Forum

Wykonawca wybrany

W przetargu na budowę pierwszego etapu Szczecińskiego Szybkiego Tramwaju wybrano ofertę konsorcjum firm z Pruszkowa: Mytoll Sp. z o.o. i Strabag Sp. z o.o.

wysłane przez paki

Czyli mamy wolne prawie 50 mln na remonty. Nie zmarnujcie tego.

Sulcus tendinis musculi flexoris hallucis longi

wysłane przez raper99

paki napisał(a):

> Czyli mamy wolne prawie 50 mln na remonty. Nie zmarnujcie > tego.

Błędne rozumowanie. Będzie tylko mniejszy deficyt. Arkońska miała kosztować wg umowy 52 mln a na koniec wyszło coś około 68 mln zl. Tzw "prace dodatkowe". Więc nie ciesz się zawczasu bo ze 165 mln może się zrobić na koniec inwestycji 200 mln.

wysłane przez lirusz

Nie jestem pewien, ale raczej strabag robi inwestycję które po kilku latach nie nadają się do użytku. Nie lepiej było wybrać droższą ofertę w której była by pewność użycia lepszych materiałów?

wysłane przez raper99

lirusz napisał(a):

> Nie jestem pewien, ale raczej strabag robi inwestycję które > po kilku latach nie nadają się do użytku.

Z historii firmy : http://wyborcza.pl/1,75478,12983958,Zmowa_przy_przetargach_drogowych__Operacja_ABW__Rydwan_.html
lirusz napisał(a):

> Nie jestem pewien, ale raczej strabag robi inwestycję które > po kilku latach nie nadają się do użytku. Nie lepiej było > wybrać droższą ofertę w której była by pewność > użycia lepszych materiałów?

Skoro wykonawca spełnił wszystkie wymagania i zdobył największa liczbę punktów wg określonych kryteriów (cena), to na jakiej podstawie chcesz zawrzeć umowę z innym wykonawcą?

-- Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

Intergalactic Proton Powered Electrical Tentacled Advertising Droids

wysłane przez Sebek821 1

A co z planami o przedłużaniu linii tramwajowej przez ulicę 26 Kwietnia? Poprowadzenia tramwaju do nowego cmentarza na Cukrowej?

Są to realne plany odłożone na potem? Czy wymazane z pamięci, niczym czasy przedszkola u osoby w wieku 50 lat?

-- Uwaga... W razie rażącej ilości "bzdur" - poprawcie mnie. :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.