A miałaby kursować tylko w dni powszednie. Tymczasem rozkład jazdy i komunikat na stronie ZDiTM wskazują, że kursuje codziennie wg tego samego rozkładu.

-- Każde małe dziecko powinno mieć na wyposażeniu pilot z dużym przyciskiem MUTE.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

Będzie kursować co 20 minut a nie jak dotychczas co 24.

wysłane przez MQ ?

Mój błąd, poprawione.

wysłane przez Michal 2

A czy ta linia to ma jeszcze jakikolwiek sens, skoro "prawie" całkowicie pokrywa się z trasą 53 i 60?

Szczeciński SZYBKI Tramwaj może być rzeczywiście SZYBKI, tylko pod warunkiem, że nie zatrzyma się ani razu na Gdańskiej. Inaczej, wszystko zostanie po staremu...

wysłane przez BatiX  14

Michal napisał(a):

> A czy ta linia to ma jeszcze jakikolwiek sens, skoro "prawie" > całkowicie pokrywa się z trasą 53 i 60?

Weź pod uwagę podmiot finansujący kursowanie linii.

wysłane przez maciekos95 3

BatiX napisał(a):

> Weź pod uwagę podmiot finansujący kursowanie linii.

To samo jest z 803, linia w obecnym układzie nie ma żadnego sensu, nikt nią jeździ, a jednak nadal istnieje ;)

wysłane przez zack1989 12

maciekos95 napisał(a):

> To samo jest z 803, linia w obecnym układzie nie ma żadnego > sensu, nikt nią jeździ, a jednak nadal istnieje ;)

Od początku tygodnia jechałem nią kilka razy i ani razu nie zdarzyło mi się usiąść. Co więcej, przystanek na Broniewskiego jest dla mnie małą niespodzianką- myślałem, że nikt z niego nie będzie korzystał, a tu o dziwo często stoi niezła grupa ludzi. Także co do bezsensowności tej linii bym się spierał.

-- "Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

"Jeżeli Twój tramwaj nie przyjeżdża upewnij się, że nie uciekł Ci przystanek"

wysłane przez lhb178 19

maciekos95 napisał(a):

> To samo jest z 803, linia w obecnym układzie nie ma żadnego > sensu, nikt nią jeździ, a jednak nadal istnieje ;)

Niestety - opierając się na cytacie - bez sensu jest Twoje pisanie tutaj.

-- POra POdziękować za stocznię, POdwyżkę POdatków i likwidację kolei

wysłane przez maciekos95 3

lhb178 napisał(a):

> Niestety - opierając się na cytacie - bez sensu jest Twoje > pisanie tutaj.

A jednak, jak widać, admini (tudzież modzi) przepuścili posta. ;) A co do samego 803, to zawsze, jak ją widzę, jedzie prawie pusta. Zresztą bezsensowność jej obecnej trasy już była tu omawiana swego czasu.

wysłane przez t105n  49

maciekos95 napisał(a):

> A co do samego 803, to zawsze, jak ją widzę, jedzie prawie pusta.

30-40 osób w środku to pusto? A tyle zazwyczaj widzę. Na przystankach "Wszystkich Świętych" i "Broniewskiego" zazwyczaj jest mały tłumek. Zatem napiszę oględnie: kolega mija się z prawdą, być może nie bez udziału świadomości.

-- Każde małe dziecko powinno mieć na wyposażeniu pilot z dużym przyciskiem MUTE.

wysłane przez maciekos95 3

t105n napisał(a):

> 30-40 osób w środku to pusto? A tyle zazwyczaj widzę. Na > przystankach "Wszystkich Świętych" i "Broniewskiego" zazwyczaj jest > mały tłumek. > Zatem napiszę oględnie: kolega mija się z prawdą, być może nie > bez udziału świadomości.

Nie no, może ja ją zawsze jakoś wieczorem widuję, nie zwróciłem uwagi na porę. BTW nie ma aktualnie przystanku "Wszystkich Świętych", tylko "Arkońska Broniewskiego" ;>

wysłane przez t105n  49

maciekos95 napisał(a):

> BTW nie ma aktualnie przystanku "Wszystkich > Świętych", tylko "Arkońska Broniewskiego" ;>

Masz rację. Miałem na myśli ten, który pełni rolę końcowego.

-- Każde małe dziecko powinno mieć na wyposażeniu pilot z dużym przyciskiem MUTE.