Forum

Widok na tył wagonu 105Na #763

zdjęcie
Widok na tył wagonu 105Na #763

wysłane przez man 128

Czy ci wandale nie posunęli się za daleko? Naprawdę sprej to już przesada.

wysłane przez Tatra108 10

Wszystko dzięki temu, że w tramwajach nie ma monitoringu, a większość motorniczych nie wie co się dzieje w drugim wagonie. Ja na miejscu kierującego gdybym zobaczył co się wyrabia w drugim wagonie (oczywiście gdyby posiadał monitoring) to zatrzymałbym pojazd gdzieś między dwoma przystankami i zadzwoniłbym po policję. Ale większość tego nie robi, bo: 1. Tramwajów Szczecińskich "nie stać" na zakup sprzętu monitorującego [ale na pozostałe rzeczy (wysokie premie kierowników i wyżej postanowionych osób) jakoś kasa się znajduje aż dziwne. Pieniądze widmo?] 2. Większość wygodnickich motorniczych twierdzi, że on nie ma wpływu na to co się dzieje w drugim wagonie i ma całą sprawę w d***e.

-- Mylene Farmer - Du temps (instrumental)
Wymiata! :D

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez wojtazz 42

Tatra108 napisał(a):

> 2. Większość wygodnickich motorniczych twierdzi, że on nie > ma wpływu na to co się dzieje w drugim wagonie i ma całą > sprawę w d***e.

A może po prostu chcą cało wrócić do domu?

wysłane przez Tatra108 10

Dlatego nie muszą wychodzić z kabiny. Wystarczy, że wezmą telefon i wykręcą 112.

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez M21 8

Tatra108 napisał(a):

> Dlatego nie muszą wychodzić z kabiny. Wystarczy, że wezmą > telefon i wykręcą 112.

Hahaha, dobre dobre, proponuje tak pojeździć trochę, a potem wpadać na genialne pomysły. Podoba mi się twoje złudne myślenie, że po pierwsze, jak demolują to coś widać, po drugie, że policja tak chętnie reaguje na takie wezwania.
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Luke_Police  163

Tatra108 napisał(a):

> Ja na miejscu kierującego gdybym zobaczył co się > wyrabia w drugim wagonie (oczywiście gdyby posiadał > monitoring) to zatrzymałbym pojazd gdzieś między dwoma > przystankami i zadzwoniłbym po policję.

Nim funkcjonariusze wsiądą do radiowozu, wandale skorzystają z awaryjnego otwierania drzwi i tyle ich szanowni panowie policjanci zobaczą...

-- Na tym forum nie piszę o mojej pracy. Tu rozmawiam o moich zainteresowaniach.

Technik serwisu :)
Ja na zdjęciu nie widzę sprayu, tylko rozmazany mazak przy próbie usunięcia napisu.

2008, 1410, 2876, 1571
> 1. Tramwajów Szczecińskich "nie stać" na zakup sprzętu > monitorującego [ale na pozostałe rzeczy (wysokie premie > kierowników i wyżej postanowionych osób) jakoś kasa się > znajduje aż dziwne. Pieniądze widmo?]

Masz na to jakieś dowody? Przypominam, że pomówienia są karalne.

> 2. Większość wygodnickich motorniczych twierdzi, że on nie > ma wpływu na to co się dzieje w drugim wagonie i ma całą > sprawę w d***e.

J.w