Forum

Specjalna linia 800 uruchomiona została w związku z...

zdjęcie
Specjalna linia 800 uruchomiona została w związku z Mistrzostwami Europy w pływaniu na basenie "Floating Arena"
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią

wysłane przez matiuszek

I tu mam pytanie, zawsze jak widziałem tą linię to woziła ona powietrze. Dla kogo ona była właściwie stworzona, bo zawodnicy mieli autokary i busy z Follow Me ?
matiuszek napisał(a):

> I tu mam pytanie, zawsze jak widziałem tą linię to woziła > ona powietrze. Dla kogo ona była właściwie stworzona, bo > zawodnicy mieli autokary i busy z Follow Me?

Dla zawodników. Ja tam widziałem Rosjan jak z FA jechali do Radissona. Więc linia ma sens.

-- "Nie rzucaj się tak, bo na zawał zejdziesz." (c) mkubien

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
djdark napisał(a):

> Dla zawodników. Ja tam widziałem Rosjan jak z FA jechali do > Radissona. Więc linia ma sens.

Ale dziwi mnie to, bo zawodnicy mieli swoje własne autokary z floty Follow Me, z których każdy zawoził ich z hotelu na basen i na odwrót. A może to była linia dla kibiców (tak jak w the Tall Ships Racers)?

edit : info ze strony organizatora (http://www.ecszczecin2011.eu/media/info-dla-mediow/): TRANSPORT Bus na trasie Ibis - Focus - Radisson - Floating Arena - Radisson - Focus - Ibis co 30 minut, w godzinach: 7.00 – 8.30 11.45 – 13.30 14.30 – 16.30 19.00 – 21.00 Akredytacja prasowa upoważnia też do korzystania z transportu miejskiego.

Czyli linia była typowo dla mediów -- Zanim coś powiesz czy napiszesz pomyśl siedem razy
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez (użytkownik usunięty)

matiuszek napisał(a):

> Ale dziwi mnie to, bo zawodnicy mieli swoje własne autokary z > floty Follow Me, z których każdy zawoził ich z hotelu na basen > i na odwrót. A może to była linia dla kibiców (tak jak w the > Tall Ships Racers)?

Sam osobiście widziałem koło Szkoły na Unisławy zawodników w tych autobusach.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
djdark napisał(a):

> Dla zawodników. Ja tam widziałem Rosjan jak z FA jechali do > Radissona. Więc linia ma sens.

Francuzi też mieli na swojej liście napisane odjazdy autokarów, ale i informację o przystanku 800 przed hotelem.
matiuszek napisał(a):

> I tu mam pytanie, zawsze jak widziałem tą linię to woziła > ona powietrze.

W środę na pierwszym kursie do Floating Areny dojechało ok. 60 osób, praktycznie przegląd całej Europy.

> Dla kogo ona była właściwie stworzona, bo > zawodnicy mieli autokary i busy z Follow Me ?

I 800 i autokary wchodziły w system transportowy dla zawodników i pochodnych.

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
matiuszek napisał(a):

> Dla kogo ona była właściwie stworzona, bo > zawodnicy mieli autokary i busy z Follow Me ?

"Follow Me", to tylko hasło reklamowe przewoźnika, który nazywa się "Interglobus Tour". http://www.interglobus.pl/

-- Czytanie oraz interpretacja tego posta bez zrozumienia jego treści oraz kontekstu surowo wzbronione!

Technik serwisu :)