Forum

Debiut pierwszej Tatry z trzeciej dostawy przypadł dziś...

zdjęcie
Debiut pierwszej Tatry z trzeciej dostawy przypadł dziś na linię 9
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Tak teraz się przyglądam fotce, i widzę że po mimo iż to nie jest FG tylko jeszcze nasz kochany "kanarek"... To jednak zastosowano oznakowanie jak u jego braci w ubranku FG. Ciekawe... :)

-- Powrót do żywych :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.
Sebek821 napisał(a):

> Tak teraz się przyglądam fotce, i widzę że po mimo iż to > nie jest FG tylko jeszcze nasz kochany "kanarek"... To jednak > zastosowano oznakowanie jak u jego braci w ubranku FG. > Ciekawe... :)

Prawidłowo, choć przydałoby się te kochane "Kanarki" przemalować na barwy FG. Chciałbym zauważyć, że dzisiaj to chyba najczystszy tramwaj w Szczecinie :)

-- Jak widać to moja pasja...

Jak widać to moja pasja...
Podjuchowy napisał(a):

> Chciałbym zauważyć, że dzisiaj to chyba najczystszy tramwaj > w Szczecinie :)

Tak powinien wyglądać w środku KAŻDY tramwaj jeżący po mieście, niestety w TS-ach nikt nie dostrzega tego, ani zarząd ani kierownicy. Jak by jeden z drugim karnie przejechali się przez tydzień swoimi wozami a potem tak dla odmiany pierwszym lepszym w Berlinie to może by w końcu zaczęli wyciągać konsekwencje w stosunku do firmy sprzątającej pojazdy.

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
djdark napisał(a):

> Tak powinien wyglądać w środku KAŻDY > tramwaj jeżący po mieście,

Nie oczekuj cudów :-P Myślę, że dla estetyki miasta dużo zrobiłoby umycie tramwaju chociażby z zewnątrz. Hm... zabrzmiało to znajomo... ;-)

-- Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.

Masz prawo odmówić odpowiedzi na ten post. Bez względu, czy z tego prawa skorzystasz - wszystko co napiszesz może być wykorzystane przeciwko tobie.
Phobos napisał(a):

> Nie oczekuj cudów :-P

Święta idą...

> Myślę, że dla estetyki miasta dużo zrobiłoby umycie tramwaju > chociażby z zewnątrz. Hm... zabrzmiało to znajomo... ;-)

Pal licho z zewnątrz (z resztą teraz nie umyją bo temperatura jest ujemna), ja wolę mieć tramwaj czysty w środku, a nie tak jak teraz, syf i brud, szczególnie na podłodze. Niestety firma sprzątająca nie wie co to miotła, mop, woda i płyn. Nawet nie wiedzą pewnie do czego odkurzacz służy.

-- "Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek

"Bo nie ma. NIE MA. N I E M A ! Zrozumiał? NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA! NIE MA!" (c) Mareczek
djdark napisał(a):

> Pal licho z zewnątrz (z resztą teraz nie umyją bo temperatura jest > ujemna), ja wolę mieć tramwaj czysty w środku, a nie tak jak > teraz, syf i brud, szczególnie na podłodze. Niestety firma > sprzątająca nie wie co to miotła, mop, woda i płyn. Nawet nie > wiedzą pewnie do czego odkurzacz służy.

O tapicerce siedzeń nie wspominając...
A na dodatek płuczą podłogi po "marynarsku". Palą pety w tramwaju, popiół się sypie. Woda brudna? Im to nie przeszkadza, bo i tak całość płuczą jednym chluśnięciem z wiadra. Nie pytajcie skąd to wiem. Jakbyście widzieli ten widok to sami byście byli w szoku. Drzwi otwarte z wagonu czuć papierosami, a potem pasażerowie piszą skargi, że to motorniczowie palą w kabinach :-/

-- Floating Garden TV - zobacz Szczecin naszym okiem

MPK Olsztyn - zbieranie pasażerów przy kabinie to nasza pasja
Post został wyedytowany przez autora.
Post został wyedytowany przez administratora lub moderatora.