Forum

To już trzeci MAN trzeciej generacji w tych barwach

zdjęcie
To już trzeci MAN trzeciej generacji w tych barwach
zbyt mało ocen, aby obliczyć średnią
Szkoda, ze odświeżyli go tylko z zewnątrz...

wysłane przez PawlukBoss21

man1995 napisał(a):

> Szkoda, ze odświeżyli go tylko z zewnątrz...

Bardzo szkoda, a dziwne jest dla mnie odświeżanie siedzeń FG w B10MA. To w takich wozach jak 2100, 2204 lub 2700 i seria 2901-2908 powinny być odświeżane wnętrza.

P.S Jak przygotowania Lionsa do debiutu? Ktoś ma już jego zdjęcia?
PawlukBoss21 napisał(a):

> seria 2901-2908

Trochę za szybko by odświeżać czteroletnie wozy.

"W Piśmie nie napisano: nie będziesz wciskał gazu do deski.":D
bartez napisał(a):

> PawlukBoss21 napisał(a):

> > seria 2901-2908 > > Trochę za szybko by odświeżać czteroletnie wozy.

Mimo to 2901 posiada już kilka odświeżonych siedzisk i tapicerkę FG.
PawlukBoss21 napisał(a):

> Bardzo szkoda, a dziwne jest dla mnie odświeżanie siedzeń FG > w B10MA. To w takich wozach jak 2100, 2204 lub 2700 i seria > 2901-2908 powinny być odświeżane wnętrza.

Wszystko w swoim czasie. Solarisy z 2005 roku już ponad rok mają odświeżone siedzenia.
333Wojtas333 napisał(a):

> Wszystko w swoim czasie. Solarisy z 2005 roku już ponad rok > mają odświeżone siedzenia.

2552 też ma wszystko w nowych barwach? Wydaje mi się, że chyba nie ;)
man1995 napisał(a):

> 2552 też ma wszystko w nowych barwach? Wydaje mi się, że chyba > nie ;)

Napisałem tylko o odświeżonych siedzeniach, faktem jest, że tylko dolne części siedzonek.
333Wojtas333 napisał(a):

> Napisałem tylko o odświeżonych siedzeniach, faktem jest, że tylko > dolne części siedzonek.

Wiem, że chodziło ci o siedzenia a nie np o malowanie.
333Wojtas333 napisał(a):

> Napisałem tylko o odświeżonych siedzeniach, faktem jest, że tylko > dolne części siedzonek.

Siedzenie w autobusie podzielić można na dwie części: dolna część zwie się "siedzisko", a górna "oparcie". To co wymieniono to "tapicerka". Tak dla przypomnienia nazewnictwa. ;)

-- Na tym forum nie rozmawiam o tramwajach.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

> Siedzenie w autobusie podzielić można na dwie części: dolna > część zwie się "siedzisko", a górna "oparcie". To co wymieniono to > "tapicerka". Tak dla przypomnienia nazewnictwa. ;)

Czekałem aż ktoś mnie poprawi :) Dzięki Łukasz za przypomnienie :)
PawlukBoss21 napisał(a):

> Bardzo szkoda, a dziwne jest dla mnie odświeżanie siedzeń FG > w B10MA. To w takich wozach jak 2100, 2204 lub 2700 i seria > 2901-2908 powinny być odświeżane wnętrza.

Nie no chodziło mi, że przy okazji malowania można było wymienić obicia zniszczonych siedzeń. 2100, 2700 czy też 290x mają tapicerki w zgoła odmiennym stanie niż MANy Nl223 ;)
PawlukBoss21 napisał(a):

> man1995 napisał(a):

> P.S Jak przygotowania Lionsa do debiutu? Ktoś ma już jego > zdjęcia?

Wczoraj widziałem go pomalowanego na placu obok któregoś z Neoplanów. Z daleka wyglądał na gotowy do ruchu, może niedługo wyjedzie :)
Filip94 napisał(a):

> Z daleka wyglądał na gotowy do ruchu, może > niedługo wyjedzie :)

Podobno dziś rano zadebiutował na linii 66.

Technik serwisu :)
Luke_Police napisał(a):

>  > Podobno dziś rano zadebiutował na linii 66.

Możliwe że na 66/1, bo na 66/2 jeździ Volvo 2610

wysłane przez MaK

Malowanie, malowaniem...

Jakość zdjęcia jest fatalna. Ale już mniejsza o to, skoro ma to być zdjęcie dokumentalne.

Pytanie do autora. Czemu to zdjęcie nie zostało dodane w większej rozdzielczości?

wysłane przez 333Wojtas333 15

MaK napisał(a):

> Pytanie do autora. > Czemu to zdjęcie nie zostało dodane w większej > rozdzielczości?

Może dlatego, że takie znalazłem podczas przeczesywania mojego archiwum, albo wina leży po stronie programu, którego użyłem do obróbki zdjęć (już nawet nie pamiętam jego nazwy).

Jednak dziękuję za opinie, postaram się na przyszłość bardziej postarać. Swoją drogą, polecasz jakiś program do obróbki zdjęć? Jakoś nie przekonałem się do gimpa.

wysłane przez MaK

333Wojtas333 napisał(a):

> Jednak dziękuję za opinie, postaram się na przyszłość > bardziej postarać. Swoją drogą, polecasz jakiś program do > obróbki zdjęć? Jakoś nie przekonałem się do gimpa.

Proste i łatwe IrfanView w wersji ponad 4,0. Mały, "kilkumegowy" program, który wygryzł u mnie z kompa Photoshopa.

wysłane przez Sebek821 1

333Wojtas333 napisał(a):

> Jakoś nie przekonałem się do gimpa.

Ja używam gimpa i zawsze jestem zadowolony z jego efektów. Co prawda to nie picasso czy coś innego, ale programik jest spoko o ile wie się czego chce i gdzie to znaleźć ;)

-- Uwaga... W razie rażącej ilości "bzdur" - poprawcie mnie. :)

Kiedyś to było, teraz to nie ma.