Forum

Pierwsze tramwaje niskopodłogowe trafią do Szczecina za...

Umowa na zakup kolejnych tramwajów, 22 niskopodłogowych dla Szczecina zostanie jutro podpisana w urzędzie miasta. Przetarg wygrała PESA Bydgoszcz.

wysłane przez konrad123456

Ale dlaczego Swing a nie Solaris?
konrad123456 napisał(a):

> Ale dlaczego Swing a nie Solaris?

Bo tylko Pesa złożyła ofertę (chodzi o drugi etap)

wysłane przez pioko17 38

Tytuł artykułu trochę nietrafiony. :)

wysłane przez DAWO

Za 181 dni będzie musiał przyjechać szósty z nowej dostawy.

wysłane przez pioko17 38

DAWO napisał(a):

> Za 181 dni będzie musiał przyjechać szósty z nowej dostawy.

To swoją drogą. Chodziło mi raczej o fragment: "Pierwsze tramwaje niskopodłogowe trafią do Szczecina" bo to mogłoby sugerować że będą to pierwsze niskacze w historii w Szczecinie. ;)
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.

wysłane przez Tatra108 10

pioko17 napisał(a):

> DAWO napisał(a):

> > Za 181 dni będzie musiał przyjechać szósty z nowej dostawy. >  > To swoją drogą. Chodziło mi raczej o fragment: "Pierwsze > tramwaje niskopodłogowe trafią do Szczecina" bo to mogłoby > sugerować że będą to pierwsze niskacze w historii w > Szczecinie. ;)

Zgadzam się. Tytuł powinien brzmieć na przykład tak: "Dostawa pierwszych sześciu niskopodłogowych Swingów do Szczecina za 181 dni".

-- Mylene Farmer - Du temps (instrumental)
Wymiata! :D

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez wojtazz 42

Tatra108 napisał(a):

> Zgadzam się. Tytuł powinien brzmieć na przykład tak: "Dostawa > pierwszych sześciu niskopodłogowych Swingów do Szczecina za 181 > dni".

A czemu pierwszych a nie po prostu kolejnych?

wysłane przez Tatra108 10

Może być i kolejnych. :D

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja

wysłane przez pioko17 38

Tatra108 napisał(a):

> Tytuł powinien brzmieć na przykład tak: "Dostawa > pierwszych sześciu niskopodłogowych Swingów do Szczecina za 181 > dni".

pioko17 napisał: > > Chodziło mi raczej o fragment: "Pierwsze > > tramwaje niskopodłogowe trafią do Szczecina" bo to mogłoby > > sugerować że będą to pierwsze niskacze w historii w > > Szczecinie.

Twój tytuł nadal to sugeruje. :)