Forum

67/5

wysłane przez Cezar007 2

Potrzebuję informacji co kursowało wczoraj, 8.06, na 67/5. Prowadzę notatki taboru, którym jadę od dłuższego już czasu, ale dziwnym trafem tego nie zapisałem, a że to brygada szczytowa to później go już nigdzie nie zastałem. Na pewno to było Volvo. Pomocy :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez arko5 30

Cezar007 napisał(a):

> Potrzebuję informacji co kursowało wczoraj, 8.06, na 67/5. > Prowadzę notatki taboru, którym jadę od dłuższego już > czasu, ale dziwnym trafem tego nie zapisałem, a że to > brygada szczytowa to później go już nigdzie nie zastałem. > Na pewno to było Volvo. Pomocy :)

Wow! Myślałem, że tylko ja jestem taki "normalny" i spisuje numery taborowe pojazdów którymi jeżdżę ;)

wysłane przez Luke_Police  163

arko5 napisał(a):

> Wow! Myślałem, że tylko ja jestem taki "normalny" i spisuje > numery taborowe pojazdów którymi jeżdżę ;)

Osobiście znam co najmniej 4 osoby, które codziennie wykonują notatki taborowe.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez man 128

Cezar007 napisał(a):

> Potrzebuję informacji co kursowało wczoraj, 8.06, na 67/5. > Prowadzę notatki taboru, którym jadę od dłuższego już > czasu, ale dziwnym trafem tego nie zapisałem, a że to > brygada szczytowa to później go już nigdzie nie zastałem. > Na pewno to było Volvo. Pomocy :)

15xx sam nim jechałem

wysłane przez stoch

man napisał(a):

> Cezar007 napisał(a):

> > Na pewno to było Volvo. >  > 15xx sam nim jechałem

Szkoda, że wszystkie klonowickie Volvo mają numer 15xx :P

wysłane przez man 128

1556

wysłane przez Luke_Police  163

man napisał(a):

> 1556

Ale to chyba wczoraj, a nie 9 czerwca?

Technik serwisu :)

wysłane przez man1995 55

Jakby ktoś wiedział co wczoraj jeździło na 532/1 to również byłbym wdzięczny ;)

wysłane przez Tatra108 10

Przegubowy Mercedes. Bodajże numer zaczynał mu się na 10xxx, ale jego nie zapamiętałem. Zaś na 531/2 jeździł też przegub.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez Luke_Police  163

Tatra108 napisał(a):

> Przegubowy Mercedes. Bodajże numer zaczynał mu się na 10xxx, > ale jego nie zapamiętałem.

Wszystkie Mercedesy oprócz dwóch przegubowych mają numery 10xxx.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez Tatra108 10

Coś mi świta, że albo pośrodku, albo 2 po prawej była liczbą pięć. Ale to chyba był #10050.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez man1995 55

Tatra108 napisał(a):

> Coś mi świta, że albo pośrodku, albo 2 po prawej była liczbą > pięć. Ale to chyba był #10050.

Wiem, że nie był biały, przegubowy i wysokopodłogowy :D Niestety nie pamiętałem numerów. :D

wysłane przez BatiX  14

man1995 napisał(a):

> Wiem, że nie był biały, przegubowy i wysokopodłogowy :D > Niestety nie pamiętałem numerów. :D

To był czy nie był przegubowy?

wysłane przez Luke_Police  163

man1995 napisał(a):

> Wiem, że nie był biały, przegubowy i wysokopodłogowy :D

To żeś zamotał jaki był, a jaki nie był. Z przegubowych białe są #10131 (O405NG2 ex Poczdam) i #10097 (O405G ex Mainz). Pozostałe mają różne malowania będące zbieraniną różnych schematów występujących na przestrzeni dziejów w Mainz oraz popularnego schematu BVG.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez man1995 55

Luke_Police napisał(a):

> To żeś zamotał jaki był, a jaki nie był. Z przegubowych białe są > #10131 (O405NG2 ex Poczdam) i #10097 (O405G ex Mainz). Pozostałe mają > różne malowania będące zbieraniną różnych schematów > występujących na przestrzeni dziejów w Mainz oraz popularnego > schematu BVG.

Kurczaczek no ciemno było i po meczu to o wyrozumiałość proszę :D Był przegubowy, malowanie MVG Mainz ;) Może i był to ten 10050 :)

wysłane przez Luke_Police  163

Tatra108 napisał(a):

> Coś mi świta, że albo pośrodku, albo 2 po prawej była liczbą > pięć. Ale to chyba był #10050.

Nie ma pojazdów ze środkową cyfrą "5" w PKS Szczecin. Za to w zakresie xxx5x jest spory wybór przegubowych Mercedesów i jedna kremowa solówka ;)

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez matiuszek

Tak się zastanawiam, po co robicie te spisy taborowe ?

wysłane przez MlodyS53 78

matiuszek napisał(a):

> Tak się zastanawiam, po co robicie te spisy taborowe ? Ja również nie mogę tego zrozumieć.

Na tym forum piszę o swoich zainteresowaniach, nie o pracy.

wysłane przez Luke_Police  163

MlodyS53 napisał(a):

> Ja również nie mogę tego zrozumieć.

Ja za to rozumiem to doskonale i wielokrotnie korzystam z tego rodzaju notatek. Przydają się do: - oszacowania długości czasu wyłączenia danego wozu z eksploatacji spowodowanego kolizją/awarią itp; - oszacowania daty wycofania z eksploatacji. Kilka osób dysponuje notatkami, kiedy pewne konkretne autobusy oraz tramwaje po raz ostatni wyjechały z zajezdni i na jaką linię. Nawet w komisowej encyklopedii znajdziesz informacje oparte o tego rodzaju zapiski obserwacyjne.

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)

wysłane przez Cezar007 2

Luke_Police napisał(a):

[ciach]

Poza takimi oczywistymi powodami, to dodatkowo po ilości kursów obliczam ile mnie wynosi 1 przejazd mając sieciówki.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Cezar007 2

Czy wie ktoś co dziś, 4. lipca, kursuje na 75/3? Informacja potrzebna do notatek taborowych.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Mareczek 5

Cezar007 napisał(a):

> Czy wie ktoś co dziś, 4. lipca, kursuje na 75/3? Informacja > potrzebna do notatek taborowych.

Jak dobrze widzę, to 1062.

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids
59

wysłane przez man 128

Wie ktoś, co wczoraj jeździło na 59/1 i 59/2? Również prowadzę notacje taborowe.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez mike_1994

man napisał(a):

> prowadzę notacje taborowe.

Notacja to może być wykładnicza, chodziło Ci raczej o notatki.

wysłane przez Luke_Police  163

man napisał(a):

> Wie ktoś, co wczoraj jeździło na 59/1 i 59/2?

Jeździły wozy #1249 (59/2) i #1102 (59/1).

Technik serwisu :)

wysłane przez konrad123456

Teraz to na tej brygadzie tylko Solarisy. Czemu na 67 zmniejszyli liczbę kurów wysokopodłogowych?

wysłane przez djdark  0

konrad123456 napisał(a):

> Teraz to na tej brygadzie tylko Solarisy. Czemu na 67 > zmniejszyli liczbę kurów wysokopodłogowych?

Ze względu na migrację mrówek i okres godowy wiewiórek, była o tym nawet książka. Dziwne że na nią nie trafiłeś...

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

wysłane przez man 128

konrad123456 napisał(a):

> Teraz to na tej brygadzie tylko Solarisy. Czemu na 67 > zmniejszyli liczbę kurów wysokopodłogowych?

Ponieważ ,na linii 67 jeździ bardzo dużo osób starszych, które jadą na Cmentarz, a stopnie przy wejściu trochę im przeszkadzają. (np. starsza pani na wózku, która jedzie na grób męża)

wysłane przez Cezar007 2

Czy mógłby mnie ktoś poratować i napisać co dziś, 8.01 kursuje na 60/7? Wiem, że SU18, na tym moja wiedza się kończy, niestety... A potrzebuję, gdyż prowadzę notatki taborowe.

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez MQ ?

1064.

wysłane przez Cezar007 2

Czy wie ktoś co za Solaris kursuje dziś, 5.04, na 60/2? Za wszelkie informacje z góry dziękuję :)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez pragnienie

Cezar007 napisał(a):

> Czy wie ktoś co za Solaris kursuje dziś, 5.04, na 60/2? Za > wszelkie informacje z góry dziękuję :)

2852 kolego...

wysłane przez Tatra108 10

pragnienie napisał(a):

> 2852 kolego...

Od kiedy to SPAD wystawia linię 60? Zapewne chodziło Ci o 1852.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez man1995 55

pragnienie napisał(a):

> 2852 kolego...

Na C/4 :D

wysłane przez man1995 55

Nie chciałem zakładać nowego wątku więc poszukałem starego. :P

Wie ktoś może jaki Solaris kursował w ubiegłą sobotę na linii C?
62

wysłane przez arko5 30

Panowie co dziś kursuje na 62?

wysłane przez arko5 30

Trochę odkopię. Co dziś rano kursowało na 61/5??

wysłane przez Cezar007 2

Odkopuję temat, mam pytanko o dwa historyczne już obłożenia linii. Wiele osób prowadzi notatki taborowe, może ktoś pomoże co kursowało: 1 lipca 2018 - C/1 12 czerwca 2018 - B/7

Zapisuję wszystkie zadania i pojazdy, które sam prowadzę, jakimś cudem tych dwóch nie zapisałem, a sam to jechałem po 10 h ;) Za pomoc z góry dziękuję, w zamian mogę dać Voucher na 15% zniżki na FlixBusa (dowolna trasa, cała Europa) :D

-- Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

Obecnie: Specjalista ds. zadowalania pasażerów w SPA Dąbie, właściciel dwóch sklepów spożywczych ;)
Dawniej: Specjalista ds. transportu Follow me! ;)

wysłane przez Kacpi 27

Cezar007 napisał(a):

> Odkopuję temat, mam pytanko o dwa historyczne już > obłożenia linii. Wiele osób prowadzi notatki taborowe, > może ktoś pomoże co kursowało: > 1 lipca 2018 - C/1 > 12 czerwca 2018 - B/7 >  C/1 290x, raczej 2906 - mnie się zdaje ;) B/7 2056

-- Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.

Do po­rozu­miewa­nia się na drodze kierow­cy używają: kierun­kow­skazów, świateł sto­pu i środ­ko­wego palca.