Forum

12-metrowy autobus na linii 75 to jednak nie był najlepszy...

zdjęcie
12-metrowy autobus na linii 75 to jednak nie był najlepszy pomysł...
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Ok. 16:30 stał w zajezdni. Planowo, awaria, czy po prostu wycofali go z uwagi na tłok :>
Maciej napisał(a):

> Ok. 16:30 stał w zajezdni. > Planowo, awaria, czy po prostu wycofali go z uwagi na tłok > :>

Po 19 jeździł, zatem może to trzecie.
Maciej napisał(a):

> Ok. 16:30 stał w zajezdni. > Planowo, awaria, czy po prostu wycofali go z uwagi na tłok > :>

Powiem tak: wóz miał pecha, bo prawdopodobnie jako pierwszy trafił na jakieś większe zatrzymanie/korek. Podobno straszny kocioł był tego dnia na Nabrzeżu Wieleckim. Efekt tego był taki, że przez 25 minut nie było żadnego 75 w kierunku Krzekowa, a potem jechały 4 autobusy w odstępach 2-minutowych. Krótkie Volvo było pierwsze po tej przerwie, więc efekt był taki jak na zdjęciu, ludzie zostawali na przystankach i czekali jeszcze 2 minuty na Solarisa 1053.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)
Maciej napisał(a):

> Ok. 16:30 stał w zajezdni. > Planowo, awaria, czy po prostu wycofali go z uwagi na tłok > :>

Ja go widziałem około 16:50 na Szafera więc może jakaś mała awaria.
mlodzianiasz napisał(a):

> Ja go widziałem około 16:50 na Szafera więc może jakaś > mała awaria.

Co do awarii - wątpie, bo po godzinie 19 jeździł ponownie na 75. Moim zdaniem wycofali go na te 4 godziny z powodu nadmiaru pasażerów dla dwunasto metrowej hybrydy

-- Jak widać to moja pasja...

Jak widać to moja pasja...
Podjuchowy napisał(a):

> Co do awarii - wątpie, bo po godzinie 19 jeździł ponownie na > 75.

Po 20.30 stał w zajezdni, widziałem go z samochodu na skrzyżowaniu Klonowica/Wernyhory. Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią pojawił się na 87.

-- "W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.
bartez napisał(a):

> Dzisiaj zgodnie z zapowiedzią pojawił się na 87.

87/2, jakby ktoś chciał go upolować.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi
Na 87 zostaje już do końca. We wtorek po porannej krótkiej opuszcza Szczecin.
Maciej napisał(a):

> Ok. 16:30 stał w zajezdni. > Planowo, awaria, czy po prostu wycofali go z uwagi na tłok > :>

Nie było żadnej awarii. Brygada obsługiwana przez Hybrydę miała aż 30 minut opóźnienia, które nie można było nadrobić.Dyspozytor zrobił więc regulację, ściągnął Hybrydę do zajezdni. Kierowca mógł zjeść posiłek i w końcu odpocząć bo przez te korki jeździł od pętli do pętli bez żadnej przerwy.Wóz wrócił potem na swoją brygadę.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.